Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Xbox One GTA online
Autor Wiadomość
CBP 
Klikacz

Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 12
Wysłany: 22-12-2016, 19:03   

Porty od Rockstar są mi bardzo dobrze znane i na prawdę już próbowałem wszystkiego. Może pokombinować jeszcze coś z wyłączaniem wifi, może to ma jakiś wpływ na zakłócenia? TC 7200 to jakiś "router widmo". Może da sięz niego zrobić sam modem?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 22-12-2016, 19:25   

Dawno temu był:
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...t=bridge#143252

Może czas :arrow: na wymianę na Compala.
_________________
 
 
f0ku5 
classic master

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 173
Wysłany: 23-12-2016, 20:45   

Tak czytam ten cały temat i nie mogę wyjść z podziwu, że ludzie dalej wierzą w te średniowieczne zabobony. Jeżeli nie stawiasz u siebie jakiegoś serwera to nie musisz otwierać absolutnie żadnych portów. Większość ludzi nawet nie wie, co to są te porty, a potem płacz, że i tak nie działa... :)

Podsumowując - Twoje problemy nie są spowodowane zamkniętymi portami.
 
 
kasper93 
easy master

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 22
Wysłany: 28-12-2016, 02:27   

@CBP: Mam (miałem jak grałem) dokładnie ten sam problem. Zrywanie sesji w GTA Online w moim przypadku na PC. Przekierowanie portów, DMZ nic nie pomaga. Nadal często jest niestabilne połączenie, bądź wrzuca do pustych sesji w GTA Online.

Tutaj warto wspomnieć, że sam kod sieciowy GTA nie jest świetny i problemy się zdarzają. Ale nie tak często.

I tak już dużo napisałem tak więc do rzeczy. tc7200 nie lubi GTA. Swego czasu podobnie jak ty próbowałem znaleźć rozwiązania i wiele użytkowników mówi, że przełączenie w tryb bridge pomaga inni mówili, że pomogła im zmiana rutera.

W każdym razie polecam zmienić ruter i Twój problem powinien się rozwiązać. Wiele osób potwierdza, że to pomaga, a sam możesz sobie wyszukać, że nie tylko Ty masz problem z GTA i tc7200
 
 
CBP 
Klikacz

Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 12
Wysłany: 30-12-2016, 15:17   

Problem rozwiązany, pomogla wymiana routera na Connect Box, zupełnie tak jak pisal kasper93 - dzięki i dzięki Pitrek za zainteresowaniem się tematem. Temat do zamknięcia i mam nadzieję, że komuś kto posiada tc7200 wpisy w temacie pomogą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: