Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana umowy. Czy to są normalne praktyki w UPC?
Autor Wiadomość
4pepik 
Klikacz

Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 7
Wysłany: 28-10-2016, 14:40   

Pitrek napisał/a:

Co z tym Asterem? Od dawna przejął go UPC.

Chodzi o Aster
W swoim mieszkaniu mam Multimedie dlatego pytam czy w związku z przejęciem trzeba spodziewać się dodatkowych kosztów, wiem, że do pełnego przejęcia jeszcze daleko ale pytam jak to było gdy UPC przejmowała wcześniej inne sieci.

Dzięki za odpowiedź na drugie pytanie.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 28-10-2016, 14:47   

Jeżeli Ciebie przejmie UPC to nie ponosisz żadnych kosztów. Ja jestem poAsterowcem z Zielonej Góry. Wcześniej jeszcze ZTP (Zielonogórska Telewizja Przewodowa). Instalację w mieszkaniu mam z tamtych lat. Zmieniono tylko rozgałęźnik i zwrotnicę multimedialną. Jeżeli masz w dwóch pokojach gniazda z sygnałem MM, to później będziesz miał tam sygnał UPC, no chyba że instalacja MM nie spełnia wymogów UPC, ale to gdybanie i daleka przyszłość.
_________________
 
 
Taras 
Klikacz

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 15
Wysłany: 28-10-2016, 19:24   

No dobrze, przyszedł czas by podsumować.

Zgodziłem się na: Horizon Max z nagrywarką + multiroom z nagrywarką + 120 Mb/s + 240 minut do wszystkich + My Prime + Premium Cinemax HD + Horizon Go + Filmbox za 121 zł. Do tego wymiana Ubee na coś tam (nie pamiętam nazwy) "najlepszego" co mają.

Możliwe, że przy wypowiedzeniu lub udziale Rzecznika Praw Konsumenta mógłbym urwać coś jeszcze, ale miałem już dość przepychanek z UPC. Na co dzień mam pracę, działam też społecznie, a w sądach bywam biegłym - nie chce mi się tam ganiać jeszcze w dodatkowych sprawach. Tym bardziej, że pewnie ewentualne korzyści to byłoby kilka lub kilkanaście złotych miesięcznie. Szkoda zachodu. Ale chyba te 121 zł to nie jest źle?

Panowie, bardzo Wam dziękuję za pomocną dłoń podczas mojej przeprawy ;)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 28-10-2016, 19:53   

Taras napisał/a:
Zgodziłem się na: Horizon Max z nagrywarką + multiroom z nagrywarką + 120 Mb/s + 240 minut do wszystkich + My Prime + Premium Cinemax HD + Horizon Go + Filmbox za 121 zł.... Ale chyba te 121 zł to nie jest źle?

Taras 26-10-2016, 09:31 napisał/a:
Dotychczas korzystałem z pakietu Max Extra HD z nagrywarką + Multiroom z nagrywarką + Internet 30 Mb/s + Telefon 240 minut do wszystkich za 151 zł miesięcznie.

Nie jest źle, to "RUMix VIII" (109 zł) do tego 2 zł za Cinemax, Filmbox no i za "MR PVR" 10 zł, a nie 15 zł.
W "RUMix X" to byłoby 99 zł z innym telefonem (MDWM), ale mógłbyś nie dostać Cinemax, Filmbox, a "MR PVR" mógłby być za 15 zł.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: