Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czemu płacę tak dużo i jak to zmienić?
Autor Wiadomość
Emka 
Klikacz

Dołączyła: 24 Paź 2016
Posty: 10
Wysłany: 24-10-2016, 12:59   czemu płacę tak dużo i jak to zmienić?

Poniżej mój pakiet, wiem już, że mogę zrezygnować z telefonu i pakietu My prime (nie korzystam zupełnie), jak obniżyć mój abonament? czy pakiet Horizon Max musi kosztować aż tyle?

Poradźcie. jestem związana od kilkunastu lat (wcześniej Aster teraz UPC), ale mam wrażenie, ze po raz kolejny podpisując umowę wpuściłam się w (nomen omen) kanał.
Słyszę, że ludzie płacą niewiele ponad 100 zł, a u mnie te rachunki kosmiczne, a do oglądania w tv niewiele.
Umowa kończy mi się w lipcu przyszłego roku, kiedy najwcześniej mogę podjąć temat z UPC o zmianie warunków


TELEWIZJA
PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 1,00 zł
PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ - ABONAMENT 118,00 zł
PAKIET CANAL+ PREMIUM SPORT & FILM+ - ABONAMENT 40,00 zł
Pakiet FILMY I SERIALE – MY PRIME 10,00 zł
INTERNET FIBER POWER 120 Mb/s – ABONAMENT 26,00 zł
TELEFON Minuty domowe MAX 10,00 zł


Za każdą radę z góry dziękuję
 
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-10-2016, 13:06   

Coś tam możesz ugrać. Powiedzmy sobie szczerze - masz całkiem dużo to i trochę musisz płacić. Z MyPrime nie zrezygnujesz, bo nie można. Trochę na Horizonie można zmniejszyć, ale co będzie za rok, jak Ci się będzie kończyć umowa to nikt nie wie. Możesz zacząć z nimi gadać 3 miesiące przed końcem zobowiązania, ale bez wypowiedzenia nic nie ugrasz. Są wyliczenia na forum, poszukaj i się dowiesz o co możesz walczyć.
_________________
Ostatnio zmieniony przez jarul777 24-10-2016, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2016, 13:07   

Witaj ;)
Na sam początek zapoznaj się z tym tematem
http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626
A potem przejrzyj regulaminy promocji
http://forum.mediaswiat.p...=8433&start=120
Teraz obowiązują regulaminy wrzucone 3.10
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 24-10-2016, 13:28   

W takim przypadku wypowiedzenie,czy obecne regulamin nie pomoże, koniec umowy ma dopiero lipiec 2017 r. już widzę ,że upc daje RUM 10 przy takiej długiej umowie,
_________________
 
 
Emka 
Klikacz

Dołączyła: 24 Paź 2016
Posty: 10
Wysłany: 24-10-2016, 13:30   

mówisz, że mam dużo? kurczę, chyba nie potrafię korzystać z tego co mam. Niewiele oglądam, a jak podejmuję próbę, to stwierdzam, że nie ma w czym wybrać.

Myślałam, że skoro z My prime nie korzystam, a płacę za to dodatkowo, to i zrezygnować mogę ot tak :sad:
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 24-10-2016, 13:41   

My prime jest dodatkiem z którego nie idzie zrezygnować, Złóż wypowiedzenie, a potem zadzwoń do DUK i powiedz ,że jesteś zainteresowana większym internetem (250 wyjdzie Cię 31 zł i zmianą opcji telefonu za 11 zł ),reszta usług powinna zostać w tych samych cenach, Idzie dobrać zgodę za efakturę i marketing to wyrówna się opłata za My prime do zera Ogólnie pakiet wyjdzie ok 150 zł (jak dobrze liczę ) .
_________________
 
 
Emka 
Klikacz

Dołączyła: 24 Paź 2016
Posty: 10
Wysłany: 24-10-2016, 14:06   

Tygrysek napisał/a:
My prime jest dodatkiem z którego nie idzie zrezygnować, Złóż wypowiedzenie, a potem zadzwoń do DUK i powiedz ,że jesteś zainteresowana większym internetem (250 wyjdzie Cię 31 zł i zmianą opcji telefonu za 11 zł ),reszta usług powinna zostać w tych samych cenach, Idzie dobrać zgodę za efakturę i marketing to wyrówna się opłata za My prime do zera Ogólnie pakiet wyjdzie ok 150 zł (jak dobrze liczę ) .


dobrze, że taniej, ale nie rozumiem,
zapłacę więcej za internet i więcej za telefon?, czy z tel. rezygnuję?, taki był mój plan
reszta usług w tych samych cenach
to jak zapłacę mniej?
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 24-10-2016, 16:40   

Żeby upc się ruszyło i przystało na nowe warunki ,to chyba norma ,że muszą widzieć ,że chcesz powiększyć usługi , innej możliwości nie widzę ,pozostaje się męczyć do lipca 2017 r. ,jak zrezygnujesz z telefonu to nic Ci to nie da ,są wtedy przeważnie gorsze oferty . Usługa internetu i telefonu wychodzi trochę więcej ,ale usługa tv jest dużo tańsza.

Jak mało oglądasz to po co Ci Horizon?,po co Ci nagrywarka?
_________________
 
 
Emka 
Klikacz

Dołączyła: 24 Paź 2016
Posty: 10
Wysłany: 24-10-2016, 16:44   

nagrywarka po to, żeby nagrywać to co chcę obejrzeć, a w danej chwili nie mogę
jak się decydowałam na Horizon, to spodziewałam się, że to będzie wielkie wow
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 24-10-2016, 17:02   

I co nie było wielkiego woow ?:)
_________________
 
 
pumpernikiel 
Klikacz

Dołączył: 16 Gru 2016
Posty: 5
Wysłany: 30-12-2016, 01:10   

Witam!

Mój pierwszy post dlatego nie mam zamiaru zaśmiecać forum i podepnę się do tematu.
Umowa się skończyła w połowie grudnia. Niestety nie wymówiłem jeszcze tej umowy.
Mam kilka pytań odnośnie negocjacji nowej umowy. Czytałem mini poradnik autorstwa siwyyy77 aczkolwiek zastanawiam się czy może najpierwjednak zadzwonić i obwieścić, że rezygnuje czy może wg poradnika najpierw wypowiedzieć i zadzwonić do DUK

Mój rachunek w UPC to 144 zł. Interesuje mnie tematyka sportowa. Czy w tej cenie mógłbym wynegocjować Canal+ i Eleveny?Gdybym zrezygnował z telefonu i Horizona Go (22zł) to mógłbym w zamian dac Eleveny (16zł) ale co z Canal +.Nie wiem jak podejść do tematu dlatego liczę na wyrozumiałość forumowiczów.
Mam jeszcze Fibera 60MB/s za70 zł i Select HD za 52 zł

Proszę o rady Szanownych Użykowników,
z góry dziękuje i pozdrawiam
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 30-12-2016, 04:18   

pumpernikiel napisał/a:
Proszę o rady Szanownych Użykowników,

Jest już od tego właściwy temat - po co spamujesz tutaj?
http://forum.mediaswiat.p...p=177714#177714
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: