Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Multiroom
Autor Wiadomość
Miczq 
light master


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 122
Skąd: Wroclove
Wysłany: 16-10-2016, 22:35   Multiroom

Witam, rozjaśni mi ktoś tę sprawę, czy mając np Max HD + pakiet Multiroom HD, mam możliwość skorzystania z 2 czy 3 dekoderów/kart? Na stronie Upc jest to nie jasne, a na infolini sami nie wiedzą ;) , ostatnio gość mi mówił, że Multiroom to tylko jeden dodatkowy odbiornik, a do następnego następny multiroom. Czyli chcąc mieć telewizję na 3 odbiornikach, musiałbym zapłacić abo za tv + multiroom + multiroom 2, ciężko w to uwierzyć, ale to w końcu Upc.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 17-10-2016, 08:14   Re: Multiroom

Możesz mieć :arrow: łącznie 3 urządzenia, zgodnie z tym co jest opisane na stronie UPC. Jeden Multiroom to jedno dodatkowe urządzenie, trzecie urządzenie to następny multiroom.

Jeżeli masz obecnie już 2 urządzenia to możesz wziąć następny multiroom, czyli razem będziesz miał trzy urządzenia.

Co do opłat tą mogą być różne warianty.
W sumie płacisz za główny abonament + 2 razy opłaty za multiroom.

W Twoim przypadku masz Max Extra HD, czyli masz dekoder bez PVRa, więc jako multiroom nie możesz mieć dekodera z PVRem, bo to wiązałoby się ze zmianą abonamentu. Czyli te 2 dodatkowe urządzenie w multiroomie możesz mieć dowolne: dekoder lub moduł CI+.

Inną kwestią jest opłata za multiroom. Możesz mieć już ten jeden obecny (drugie urządzenie) np. z promocji za 1 zł, drugi multiroom (trzecie urządzenie) możesz mieć za 10 zł.
Na Multiroom możesz skorzystać z promocji :arrow: „Rozrywkowy pakiet II (2016-1)”.

Kiedyś opisałem :arrow: różnicę w traktowaniu urządzeń przez UPC.
_________________
 
 
Miczq 
light master


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 122
Skąd: Wroclove
Wysłany: 17-10-2016, 11:33   

Dzięki za dokładną i wyczerpującą odpowiedź :)
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-2016, 11:43   

zastanawiam się dlaczego nie usłyszałeś tego na CC?
 
 
invictus 
light master

Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 124
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-10-2016, 13:09   

Jak zawierałem obecną umowę nie było możliwości "dobrania" usługi multiroomu na 3 TV, ale po przeczytaniu tego tematu zadzwoniłem właśnie na CC i jest taka możliwość, tylko że za 25 zł z kartą CI+ (drogo).

Czy posiadając Horizon z nagrywarką, MR z kartą CI+, mogę wyrwać jakoś taniej MR niż wspomniane 25 zł? Powołałem się na regulamin "rozrywkowy pakiet II" czyli MR za 26 zł z ulgą 16 zł, ale podobno już go nie oferują.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 17-10-2016, 13:33   

invictus napisał/a:
...tylko że za 25 zł z kartą CI+ (drogo).
Czy posiadając Horizon z nagrywarką... "rozrywkowy pakiet II"....ale podobno już go nie oferują.

Ciekawe za jaką cenę i z jakiej promocji masz obecny MR.
25 zł to jest standardowa cena za Multiroom i też taką chcą Ci wcisnąć. :arrow: Promocja, rozpoczyna się 1 października 2016 roku i trwa do 31 stycznia 2017 roku lub do odwołania. Wg konsultantów wszystkie promocje są zawsze odwołane. Teoretycznie ta promocja nie jest dla posiadaczy Horizon'a, ale ją ludzie dostawali.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-2016, 13:37   

Ale dodaj że jest to promocja uznaniowa (ukryta) - i wcale jej nie musi otrzymać dobierając usługę, najłatwiej ją otrzymać przedłużając umowę
 
 
invictus 
light master

Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 124
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-10-2016, 13:41   

Obecnie mam MR za 0 zł, jeszcze udało się wyrwać z "Moc wrażeń z Multiroom"

https://www.upc.pl/pdf/up..._od20151127.pdf

Niestety nie chcą zaproponować nic taniej niż standardowa cena 25 zł (z umową roczną) ew. 26 zł bezterminowo.

Może trzeba gdzieś dzwonić do DUK? (mam nieaktualny nr).
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 17-10-2016, 13:49   

GDA napisał/a:
Ale dodaj że jest to promocja uznaniowa (ukryta)
Oczywiście masz rację, ale nikogo nie interesują regulaminy promocji "wiszących" oficjalnie na stronie UPC (zakładka regulaminy). Tu podajemy regulaminy promocji, które są "możliwe" do wyrwania, a czy komuś się to uda to inna sprawa.
invictus napisał/a:
Obecnie mam MR za 0 zł. Niestety nie chcą zaproponować nic taniej niż standardowa cena 25 zł. Może trzeba gdzieś dzwonić do DUK? (mam nieaktualny nr).

Wiedzą, że już mają mały pożytek z Ciebie. Cóż, musisz próbować może jakiś konsultant ulegnie. Do BUKu (dw. DUKu) możesz dzwonić, ale jakbyś złożył wypowiedzenie.
Numery do BUK zmienne są: 32 494 99 30-39, ostatnio: 33 lub 38.
_________________
 
 
invictus 
light master

Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 124
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-10-2016, 14:36   

No też tak podejrzewam że za bardzo "nie chcą ze mną gadać", bo już praktycznie wszystko od nich wyrwałem i to po najniższych cenach (WRU XX, pakiety za 1 zł, MR za 0zł, Eleveny za 11 zł, itd.). Dzwoniłem już dwa razy i jak mówię ok, to się zastanowię i dam znać, to od razu się rozłączają :P w normalnych warunkach by było "a może chciałby pan.." :)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-2016, 14:42   

Nie ma z Ciebie prowizji to się rozłączają - szkoda ich czasu i pieniędzy
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 17-10-2016, 14:58   

Oczywiście, że nie chcieli ci dać tej promo z tego rega "rozrywkowy pakiet II", bo tam jest opcja bez zobowiązania. W tej samej cenie jest inna promocja ze zobowiązaniem 24 miesięcznym.
 
 
Radeckiii 
classic master

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 160
Wysłany: 17-10-2016, 22:21   

Mnie proponowano 3 tygodnie temu przy nowej umowie trzeci dekoder w cenie 10zł bez nagrywarki i 15zł z nagrywarką.
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 18-10-2016, 17:13   

Cześć,
Szybkie pytanko.
Mam w domu 2 gniazda. W jednym pokoju w solanie i w drugim mniejszym.
Chciałbym również mieć w 3 pokoju MR w wersji CI+. Jednak w nim gniazda nie ma. Czy będzie taka możliwość? Instalator da radę zainstalować 3 gniazdo? Czy poprowadzi kabel od pokoju?
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-10-2016, 18:08   

effe napisał/a:
Czy będzie taka możliwość? Instalator da radę zainstalować 3 gniazdo? Czy poprowadzi kabel od pokoju?

Oczywiście, że będzie taka możliwość i instalator bez problemu zainstaluje trzecie gniazdo. Będzie musiał również doprowadzić kabel koncentryczny do tego gniazda.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: