Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Netflix w UPC
Autor Wiadomość
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-01-2017, 07:53   

Albo odtwarzacz BR...
 
 
ATS 
light master


Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-01-2017, 19:44   

Subskrybuję Netflixa od startu w Polsce, więc mnie to nie dotyczy, ale ciekawe czy wzorem T-Mobile UPC zaproponuje promocyjnie choćby darmowy miesiąc dla nowych użytkowników usługi.

Przy okazji ciekawostka - https://help.netflix.com/pl/node/54871

[ Dodano: 08-02-2017, 17:25 ]
http://www.broadbandtvnew...on-switzerland/
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 20-11-2017, 15:28   

Już w tym tygodniu poznamy nową ofertę Netflix w Orange TV, a w UPC cisza ;)
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-11-2017, 16:32   Pewnie dlatego mamy...

taką przepustowość do serwerów NETFLIX bo jak już współpracować to i wykorzystywać pełne pasmo łącza.
Na forum Orange podoba mi się to ,że jest tak osoba ,która zajmuje się sprawami co by ludzie chcieli zmienić/dodać posiadając łącze tej firmy.
Tam jak się coś piszę o poprawieniu jakości usługi internetu to jest jakiś odzew oraz chęć poprawienia świadczonych usług co widać.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-11-2017, 13:24   

No to już wiadomo...

W dekoderach Orange TV można już oglądać treści 4K z Netflixa. Akurat 4K jak na razie mnie nie grzeje. Bardziej interesuje mnie, fakt że Orange zapowiada, iż opłaty za Netflix będą pobierane z rachunkiem. Podobnie jest w T-Mobile. Mam nadzieję, że podobnie będzie takżę u naszego "lyyyyydera" UPC :D
_________________
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 24-11-2017, 15:16   

A ile ten netflix kasuje wam pln ???
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-11-2017, 16:09   

W zależności od pakietu Netflix kosztuje 34 zł (bez HD), 43 (z HD) i 52 zł (z 4K)

PS.
A tak przy okazji ShowMax wprowadził dłuższe abonamenty i płatności przelewami. Wychodzi nieco tanie niż płacenie miesięczne i nie trzeba podawac karty.
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-11-2017, 16:41   

Co raz słabiej ten nasz lyyyder wygląda. Braków nie uzupełniają w ogóle od jakiegoś czasu, problematyczne dekodery wciąż wciskane jako super nowoczesne cacko, o braku 4K nie wspominając. Bałagan i brak jakichkllwiek informacji. Netflix miał być w 2017 i nie ma. NC+ i Orange wchodza na zdecydowanie wyzszy poziom. Przydałaby się jakaś ofensywa ze strony UPC jeśli chodzi o tv. Do tego nie udało się po dziś dzień przejąć MultiMedii czyli ograniczyć konkurencji co też jest porażką UPC bo przecież nie kryli że chcą wchłonąć jak najwięcej konkurentów.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 24-11-2017, 17:56   

LNR napisał/a:
Do tego nie udało się po dziś dzień przejąć MultiMedii czyli ograniczyć konkurencji co też jest porażką UPC bo przecież nie kryli że chcą wchłonąć jak najwięcej konkurentów.

Bo na drodze stanęła instytucja państwowa (UOKiK ze swoimi zastrzeżeniami) a nie niemoc UPC.
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 25-11-2017, 08:34   

Zgadzam się w tym temacie nc+, orange coś w tym kierunku robią pojawiają się dekodery 4K, netflix 4K, pierwsze kanały i transmisje w 4K a JUPISI ?

Horizon nad którym nie do końca panują. Nie wspomnę już o 4K. Czekam aż Orange postawi u mnie światło i uciekam do nich.

[ Dodano: 25-11-2017, 09:09 ]
Ale myślę że jak wyskoczy to z grubej rury:

http://www.virginmedia.com/shop/tv/v6.html
_________________
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 25-11-2017, 10:42   

Informacja o Netflixie w UPC pojawiła się we wrześniu 2016 roku. I od tamtego czasu cisza.
Jak to zwykle w UPC bywa wszystko działa bardzo powoli i z opóźnieniem. Ale to już ponad 14 miesięcy minęło :) Do rekordu z nSport+ jeszcze daleko ale może go pobiją ( chyba 6 lat czekania było). Nie zależy mi specjalnie na Netflixie w UPC ale bardzo mnie dziwi to dziwne spowolnienie działania UPC w każdym temacie.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2017, 10:50   

Ja się pytam po co w UPC Netflix?

Każdy kto ma nowy telewizor może korzystać z usługi od dawna
Znając Horizona wprowadzenie tej apki do niego nie przynieście nic dobrego skoro jedyna apka YT nie działa poprawnie

I naprawdę chcecie się męczyć z Netflix poprzez Horizon?
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-11-2017, 11:54   

Darth Vader napisał/a:
Informacja o Netflixie w UPC pojawiła się we wrześniu 2016 roku. I od tamtego czasu cisza.

Jak to zwykle w UPC bywa wszystko działa bardzo powoli i z opóźnieniem.


Wszystko wskazuje na to ze na dzień dzisiejszy pochlonieci sa zakupem Multimedii i przepychankami z UOKiK i chyba tylko tym się zajmują a reszta to dodatek
  stivi
 
neon 
Klikacz

Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 9
Wysłany: 27-11-2017, 10:53   

GDA napisał/a:
Ja się pytam po co w UPC Netflix?

Każdy kto ma nowy telewizor może korzystać z usługi od dawna
Znając Horizona wprowadzenie tej apki do niego nie przynieście nic dobrego skoro jedyna apka YT nie działa poprawnie

I naprawdę chcecie się męczyć z Netflix poprzez Horizon?


Mam dekoder Horizon od kilku dni i podoba mi się obsługa z jednego pilota TV oraz dekodera. Niestety obsługa TV (Samung) działa jednie w zakresie włącz/wyłącz, głośnie/ciszej i zmiany źródła. Nie da się (albo nie wiem jak) obsługiwać tym pilotem np wbudowanego w TV Netflixa (co by rozwiązało "problem"), dlatego też zacząłem szukać, czy wśród aplikacji obsługiwanych na dekoderze ma się pojawić może Netflix.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 27-11-2017, 12:02   

neon napisał/a:
Mam dekoder Horizon od kilku dni i podoba mi się obsługa z jednego pilota TV oraz dekodera.

ok to teraz wybierz jedyną aplikacje jaką jest YouTube i zacznij skorzystać
wróć z wrażeniami do tego wątku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: