Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Umowa na sam internet
Autor Wiadomość
Kriso 
classic master


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-09-2016, 22:41   Umowa na sam internet

Kumpel potrzebuje wziąć sam internet może być 30 lub 60 Mb/s jakis nieduży, za ile dało by wyciągnąć miesięcznie najtaniej z BUK?
_________________
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 537
Wysłany: 07-09-2016, 23:04   

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-09-2016, 08:36   Re: Umowa na sam internet

Sorry :oops: , nie wiem czy powinienem tu odpowiadać bo znowu nowy temat się pojawił.

Kriso napisał/a:
... sam internet może być 30 lub 60 Mb/s... najtaniej z BUK?

Cenę oferty można wyliczyć z :arrow: regulaminu „WRU XX” lub korzystając z :arrow: arkusza z zestawieniem promocji.

I Opcja.
Miesięczna opłata bez Promocji Fiber Power 30 Mb/s = 66,00 zł - ulga w wysokości 48,50 zł przy wyborze dwóch usług = 17,50 zł
Miesięczna opłata bez Promocji Minuty do wszystkich 60 = 35,00 zł - ulga w wysokości 30,00 zł = 5 zł (Telefonu nie musisz w ogóle podłączać)
RAZEM = 22,50 zł.

II Opcja
Miesięczna opłata bez Promocji Fiber Power 60 Mb/s = 70,00 zł - ulga w wysokości 42,50 zł przy wyborze dwóch usług = 27,50 zł
Miesięczna opłata bez Promocji Minuty do wszystkich 60 = 35,00 zł - ulga w wysokości 30,00 zł = 5 zł (Telefonu nie musisz w ogóle podłączać)
RAZEM = 32,5 zł.

Można zrezygnować z Pakietu FILMY I SERIALE - MY PRIME, Horizon Go i Pakietu Bezpieczeństwa UPC, jeśli nie chce się płacić po 1 m-cu 15 lub 5 zł lub 9 zł.

Jeżeli chcesz sam policzyć inne warianty to tutaj masz wiele przykładów:
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...w_results=posts

Edit:
Poprawione dzięki koledze: Tygrysek
_________________
 
 
janshar 
Klikacz

Dołączył: 23 Paź 2016
Posty: 3
Wysłany: 23-10-2016, 16:39   

wstyd się przyznać, ale chyba jestem ograniczony, bo najwyraźniej nie umiem czytać tych promocji z zestawień które przygotowaliście :oops:

też chcę wziąć sam internet, ale z tego co widzę, to WRU jest na 24 miesiące a to mnie na razie nie interesuje. Niby jest możliwość przeniesienia usługi do innej lokalizacji, ale według tego co liczę, to raczej taniej by to wyszło, dlatego wolałbym się upewnić
Na chwilę obecną jestem zainteresowany poniższą promocją, krótki okres zobowiązania, ze zdjęcia wynika, że modem Compal (chyba, że to tylko poglądowe zdjęcie):
Cytat:
upc.pl/internet/?intcmp=promohub-5-internet-8mc-dziewczyna-bon-spotify#8-miesiecy
przepraszam za taką formę linku, ale na razie mam blokadę

wychodzi mi, że Fiber Power 60 Mb/s i telewizja na start, to koszt 30,02zł brutto miesięcznie od tego mamy jeszcze 10,02zł upustu za fakturę elektroniczną i zgodę na wydzwanianie, czyli całość mam za 20zł na miesiąc, dobrze rozumiem?
Do deaktywacji od razu jest pakiet antywirusowy i bezprzewodowy internet oba za 35zł i przy okazji mam pytanie co to jest ta druga usługa, czy w przypadku gdy jej nie chcę, to mi go deaktywują w routerze i wtedy muszę sobie podłączyć własne wifi, czy coś innego?
Promocja niby nazywa się studencka, ale dalej nic o studentach nie ma, tylko, że jest dla nowych abonentów, ale tylko nie wiem, co znaczy opis na banerze reklamowym, że: tylko na upc.pl, czy chodzi o to, że mogę zamówić tylko przez stronę a nie przez konsultanta czy też w biurze?

Więc jeśli dobrzy wszystko zrozumiałem, to przy umowie na 8 miesięcy mam za 20zł 60Mbit i trochę kanałów telewizyjnych, jeśli o mnie chodzi to cena bardzo przystępna i chyba nic więcej raczej się już nie ugra?
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 23-10-2016, 16:43   

janshar napisał/a:
Do deaktywacji od razu jest pakiet antywirusowy i bezprzewodowy internet oba za 35zł i przy okazji mam pytanie co to jest ta druga usługa, czy w przypadku gdy jej nie chcę, to mi go deaktywują w routerze i wtedy muszę sobie podłączyć własne wifi, czy coś innego?

Compal ma tryb bridge (po jego włączeniu Compal zamienia się w sam modem i musisz podpiąć swój router) a wifi powinni Ci wyłączyć. Tylko dopilnuj w umowie to żebyś faktycznie nie miał wifi od nich.
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 537
Wysłany: 23-10-2016, 16:50   

janshar, gdzie ty pod tym linkiem co podałeś widzisz 30,02 brutto za 60mbit/s? bo ja widze 49zł. A ulgi są już wliczone i możesz je tylko wyłączyć - co zwiększy koszt abonamentu
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 23-10-2016, 19:37   

@ janshar

Brałeś coś ,gdzie masz ofertę internetu 60 i pakietu start za 20 zł ?
_________________
 
 
janshar 
Klikacz

Dołączył: 23 Paź 2016
Posty: 3
Wysłany: 24-10-2016, 08:49   

Cytat:
upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_studencki_extra_internet_2016-1.pdf?t=1477290216993

w załączniku zrzuty z regulaminu, tak jak napisałem, dla mnie to jest jakaś paranoja no bo niby co znaczą te rzeczy zaznaczone kolorami.
W pierwszej części tak jakby wynikało, że bez promocji zapłacimy 70zł, ulgi mamy ~40zł, więc zapłacimy 30zł za internet i na to samo wychodzi w kolejnej części
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2016, 09:10   

janshar napisał/a:

W pierwszej części tak jakby wynikało, że bez promocji zapłacimy 70zł, ulgi mamy ~40zł, więc zapłacimy 30zł za internet i na to samo wychodzi w kolejnej części

tak za internet
teraz dolicz telefon i telewizje bo ulga w wysokości 40 przysługuje jak weźmiesz 3 usługi
jak tylko internet masz ulgę 11 zł
 
 
janshar 
Klikacz

Dołączył: 23 Paź 2016
Posty: 3
Wysłany: 24-10-2016, 10:24   

no właśnie chyba nie, bo mamy cennik z czterema pozycjami ulg:
- internet z minutami, ulga 10,98zł
- internet z telewizją na start, ulga 39,98zł
- internet z telefonem na start, ulga 11,98zł
- internet z telewizją i telefonem, ulga 40,98zł

tutaj zrzut ekranu, bo chyba załacznika mi nie dodało: pics.tinypic.pl/i/00832/tit55idli8qy.jpg
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 24-10-2016, 10:24   

janshar napisał/a:
Cytat:
upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_studencki_extra_internet_2016-1.pdf?t=1477290216993

w załączniku zrzuty z regulaminu, tak jak napisałem, dla mnie to jest jakaś paranoja no bo niby co znaczą te rzeczy zaznaczone kolorami.
W pierwszej części tak jakby wynikało, że bez promocji zapłacimy 70zł, ulgi mamy ~40zł, więc zapłacimy 30zł za internet i na to samo wychodzi w kolejnej części


Ciekawi mnie co zamierzasz(studiujesz) studiować, jaki kierunek?Jednego zdania nie możesz przeczytać ze zrozumieniem.
Zgodnie z regulaminem Ciebie obowiązuje:

Fiber Power 60 Mb/s -
A) 59,02 zł sam net
B) 30,02 zł + 29 zł za tv
C) 58,02 zł + 1 zł za telefon
D) 29,02 zł + 1 zł za telefon + 29 zł za tv

do tego idzie otrzymać 10 zł zniżki za zgody .
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2016, 10:56   

janshar napisał/a:
no właśnie chyba nie

nawet nie próbuj brać kredytu w banku !!! tam jest kilkanaście stron warunków
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 24-10-2016, 11:00   

@ up

A potem tacy rządzą Polską :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: