Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o opinię nt oferty
Autor Wiadomość
chuckd 
Klikacz

Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 3
Wysłany: 05-09-2016, 23:26   Prośba o opinię nt oferty

Witam forum,

jestem tu nowy, więc zacznę od przywitania :)

Sporo przeczytałem już na forum, a przyprowadziła mnie tu oczywiście negocjacja warunków nowej (ewentualnej) umowy. Umowa 2 letnia się skończyła i chciałem ją przedłużyć. Oferta jaką dostałem po kilku rozmowach to:

Select HD+60MB za 64pln
Select HD+120MB za 79pln
(lokalizacja: Warszawa, blok z Vectrą na klatce)

Prawdę mówiąc nie bardzo mi jeszcze idzie operowanie WRU (nie mogę nijak dopasować tych cen, do konkretnego WRU) i chciałbym zapytać, czy waszym zdaniem można z tego coś jeszcze urwać? (pewnie tak, ale ile?)
Za poradą Krejzola w innym wątku, chciałbym poprosić też ludzi z forum, którzy mają coś podobnego, albo lepsze pakiety za te pieniądze, o podanie kwot, które udało wam się wywalczyć. Chodzi o to, żeby wiedzieć, na czym bazować. Idealnie byłoby, gdyby ktoś zgodził się na podanie swojego numeru klienta (oczywiście bez żadnych danych!) z tego co przeczytałem w jeszcze innym wątku, to jest dość konkretna karta przetargowa.

Z góry wielkie dzięki!
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-09-2016, 23:32   

A nie mogłeś napisać w odpowiednim wątku jak wszyscy?
_________________
 
 
chuckd 
Klikacz

Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 3
Wysłany: 06-09-2016, 06:47   

LNR napisał/a:
A nie mogłeś napisać w odpowiednim wątku jak wszyscy?


Pzepraszam. Mogę prosić o przeniesienie, czy napisać jeszcze raz?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 06-09-2016, 08:19   

chuckd napisał/a:
LNR napisał/a:
A nie mogłeś napisać w odpowiednim wątku jak wszyscy?
Pzepraszam. Mogę prosić o przeniesienie, czy napisać jeszcze raz?

Szkoda, że LNR :arrow: nie zaznaczył swojego postu jako do usunięcia. Mógłbyś wtedy swój post też zaznaczyć do usunięcia i cały ten temat by się usunął.

Ale co tam. :P Myślę, że dużego bałaganu nie narobię, więc postaram się Ci pomóc.
chuckd napisał/a:
Umowa 2 letnia się skończyła i chciałem ją przedłużyć
Select HD+60MB za 64pln
Select HD+120MB za 79pln

Obie oferty to WRU XV, czy taki sobie standard wciskany na początek.
Wnioskuję z Twojego postu, że nie złożyłeś wypowiedzenia, a to podstawa do negocjacji o WRU XX i to ma być Twój cel.

Przed kontaktem z konsultantem, cenę oferty warto sobie wyliczyć z :arrow: regulaminu „WRU XX” lub korzystając z :arrow: arkusza z zestawieniem promocji.

I Opcja.
Miesięczna opłata bez Promocji Select Extra HD = 78 zł - ulga w wysokości 63,00 zł przy wyborze dwóch usług= 15 zł
Miesięczna opłata bez Promocji Fiber Power 60 Mb/s = 70,00 zł - ulga w wysokości 45,01 zł przy wyborze dwóch usług = 24,99 zł
RAZEM = 39,99 zł.

II Opcja
Miesięczna opłata bez Promocji Select Extra HD = 78 zł - ulga w wysokości 58,00 zł przy wyborze trzech usług= 20 zł
Miesięczna opłata bez Promocji Fiber Power 120 Mb/s = 85,00 zł - ulga w wysokości 60,00 zł przy wyborze trzech usług = 25,00 zł
Miesięczna opłata bez Promocji Minuty do wszystkich 60 = 35,00 zł - ulga w wysokości 30,00 zł = 5 zł (Telefonu nie musisz w ogóle podłączać)
RAZEM = 50,00 zł.

Można zrezygnować z Pakietu FILMY I SERIALE - MY PRIME oraz Horizon Go, jeśli nie chce się płacić po 1 m-cu 15 lub 5 zł

Jeżeli chcesz sam policzyć inne warianty to tutaj masz wiele przykładów:
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...w_results=posts

Poczytaj mini poradnik: :arrow: http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626
Przygotuj się do negocjacji. Nie podawaj nazw promocji. Miej wyliczone "różne WRU", obstawiaj przy swojej cenie, powołuj się na "jakąkolwiek" ;) konkurencję. Powiedz, że dostałeś extra rabaty jak się dowiedzieli, że złożyłeś wypowiedzenie.
_________________
 
 
chuckd 
Klikacz

Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 3
Wysłany: 06-09-2016, 08:54   

Pitrek napisał/a:
Ale co tam. :P Myślę, że dużego bałaganu nie narobię, więc postaram się Ci pomóc.

Bardzo dziękuję, jestem pod wrażeniem :) Zabieram się za lekturę i za wyliczanie.
Wielkie dzięki.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-09-2016, 09:36   

chuckd napisał/a:

Bardzo dziękuję, jestem pod wrażeniem :)

prawda :-)
jakby tak callcenter UPC działał to bylibyśmy w niebie
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 06-09-2016, 09:53   

chuckd napisał/a:
Za poradą Krejzola w innym wątku, chciałbym poprosić też ludzi z forum, którzy mają coś podobnego, albo lepsze pakiety za te pieniądze, o podanie kwot, które udało wam się wywalczyć. Chodzi o to, żeby wiedzieć, na czym bazować. Idealnie byłoby, gdyby ktoś zgodził się na podanie swojego numeru klienta (oczywiście bez żadnych danych!) z tego co przeczytałem w jeszcze innym wątku, to jest dość konkretna karta przetargowa.

Osobiście, mnie się nie podoba zabawa z powoływaniem się na kogoś promocje i podawaniem jego numeru klienta.

Bez złożenia wypowiedzenie konsultant zawsze powie, że nie ma takiej promocji. Nawet po wypowiedzeniu w pierwszej rozmowie, u nich też nic nie ma. A w kolejnych rozmowach już jest inaczej, konsultanci nie używają nazw promocji tylko rzucają ceny.
Jak poczytasz wszystkie poradniki z forum, to zobaczysz, że konsultanci (niby biegając do kierownika po zgodę) i tak oferują najlepsze promocje "niby indywidualnie" dla każdego, dlatego w negocjacjach nie należy powoływać się na innych i nie podawać nazw promocji, tylko być "oblatanym" w cenach WRU. Po prostu mieć wyliczone/wypisane/wydrukowane ceny interesujących Ciebie promocji. Powołując się, z wszystkimi kruczkami umieszczonymi na forum, na konkurencję, odrzucając oferty (oczywiście po wypowiedzeniu i telefonach od nich), które Ciebie nie interesują osiągniesz tak jak "prawie" wszyscy WRU XX. Po złożeniu wypowiedzenie jest mnóstwo czasu na negocjacje.

Złożenia wypowiedzenia nie ma się co obawiać, zawsze można je wycofać i zostać przy tym co jest. Ekstremalnym rozwiązaniem jest przyjęcie nowej jakiejś nie do końca super umowy i w ciągu 14 dni odstąpienie od niej.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 08-09-2016, 00:29   

LNR napisał/a:
A nie mogłeś napisać w odpowiednim wątku jak wszyscy?

Dokładnie.
Autor się zarejestrował, klepnął temat i 3 posty i sobie poszedł w ....
Tyle z niego tu pożytku.
Nawet innym nowym w innych tematach nie pomoże - po co, on dostał co chciał.

Dostał odpowiedz i będzie miał może coś taniej - a reszta frajerów niech się przebija przez posty w innych tematach - a co.
Dajecie wszystkim wszystko na tacy, a potem wszyscy pretensje macie, że nowi userzy są roszczeniowo nastawieni.
Jesteś nowy, nie ma z ciebie pożytku na forum, nic nie dałeś dla forum i innych - czekaj na odpowiedz w kolejce jak reszta - MOŻE!!! ktoś odpowie.

Proszę starych wyjadaczy o nie pomaganie w takich nowo zakładanych tematach o promocjach.
Co więcej, temat zgłosić do Moderatora - a autor nowego tematu powinien nawet dostać ostrzeżenie za dublowanie tematów.
Burdel wszędzie już taki, że się niedobrze człowiekowi robi.
Choć z drugiej strony mam wrażenie - że już tu nie ma żadnego Moderatora a sam Admin - bez urazy, ale też mało aktywny.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-09-2016, 08:18   

Hmmm, :oops: no trochę się czuję winny za "zamulenie" forum, za co przepraszam. No cóż trzeba wybaczyć nowemu koledze. Przeprosił i chciał jakoś to naprawić.
Obaj już nie wpisywaliśmy dalszych pytań i odpowiedzi, bo przeszliśmy na PW i tam jeszcze wymieniliśmy kilka postów aby pomóc koledze.

Namawiam wszystkich, aby korzystali z takiej fajnej funkcji: "Czas ważności postu/tematu". Wspominałem o tym wyżej.
Jeżeli ktoś chce skasować swój post (kiedy już nie jest ostatnim, to tylko w ciągu 2h, ostatni zawsze można), to jest taka opcja:
Czas ważności
postu/tematu

Wybierz, po ilu dniach post ma być
automatycznie usunięty. Jeśli jest to
nowy temat, zostanie usunięty w całości.


Wyedytyj swój post.
Ustaw na 1 Dzień

A nie zamiast tego umieszczać uwagi typu:
do skasowania
do usunięcia
delete
del
można usunąć itp.

bez zaznaczenie tej opcji.

Przy tylu "pierdołach" wpisywanych w istniejące tematy, pojawienie się tego nowego tematu nie powinno aż tak zaszkodzić forum. Proszę wszystkich o nie dopisywanie już tu niczego, to temat się zestarzeje :arrow: http://forum.mediaswiat.p...earch_time=7200 i wyświetlając tematy na forum będzie on daleko "w lesie".

Jak ktoś "musi" drążyć dalej ten wątek to niech zacytuje co trzeba :arrow: i przeniesie tę dyskusję do off-topic.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: