Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe kanały w UPC - v.2
Autor Wiadomość
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 24-03-2017, 15:18   

Śledząc oferty kanałowe innych oddziałów UPC można stwierdzić że po za NBCUniversal z którym problem jest wszędzie to polski oddział ma największe braki. Gdzie indziej nie ma problemów z kanałami od CBS, Turnera, BBC czy innych jak MTV Networks. Mają np AMC, VH1 Classic, Cbeebies. To tylko świadczy o tym że u nas pracują niekompetentne osoby i moim zdaniem Liberty Global powinno wziąć pod lupę rynek polski bo chyba nie widzą że tu jest bałagan.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-2017, 15:19   

GDA napisał/a:
A kolekcjonerzy kanałów już popadają w nudę :lol:

Pomyśl o tym co będzie jak już wszystkie kanały dodadzą :mrgreen:
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-03-2017, 15:22   

GDA napisał/a:
A kolekcjonerzy kanałów już popadają w nudę :lol:

wciąż mało i mało kanałów

a ja bym się zapytał kiedy zaczną usuwać te śmieciowe?


No to niech usuną śmieciowe i dodadzą sensowne czyli te których obecnie nie mają. A braków jest sporo. Na pewno takie AMC, PS Fight, H2, Polsat Doku, Viasat Nature/History, vh1 classic, FightBox, Hip Hop TV, 2x2, Bollywood to są wartościowsze treści niż np Tele5, 8tv, TVR, ETV itp. To właśnie teraz z takimi odpadami jest oferta dla "kolekcjonerów".
_________________
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 24-03-2017, 15:31   

a mi tam kolekcjonowanie się kojarzy z czymś pozytywnym w sensie im mniej powszechne tym bardziej wartościowe, więc wolę być kolekcjonerem kanałów i oglądać dobre kanały niż być frajerem i oglądać programy na poziomie FTA i DVB-T jeszcza za to płacąc a właśnie UPC robi z nas takich osłów które mają płacić za takowy szit. Moim zdaniem płacić za telewizję od UPC bez kanałów premium (przynajmniej tych w pakietach po 1 zł) gdy w ofercie nie ma ani Universalów, ani AMC w zupełności się nie opłaci i lepiej przesiąść się na antenę.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-2017, 15:36   

npdnl napisał/a:
niż być frajerem i oglądać programy na poziomie FTA i DVB-T jeszcza za to płacąc a właśnie UPC robi z nas takich osłów które mają płacić za takowy szit.

coż za samokrytyka - brawo za odwagę "frajerze" :lol:
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-2017, 15:36   

GDA napisał/a:
coż za samokrytyka - brawo za odwagę "frajerze"

A może nie ma po prostu wyboru?
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 24-03-2017, 15:44   

Mam wybór i żałuję że nie skorzystałem i... tak czuje się jak frajer gdy włączam tv i wylewa mi się discopolo, kanały powtórkowo-reklamowe czyli praktycznie to samo co miałbybm na DVB-T + FTA a ja za to płacę, ale mam też pakiety złotówkowe i w kółko wykorzystuję od długiego czasu darmowy miesiąc z HBO więc osobiście mniej mnie boli kijowa oferta UPC. Jednak dziwi mnie opieszałość osób które nie korzystają z tych przywilejów i posłusznie płacą za szit, a niektórzy jak widać jeszcze krytykyją tych którzy chcieliby lepszej oferty. A fakt jest taki że od usunięcia 13ulicy, Universal Ch., E! minął rok i nie było żadnej nowości która jako tako by załatała tą lukę, za to ceny w górę.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-2017, 15:47   

npdnl napisał/a:
czyli praktycznie to samo co miałbybm na DVB-T + FTA a ja za to płacę

kpisz sobie i tyle

npdnl napisał/a:
13ulicy, Universal Ch., E!

szczególnie ten ostatni jest kanałem PREMIUM

chłopie - napierw sprawdzamy co dany operator oferuje i wybieramy ofertę a nie bierzemy oferte a potem biadolimy że jakichś kanałów nie ma
 
 
kr@k@dyl 
light master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 103
Wysłany: 24-03-2017, 16:08   

npdnl, jak pragniesz coraz więcej i więcej programów to dobrym dodatkiem dla takich osób jest KODI. No ale oczywiście to nie jest to, co stabilna jakość i dostępność kanałów od operatora.
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 24-03-2017, 16:26   

GDA napisał/a:
kpisz sobie i tyle

Pokaż mi proszę operatora z gorszą ofertą kanałów filmowo serialowych.

GDA napisał/a:
Chłopie - napierw sprawdzamy co dany operator oferuje i wybieramy ofertę a nie bierzemy oferte a potem biadolimy że jakichś kanałów nie ma

Tak, tak i płacimy posłusznie 2 lata i nie wymagamy rozwoju oferty choć na rynku kwitną kolejne kanały i to nic że po drodze znika CBS Drama, a pudełko do odbioru tv to zawieszający się chłam który niby oferuje możliwość nagrywania 4 kanałów, ale jedyne co można nagrać to discopolo na 8tv albo seriale typu "Dlaczego Ja" czy inne "wojny magazynowe" na Discovery. Jednak to racja że UPC nie ma wymagających klientów :)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-2017, 16:36   

To zrezygnuj w cholerę z abonamentu jak taki sfrustrowany jestes

Dla mnie oferta za te pieniądze jest najlepsza żadnych kanałów nie potrzebuje więcej

Tak więc widzisz że punkt widzenia jest różny a jeżeli nie ma kanałów dla Ciebie to wybierz takiego operatora który ci je zapewni
 
 
kr@k@dyl 
light master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 103
Wysłany: 24-03-2017, 16:40   

He he, a po co operatorzy mają się starać jak i tak te wszystkie kanały są dostępne za darmo na stronkach int, i to każdy wie.
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 24-03-2017, 16:56   

@GDA, po cenie WRU XX to tobie może i jest najlepsza, a z resztą ty w ogóle tv oglądasz? Chyba nie, co można wysnuć z tego że praktycznie 24h jesteś na tym forum i od dawna jedziesz po każdym krytyku UPC co świadczy raczej o twoim sfrustrowaniu. Więc pewnie nie masz nawet czasu oglądać skoro poświęcasz cały wolny czas by śledzić wszystkie wpisy tutaj i odpisywać. To może nie robi ci różnicy jakie kanały są. Fakty mówią jednak same za siebie od usunięcia Universali nie dodano AMC ani nic co mogłoby wypełnić tą lukę. Pomijając już znaczące braki w innych działach tematycznych.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 24-03-2017, 17:20   

Masz rację nie oglądam telewizji linearnej już dawno z wyłączeniem TVN24 wszystko oglądam z VOD lub Internetu ale gdybym miał taki problem jak ty to czym prędzej zmienilbym operatora
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 24-03-2017, 17:27   to źródło frustracji już znamy :)

zapomniałeś o czymś takim jak nagrywarka drogi wyznawco TVNu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: