Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe kanały w UPC - v.2
Autor Wiadomość
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-12-2017, 20:37   

KOCUREK1970 napisał/a:
Co do wykazu który tu wstawiłeś to jest babol.
Niestety ten wykaz jest sprzed redukcji analoga, UPC "zapomniało' uaktualnić wykaz.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 08-12-2017, 20:47   

Pitrek napisał/a:
UPC "zapomniało' uaktualnić wykaz.

Szkoda, że nie zapomnieli (nie)uaktualnić na takiej samej zasadzie tego analoga :?
_________________
 
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2017, 23:24   

LNR napisał/a:
Daliby chociaż powszechne VH1 CLASSIC i ESKA ROCK TV i już by coś urozmaicili bo te wszechobecne discopolo nie że coś ale trochę wiocha ;) W ogóle oferta kuleje pod takim względem że wrzucenie po choćby 1 kanale o jakości powyżej przeciętnej z każdej dziedziny mocno by poprawiła jej jakość. Mimo że jest dużo to niestety 3/4 byle czego. Jakby do muzycznych dorzucili w/w + do dziecięcych 2X2 HD + do filmowych AMC HD + do dokumentalnych POLSAT DOKU HD/H2 HD + do sportowych PS FIGHT HD/E-SPORT HD + do erotyków coś w HD np REDLIGHT HD byłoby naprawdę dobrze. Ale widząc ich tempo w zakresie uzupełniania oferty, zwłaszcza o coś wartościowego to niestety, już nawet chyba nie ma się co łudzić :neutral:


Brakuje tych kanałów i może kiedyś UPC je uzupełni.
Ja jednak świadomie ;) wybieram tego operatora.
Kiedyś N, potem NC+ , Orange IPTV. Aktualnie oferta UPC mi najbardziej odpowiada.Po dołączeniu tych programów, w sytuacji gdy kablówka dojrzeje do 4K może stać się prawie " idealna". Trzymam kciuki a do tych co narzekają-wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 09-12-2017, 23:31   

Zanim je UPC uzupełni pojawi się mnóstwo następnych braków. Rynek kanałow TV nie stoi w miejscu. I albo nadążasz albo zostajesz w tyle. Technika i kanały TV rozwijają się z prędkością Pendolino. UPC nadal w epoce starych Przewozów Regionalnych...
Trzeba stale trzymać rękę na pulsie i obserwować rynek kanałów TV i uzupełniać braki a nie raz na kilka miesięcy dodawać śmiecia i podbijac statystyki ilości kanałów.
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-12-2017, 23:49   

Darth Vader napisał/a:
Świetny prezent Mikołajowoświąteczny :lol:

Teraz to już nie potrzebujemy AMC HD, H2 HD, Viasat History/Nature HD, Polsat Doku HD, Polsat Sport Fight HD, FightBox HD, 2x2 HD, Nickelodeon HD, Cbeebies, Bollywood HD, VH1 Classic, Eska Rock TV, Canal+NOW HD, TBN Polska HD, E-Sport HD, ZestTV, Redlight HD i wielu innych :twisted:


Niby jakich jeszcze wielu innych brakuje? Wypisujesz to wszędzie, pod różnymi nickami. Żaden operator nie posiada wszystkich kanałów i UPC też nigdy nie będzie miało kompletnej oferty.
Brakuje co najwyżej AMC, H2, Polsat Doku, Bollywood czy Nickelodeon HD. Eska Rock TV ma śladową oglądalności i zapewne niedługo będzie kolejny rebranding. Canal+Now jest przełączany na 4K więc zapewne dopóki UPC nie nie wprowadzi oferty 4K, to kanału nie będzie. Co do Viasat Nature/History to w ofercie są te kanały oddzielne, więc na pewno tego tworu nie wprowadzą. Reszta nie warta uwagi. Zmień operatora i zobaczymy jaki wtedy będziesz zadowolony.
 
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2017, 23:58   

Kanał VH! Classic-ok, fajne teledyski i muzyka jak w nazwie z klasycznymi hitami. Jakość słabego SD. Wolę jednak poszukać hitów na Youtube. Nie lubię narzuconego bloku muzycznego do słuchania ;)
Eska Rock TV-podobnie.
AMC HD-jakieś stare filmy, do znudzenia, które można znaleźć na innych kanałach filmowych. Jedyna ciekawa pozycja The Fear Walking Dead-ale dla jednego serialu...Kanał taki sobie jak pozostałe filmowe-powtórka goni powtórkę.
2x2 HD mam dzieciaki-jeśli faktycznie ma coś ciekawego do zaoferowania, poczekam i przekonam się czy warto.
Polsat Docu/H2-znowu powtórki , reklamy -pozycje oklepane na innych kanałach-UFO, historia Ameryki, stare dokumenty, Wołoszański.. aż do znudzenia, ale co kto lubi ;)
Jestem za tym by te kanały zagościły w UPC, ale spokojnie szybko się znudzą :D . Oczekiwałbym od operatora działań w kierunku poprawy infrastruktury technicznej, rozwoju w kierunku 4k, obnizenia stawek za pakiety premium itp.
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 10-12-2017, 08:48   

Pawop napisał/a:
Darth Vader napisał/a:
Świetny prezent Mikołajowoświąteczny :lol:

Teraz to już nie potrzebujemy AMC HD, H2 HD, Viasat History/Nature HD, Polsat Doku HD, Polsat Sport Fight HD, FightBox HD, 2x2 HD, Nickelodeon HD, Cbeebies, Bollywood HD, VH1 Classic, Eska Rock TV, Canal+NOW HD, TBN Polska HD, E-Sport HD, ZestTV, Redlight HD i wielu innych :twisted:


Niby jakich jeszcze wielu innych brakuje? Wypisujesz to wszędzie, pod różnymi nickami. Żaden operator nie posiada wszystkich kanałów i UPC też nigdy nie będzie miało kompletnej oferty.
Brakuje co najwyżej AMC, H2, Polsat Doku, Bollywood czy Nickelodeon HD. Eska Rock TV ma śladową oglądalności i zapewne niedługo będzie kolejny rebranding. Canal+Now jest przełączany na 4K więc zapewne dopóki UPC nie nie wprowadzi oferty 4K, to kanału nie będzie. Co do Viasat Nature/History to w ofercie są te kanały oddzielne, więc na pewno tego tworu nie wprowadzą. Reszta nie warta uwagi. Zmień operatora i zobaczymy jaki wtedy będziesz zadowolony.


Wiecznie zadowolony z oferty UPC się odezwał :lol:

Używając Twojego argumentu że "żaden operator nie posiada wszystkich kanałów" to można przez następne 20 lat nie dołączyć żadnego do oferty bo przecież nie można mieć wszystkiego. Na tej zasadzie UPC opóźniało dołączenie do oferty nSport przez wiele lat i wymianę dubli SD na HD. I nadal będzie opóźniało dołączanie wartościowych nowości.

Niestety ale w porównaniu do Ciebie znaczek UPC nie przesłania mi rzeczywistości. I potrafię dziadostwo nazwać dziadostwem ( i nie chodzi tu tylko o ofertę programową ale też o największą porażkę w dziejach TV kablowych czyli dekoder Horizon).
Wspomnę że nie całość UPC jest bardzo zła. Z oferty internetu jestem zadowolony. Nie jest więc tak że do całej firmy jestem krytycznie nastawiony.

Proponuję żebyś założył fanclub UPC skoro tak bardzo Ci się podobają :lol:
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 10-12-2017, 10:35   

Cytat:
Nie jest więc tak że do całej firmy jestem krytycznie nastawiony.

To jakaś forma masochizmu?
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2017, 15:32   

Darth Vader napisał/a:
Używając Twojego argumentu że "żaden operator nie posiada wszystkich kanałów" to można przez następne 20 lat nie dołączyć żadnego do oferty bo przecież nie można mieć wszystkiego. Na tej zasadzie UPC opóźniało dołączenie do oferty nSport przez wiele lat i wymianę dubli SD na HD. I nadal będzie opóźniało dołączanie wartościowych nowości.

Niestety ale w porównaniu do Ciebie znaczek UPC nie przesłania mi rzeczywistości. I potrafię dziadostwo nazwać dziadostwem ( i nie chodzi tu tylko o ofertę programową ale też o największą porażkę w dziejach TV kablowych czyli dekoder Horizon).
Wspomnę że nie całość UPC jest bardzo zła. Z oferty internetu jestem zadowolony. Nie jest więc tak że do całej firmy jestem krytycznie nastawiony.

Mogę wybierać wśród pięciu operatorów i tak, UPC najbardziej mi odpowiada i jestem z ich oferty zadowolony, zabronisz mi? Uważam, że mają najlepszą ofertę TV i dlatego ich wybrałem.
Skoro dla Ciebie UPC to dziadostwo, to po co to abonujesz? Zostaw sobie internet i nie męcz ludzi.
Ostatnio zmieniony przez Pawop 10-12-2017, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 10-12-2017, 15:49   

Ale my tylko proponujemy co UPC mogłoby włączyć (jakie kanały). To tak trudno zrozumieć? Lepiej, żeby nic nie robili? Nie wiem jak inni, ale ja tez nie narzekam na ofertę UPC. A miło się robi jak włączą jakieś ciekawe kanały do oferty. Przecież (przynajmniej ja) nie wymagamy włączania wszystkich śmieci jak leci tylko proponujemy konkretne kanały z ciekawą zawartością.
Pawop, Rozumiem Twoje zadowolenie natomiast nie rozumiem dlaczego krytykujesz innych abonentów pomagających rozwijać tą ofertę? Tutaj Darth Vader ma rację. UPC ociąga się z dodawaniem wartościowych kanałów. Bardzo długo zajęło im dodanie do oferty nSport.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-12-2017, 15:54   

Czy ci, którzy są za dodaniem wymienianych programów mają świadomość, że to podniesie cenę abonamentu?
90% ludzi w UPC jest na zobowiązaniu, gdzie UPC przez te 2 lata gwarantuje cenę pakietu - to kto UPC za te kanały zwróci ich nakłady finansowe?
W dodatku, czy ja będę miał ochotę przy nowej umowie zapłacić większy abonament z powodu dodanie tych programów...
_________________
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 10-12-2017, 15:58   

Po wycofaniu z oferty kanałów Universal, 13 Ulica i E! śmiało mogli dołączyć AMC HD...
Jakoś NC+ może dołączać kanały i Polsat Cyfrowy też i nie podnoszą opłat...
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 10-12-2017, 16:21   

KOCUREK1970 napisał/a:
W dodatku, czy ja będę miał ochotę przy nowej umowie zapłacić większy abonament z powodu dodanie tych programów...

Nie ma sprawy. Zawsze możesz zerwać umowę :mrgreen:

[ Dodano: 10-12-2017, 16:21 ]
Pawop napisał/a:
męcz ludzi.

Dlaczego Darth Vader, ma męczyć ludzi? :mrgreen:
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2017, 16:40   

MrPepka napisał/a:
Ale my tylko proponujemy co UPC mogłoby włączyć (jakie kanały). To tak trudno zrozumieć? Lepiej, żeby nic nie robili? Nie wiem jak inni, ale ja tez nie narzekam na ofertę UPC. A miło się robi jak włączą jakieś ciekawe kanały do oferty. Przecież (przynajmniej ja) nie wymagamy włączania wszystkich śmieci jak leci tylko proponujemy konkretne kanały z ciekawą zawartością.
Pawop, Rozumiem Twoje zadowolenie natomiast nie rozumiem dlaczego krytykujesz innych abonentów pomagających rozwijać tą ofertę? Tutaj Darth Vader ma rację. UPC ociąga się z dodawaniem wartościowych kanałów. Bardzo długo zajęło im dodanie do oferty nSport.

Ja też jestem za dodawaniem nowych kanałów, tylko jak wspomniałeś wartościowych. @Darth Vader, tu i na różnych portalach zawsze wypisuje praktycznie wszystkie polskojęzyczne kanały, których nie ma w UPC. Na tej liście są dobre kanały, ale są też śmieci. Fightbox? 2x2 (który jest bodajże w 11 kablówkach), TBN Polska? Naprawdę Wam tego brakuje?
Także nie krytykuje wszystkich, tylko @Darth Vadera :D
W tym roku UPC dodało kilkanaście nowych kanałów, w poprzednich latach kilkadziesiąt, więc piszmy prawdę. Krytyka dla samej krytyki, to zwykłe pieniactwo

PS. miało być "nie męcz ludzi" :D już poprawiłem
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 10-12-2017, 17:16   

W tym roku kilkanaście nowych kanałów???
Kilka chyba. Reszta to wymiana SD na HD ( i to wymiana z opóźnieniem wielomiesięcznym lub wieloletnim)
I ile z tych "kilkunastu" to śmieci, dodawanie których krytykujesz... ?

Każdy ma swoje zdanie.
Jednym wystarczą ochłapy a innym nie.
Jedni chcą rozwoju oferty a inni nie.
Jednych denerwuje krytyka a mnie denerwuje chwalenie miernej oferty.
Dziwią mnie zachwyty nad ofertą UPC (i Canal+ też).
Ale każdy z nas ma prawo do swojego zdania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: