Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe kanały w UPC - v.2
Autor Wiadomość
sony77 
easy master

Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 34
Wysłany: 25-04-2018, 11:21   

Epic drama , viasat ... czym wy się podniecacie .... http://satkurier.pl/news/...osji-w-uhd.html
 
 
lemon 1971 
light master


Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Chorzow
Wysłany: 25-04-2018, 11:54   

http://satkurier.pl/news/...kablowkach.html
 
 
Opiu 
plus master


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 342
Wysłany: 25-04-2018, 12:40   

Zobaczymy co wyjdzie z tego bo na razie wiadomo niewiele :sad:
Kod:
http://satkurier.pl/news/170291/tvp-4k-ruszy-na-mundial.html
_________________
  Opiu
 
sony77 
easy master

Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 34
Wysłany: 25-04-2018, 14:23   

Opiu napisał/a:
Zobaczymy co wyjdzie z tego bo na razie wiadomo niewiele :sad:
Kod:
http://satkurier.pl/news/170291/tvp-4k-ruszy-na-mundial.html
TVP 4K .... i gdzie ? dla kogo ?? dla abonentów Orange ??? bez jaj .....
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2018, 16:36   

No właśnie. Jak sie okaże ,ze w Orange zobaczą Mundial w 4K za free od TVP a my obędziemy się ze smakiem to skutek będzie taki ,że Pomarańczowi mają jaja a my w UPC fige z makiem (+ nadal brakuje AMC HD, Epic Drama HD, Eleven Sport 4 HD, Da Vinci dalej w SD) :? I co jest lepsze?
 
 
sony77 
easy master

Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 34
Wysłany: 25-04-2018, 17:00   

Na razie nie puszczają pary gdzie będzie ten kanał ..... Już robili testy kiedyś w DVB-T2 , a może być tak że Orange przez ten nowy kanał i mistrzostwa nabije sobie spoooooro klientów a w Upc dadzą gówno typu Eleven 4 :mrgreen: gdzie będzie karling, szachy , i bierki .... :D i ludzie będą tu podjarani nowym kanałem
 
 
grzegorzcze 
classic master

Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 252
Skąd: Tychy
Wysłany: 25-04-2018, 17:03   

i nasuwa się pytanie , czy UPC ma dekodery odpowiednie do odbioru UHD?, bo wiem ze ludziska maja już tv 4K, i to półokrągłe, ale kwestia dekoderów
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2018, 17:08   

Nie ma i w tym roku mieć nie będzie
4K w UPC będzie startować w 2019 roku

Także wielbiciele "cztery ka" czas zmienić operatora zamiast jeczec po forach
 
 
grzegorzcze 
classic master

Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 252
Skąd: Tychy
Wysłany: 25-04-2018, 17:17   

a co do czwartego kanału Eleven , to jak włączą ( oby :D ) , to będzie bałagan z kanałami ,bo jak popatrzeć na listę kolejnych kanałów to nie ma tej (4) gdzie upchac i czeka nas przemeblowanie :mrgreen: , ale to taka moja wizja, (niczego nie zażyłem :mrgreen: )
_________________
 
 
sony77 
easy master

Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 34
Wysłany: 25-04-2018, 17:23   

A jak robili testy na dvbt-t2 to potrzebne były jakieś dekodery ?? http://satkurier.pl/news/...internecie.html ja w tv mam tuner dvb-t2 ... działało by to jak na zwykłym dvb-t i nikt mi nie powie że się nie da .... jak puszczali na testach sygnał to więc się da .... tylko czy mają miejsce na muxach ???
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-04-2018, 17:25   

co by nie mówić to jest to kolejny pstryczek w nos dla UPC które z faktycznego lidera i operatora nadążającego za nowymi kanałami w czasach analoga stał się obecnie nie atrakcyjnym cenowo a jednocześnie nie nadążającym ani za nowinkami, ani za ofertą kanałową operatorem. Jednak co posiadacz telewizora UHD /fan sportu/ chciałby obejrzeć najbardziej w 4K jak nie mundial właśnie? A jeśli ma zobowiazanie z UPC to musi znowu obejść się smakiem i w nieskończoność czekać (jak na wszystko u tego operatora) co najmniej do następnych MŚ :roll: Dla mnie, płacącego za niemal pełną opcję tv (bez XXX) to niestety kolejny cios. Ja rozumiem że ktoś kto płaci za Select/Max i ma tv od UPC byle mieć może mieć to w głębokim poważaniu. Jednak ja np uważam usługę płatnej telewizji za zupełnie zbędną jeśli nie posiada się full opcji i irytuje mnie jak nie mam dostępu czy do takiego AMC, albo posiadając pakiet ELEVEN nie wiem ile jeszcze mam czekać na Eleven Sports4 gdy inni operatorzy sukcesywnie wrzucają go do oferty, a teraz znowu cios bo nie obejrzę mundialu 4K przez zacofanie swojego operatora który / gdy inni oferują kanały tej jakości / wciska wieszający się bubel Horizon obsługujący max 1080P jako super nowoczesny sprzęt ciągle chowając głowę w piasek i unikając zapytań świadomych abonentów, tylko dlatego że to jest lyyder i ma masę klienteli na starych blokowiskach w miastach w postaci starych babć które zadawala najniższy pakiet TV i wiele nie wymagają. Natomaiast inni, nowi aby zyskać klienta muszą się starać i zaproponować jednak coś nowego....
_________________
Ostatnio zmieniony przez LNR 25-04-2018, 17:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2018, 17:31   

Cytat:
Jednak ja np uważam usługę płatnej telewizji za zupełnie zbędną jeśli nie posiada się maxa

6 lat jesteś na forum to zakładam że przez ten okres miałeś okazję nie raz się przekonać jak działa UPC więc nie rozumiem o co teraz pretensje przynajmniej 3 krotnie przedluzales zobowiązanie w tym okresie licząc na co?
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-04-2018, 18:22   

@GDA, przechodziłem na usługi UPC z wielkimi nadziejami bo jako klient ASTER zawsze spoglądałem na bogatą ofertę UPC (np poprzez takie kanały Eurosport2, Polsat Futbol, dawniej WizjaSport) z niezadowoleniem że mój bydynek nie jest podpięty do tej sieci a więc przejęcie ASTER przez UPC dało mi wielkie nadzieje że dołączę do usług operatora ktory zawsze wszystko co mnie interesuje ma, a niestety w sumie wlasnie od przejecia ASTER, UPC zaczelo z takiego operatora stawac sie nienadazajacym za innymi, po za tym 6 lat temu czy nawet 2 nie było jeszcze mowy o kanałach 4K w ofertach polskich operatorów, ba nawet łudziłem się że jako posiadacz usług "lidera " UPC zobaczę takie kanały jako jeden z pierwszych, a niektóre braki dało się znieść analizując za i przeciw bo wszyscy wiemy ze nie ma takiego co by wszystkich zadowolił. Alternatywy w budynku też nie ma bo o ile UPC krytykuję o tyle wcale nie uważam za lepszą np takiej Vectry,czy innej osiedlowej kablowki w ktorej znow sa problemy i czeste awarie mimo calkiem szerokiej oferty tv i dobrej ceny na C+ , ale brak Cinemax czy HBO. Można powiedzieć że jestem niejako zmuszony do korzystania z UPC lub zrezygnowac z platnej tv bo talerz nie wchodzi w grę. Nie zmienia to faktu że nasz lyyder po raz kolejny się nie postarał na czas.
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2018, 19:20   

Jak tak dalej będzie szlo to wkrótce UPC liderem już nie będzie.Przypominam o zaniechaniu przejęcia Multimediów. Klienci po prostu uciekną.Klient staje się coraz bardziej świadomy , kupuje telewizor 4K, czyta nowinki technologiczne itd. Jak tylko skończy mi się umowa to wybiorę Orange IPTV jako operatora bardziej rozwiniętego technicznie i po prostu nadającego telewizję w lepszej jakości. Dość spoglądania na UPC z perspektywy klienta, gdzie oferta i jakość jest GORSZA niż w krajach gdzie UPC ma swoją strukturę co słabo przekłada się na cenę.
Kto powiedział ,ze UPC zainwestuje w 4K w 2019? Były już prezes a na dzień dzisiejszy zarzad może się wypiąć na "obietnice" poprzednika.
Pomijając brak UHD, oferta filmowa kuleje, współpraca z Neflixem jest owszem, ale gdzie?między innymi u naszych sąsiadów. Centrum mulitmedialnej rozrywki-śmiechu warte.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-04-2018, 19:48   

Blacha napisał/a:
Jak tak dalej będzie szlo to wkrótce UPC liderem już nie będzie

Nie wiem co rozumiecie przez słowo lider ale mam wrażenie że chcecie sobie wmówić zupełnie coś innego niż jest faktycznie

UPC jest największym operatorem CATV w Polsce czyli liderem w tym zakresie

Tylko tyle i aż tyle
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: