Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe kanały w UPC - v.2
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 28-09-2017, 18:07   

Rafal napisał/a:
Oczywiście, że pozwolę ale pod warunkiem że będziecie wytykać tylko wady :)

A jednak postu i tematy o forum poleciały - ok wcale się nie dziwię

Ale możesz mi wytlumaczyc czemu usunales mój wpis z datami do kiedy promocyjne kanały świeca?

[ Dodano: 28-09-2017, 18:10 ]
Cytat:
n sport, Motowizja HD(wiadomo do kiedy?

Wiadomo
Ale informacji o tym musisz poszukać w UPC bo tutaj jest zabronione przekazywanie oficjalnych wiesci
 
 
zaq13 
light master

Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 103
Skąd: Wrocław/Gaj
Wysłany: 09-10-2017, 16:14   

361 Echo24 we Wrocławiu w końcu! !!
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 15-10-2017, 00:45   

https://satkurier.pl/news/164066/epic-drama-od-viasat-wystartuje-w-polsce.html
https://satkurier.pl/news/163937/eleven-zapowiada-4-kanal.html
Ja kanały wystartują to do roboty UPC. Do roboty.
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-10-2017, 10:43   

zaq13 napisał/a:
361 Echo24 we Wrocławiu w końcu! !!

W SD czy HD?
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 15-10-2017, 20:31   

Robin napisał/a:
zaq13 napisał/a:
361 Echo24 we Wrocławiu w końcu! !!

W SD czy HD?


Oczywiście w HD kanal 361 w dekoderach mediabox i 134 w dekoderach horizon i kaon
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-10-2017, 01:49   

No to tym bardziej dziwna decyzja, że nie dali tego kanału na całą Polskę. Takie lokalne NTL Radomsko w SD dali, a lokalnego Echo24 w HD już nie? Zawsze mogliby przecież pochwalić się kolejnym kanałem HD w ofercie. ;)
 
 
xtrem007 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Mikołów
Wysłany: 16-10-2017, 07:10   Telewizyjne atrakcje

Tylko po co komuś spoza Wrocławia taki kanał? Podobnie jak NTL Radomsko jest to kolejna "Telewizja Mongolia".
 
 
KANE 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 16-10-2017, 09:45   

Echo 24 w Kędzierzyn - Kożle brak w sieci UPC
 
 
zaq13 
light master

Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 103
Skąd: Wrocław/Gaj
Wysłany: 16-10-2017, 10:12   

mnie bardziej dobija, że w horizon go nie mam tvp3 wrocław echo24.
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 16-10-2017, 11:22   

Ale za to masz w Horizon Go TVP 3 Gdańsk czy TVP 3 Poznań. Z lokalnymi kanałami nie problem, bo bezpośrednio na stronie nadawcy jest dostępny stream dla wszystkich. Echo 24 daje swój stream na swojej stronie i na YouTube.
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 16-10-2017, 14:29   

KANE napisał/a:
Echo 24 w Kędzierzyn - Kożle brak w sieci UPC


361 w Mediabox i 134 w Horizon
jeśli masz wszystkie te kanały które wskazuję niżej to Echo również powinno Ci się zameldować bez problemu.

Co do lokalnych i regionalnych w tzw. "okręgu dolnośląskim upc" jest chyba ich najwięcej a dokładniej:

mediabox / horizon
319 / ??? TVP 3 Wrocław
351 / ??? TVP 3 Opole
360 / 131 TV Regionalna (Lubin)*
361 / 134 Echo 24 HD
365 / ??? TV Bolesławiec

do niedawna był dostępny jeszcze kanał TV Wałbrzych
*Nie należy mylić kanału TV Regionalna z kanałami TVP pomimo podobnego logo (!) to całkowicie niezależny kanał regionalny z Lubina, z resztą przechodzi z tego co wiem małą reorganizację i w chwili obecnej emitowane są głównie powtórkowe reportaże czasami jednak fajne nowinki jak serial dokumentalny znany z youtube - Niskopodłogowiec.

Dostępność w/wymienionych kanałów regionalnych to: Wrocław, Lubin, Opole, Oleśnica Śląska, Syców, Wieruszów, Ścinawa k. Wołowa, Brzeg, Szczawno Zdrój, Bolesławiec, Karpacz, Bileawa, Gostyń Poznański, Głuchołazy, Praszka, Środa Śląska, Piechowice, Krotoszyn, Tułowice, Jelenia Góra, Piława Górna, Rawicz, Zdzieszowice, Mysłakowice, Dzierżoniów, Nowogrodziec, Kowary, Brzeg Dolny, Kalisz, Leszno, Tomaszów Bolesławiecki, Wałbrzych, Namysłów, Trzebnica, Kędzierzyn Koźle, Nysa, Głogów, Trzebień

[ Dodano: 16-10-2017, 14:38 ]
swordfish napisał/a:
Ale za to masz w Horizon Go TVP 3 Gdańsk czy TVP 3 Poznań. Z lokalnymi kanałami nie problem, bo bezpośrednio na stronie nadawcy jest dostępny stream dla wszystkich. Echo 24 daje swój stream na swojej stronie i na YouTube.


Zależy o którym kanale lokalnym mówisz, TV Regionalnej z Lubina czy TV Bolesławiec nie znajdziesz w żadnym streamie.
Zresztą w Lubinie są aż dwa kanały o podobnej nazwie - "TV Regionalna" (tylko w UPC) oraz całkiem odrębny kanał "TV regionalna.pl" który jest nadawany naziemnie i w netii ten np. nadaje już stream. To zupełnie inne podmioty.

Swoją drogą temat na forum o tym jakie i dokładnie kanały lokalne i gdzie dostępne są (wraz z numeracjami) w UPC upadł, nikt nie chciał uzupełniać listy, najciekawsze, że UPC nigdy nie podaje dokładnie w jakim regionie jakie kanały lokalne są dostępne, to też dziwne.

Co do NTL Radomsko - nadawca po prostu wynegocjował dostępność w całej sieci UPC podobnie jak TVS. Kiedyś TVN Warszawa było dostępne tylko w regionie mazowieckim później dopiero zawitało w całej Polsce w upc. W przypadku Echo raczej tak niestety nie będzie.
UPC prawidłowo dzieli kanały lokalne na regiony czego nie robią np. konkurenci.
Ostatnio zmieniony przez matek3265 16-10-2017, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KANE 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 16-10-2017, 14:40   

w kędzierzynie kozlu jest z tej listy tylko TVP3 Opole i nic więcej jest TVP Katowice , TVP Kraków , pozostałych kanałów wymienionych nie ma .
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 16-10-2017, 14:49   

KANE napisał/a:
w kędzierzynie kozlu jest z tej listy tylko TVP3 Opole i nic więcej jest TVP Katowice , TVP Kraków , pozostałych kanałów wymienionych nie ma .


A tak się Echo 24 chwali m.in. na swoim scrollu, że w Kędzierzynie Koźlu także. Nawet w rozszerzeniu zapisu koncesji uwzględniono wszystkie te miejscowości - link poniżej.

https://www.google.pl/url...Jw4kTTW2GqB2hwz

Proponuję Ci kontakt bezpośrednio w Echo 24 żeby wpłynęli na UPC, zwróć się także do UPC. Ze swojej strony zweryfikuję, bo nawet nadawcy kanałów tych co wpisałem wyżej otrzymali spis tych miejscowości jako region dostępności.
Tym bardziej przyda się weryfikacja, proszę stwórzmy listę miejscowości i kanałów lokalnych w UPC bo naprawdę jest problem potem z weryfikacją tematu w UPC.

PS. wiem, że dla wielu z Was forumowiczów kanały lokalne to niszowe ale dla wielu są jednak istotne, chodzi głównie o publicystykę czy informacje stricte z regionu których próżno szukać u nadawców ogólnokrajowych.
 
 
KANE 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 16-10-2017, 17:01   

do UPC zwróciłem się i zero odpowiedzi
 
 
Bork 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 314
Wysłany: 17-10-2017, 14:32   

Nikt z Was jescze nie pisze, że od południa z minutami mamy nowy/stary program MTV MUSIC który zastąpił VIVA POLSKA!

http://satkurier.pl/news/...-mtv-music.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: