Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plany UPC
Autor Wiadomość
Opiu 
plus master


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 342
Wysłany: 10-04-2016, 20:14   Plany UPC

Jakby ktoś nie czytał to daje ciekawy link co do rozwoju sieci UPC :D
Kod:
http://www.telko.in/upc-takze-bedzie-budowalo-sieci
  Opiu
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-04-2016, 13:22   

Glowne plany to redukcja kosztow idacych na pracownikow i podwykonawcow, to sie odbije na jakosci.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 18-04-2016, 21:30   

antyjupisi,
Ale to przepraszam - tylko UPC tak robi?.

Popracujesz w innej firmie - delegacje, wyjazdy służbowe itd. - myślisz, że tam jest inaczej, że tam nie tną kosztów, nie dowalają więcej pracy tym, którzy jednak ocaleli ze zwolnień?.

Ceny usług idą u wszystkich w dół - koszty w górę, z czego to firmy mają kompensować - kosztem pracowników i zarobków.

Młody pracownik dziś w 1 roku pracy zarabia na umowę o pracę 80% minimalnej, w drugim roku 90% minimalnej - dopiero po 3 latach zarobi 100% minimalnej - jak dotrwa do 3 roku...
_________________
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-04-2016, 22:02   

Pamietam czasy prezesa UPC Polska, tego z "zachodu", który zapracował na dobrą markę firmy, przed wielu latami, a potem wraz z nowymi "wschodnimi" zarzadami zaczal sie zjazd w dol.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-04-2016, 00:34   

Odnoszę wrażenie, ze takie nr są możliwe tylko w Polsce - czy to w Szwajcarii czy Holandii - takie podejście firmy było by nie do pomyślenia - tam klienci by powiedzieli "mam wspierać MOIMI pieniędzmi takie działania firmy, gdzie się nie szanuje ludzi i pracowników, gdzie ktoś zapiernicza za minimalną - nigdy" - a tu, zero strachu, zero kontroli czy nadzoru - molochy robią co chcą i kiedy chcą - łamią prawo, a to KLIENT (paranoja) musi praktycznie sam w pojedynkę walczyć z taką firmą i to przed sądem (bez drogi sądowej możesz sobie co najwyżej pogwizdać na palcach).
A co zrobiło niemieckie T Mobile - podnieśli sobie abo ot tak i to w wakacje - kiedy 70% ludzi jest poza domem i nie mogli na pismo zareagować - tak ***** swoich własnych klientów - z 70% co pisma dostali zareagowało może z 10% (bo zdążyli), reszta... a reszta buli do dziś..., bo nie zdążyli.
Mnie się też udało od nich wtedy uwolnić.

I zobacz - była Telekomunikacja Polska - było w zgodzie z polskim prawem, była Era tak samo, był PLUS GSM to samo, była IDEA też - a potem, jak przeszło to wszystko w prywatne zachodnie łapy - to burdel taki, że nikt tego nawet nie próbuje ogarnąć - nie da się.
A zobacz Tesco, albo LIDL - otwarcie przyznają, że polski klient dostaje gorszy jakościowo towar - nie dość, że gorszy, to w cenie zbliżonej do zachodniej (bo ceny to już od 10 lat mamy jak na zachodzie) - a to znaczy, że POLAK płaci za ten szajs 2/3 RAZY tyle.
Co to ma być się pytam - jesteśmy ***** i jeszcze się mamy głupkowato z tego powodu uśmiechać - bo UE nam coś daje - to ja *** na takie dawanie.
Rocznie Polska do budżetu UE wpłaca prawie 20 MILIARDÓW zł - R O C Z N I E - *** - 1,666 MILIARDA zł miesięcznie - a traktują nas jak śmieci i debili - kasę od nas brać i w zamian co - ****.

Przepraszam za ostre słowa - ale jak o tym myślę, to mnie po prostu "telepie w środku" - i nie znajduję na to miejsce innych słów.


_________________
Ostatnio zmieniony przez Anna 20-04-2016, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: