Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon GO dla Windows 10
Autor Wiadomość
TheThorus 
Klikacz

Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-03-2016, 21:45   Horizon GO dla Windows 10

Przeszukałem nowsze tematy i nie zauważyłem, żeby ktoś wstawiał taką informację.. znalazłem ją szukając jakichś wieści o appce na Windowsa 10 i proszę:

(niemiecka strona, tłumaczenie google, jak kogoś bolą oczy - wybaczcie)

Z Horizon Go jest również możliwe, nawet podczas podróży z dogodnym dostępem do różnych usług. Do tej pory mobilna wersja aplikacji istnieje tylko dla iOS i Android urządzeń w najbliższej przyszłości, jest jednak jeszcze inny system uzyskać pełne wsparcie - 10. Okna

Jak nasi czytelnicy Steffen był w stanie znaleźć, to w ten sposób nawet pozornie uniwersalna aplikacja:

"Otrzymaliśmy informację w Dziale. Jesteśmy szczęśliwi, aby potwierdzić, że aplikacja Windows Phone (Windows 10 tabletek i smartfonów) jest obecnie w końcowej fazie rozwoju. Gdy nie jest news, będziemy Was informować odpowiednio naszym klientom."

Ponadto otrzymaliśmy na życzenie przez Biuro Prasowe potwierdza, że Unitymedia tworząc również aplikację:

"Jesteśmy nasza oferta telewizji mobilnej" make Horizon Go "jako aplikacja dla Windows 10 dostępnych Jednak data wydania nie jest jeszcze ustalona. Aplikacja może pojawić się w trakcie kwartału. 2 Będę na bieżąco informować i poinformować na początku. "


Źródło: windowsunited.de

Czy ktoś z forum o tym słyszał? Jeśli dobrze mi się wydaje, fakt, że w Niemczech wyjdzie w końcu porządna Windowsowa aplikacja dla Horizon GO, nie oznacza jeszcze, że tak szybko pojawi się w Polsce..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: