Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon 2016 VS Mediabox
Autor Wiadomość
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 18-02-2017, 15:33   

Podpowiedzcie jak to zrobić w Horizonie:

- w Mediabox po przerzuceniu na jakiś kanał na dole pojawiał się pasek informacyjny i nazwa audycji oraz kolejnych. Klikając na pilocie strzałkę w dół można było przejrzeć kolejne audycje do północy czy nawet całą dobę (w każdym razie kilka kolejnych można było).

- w Horizon po przerzuceniu kanału mamy TERAZ i mamy NASTĘPNY, ale tutaj widać tylko 1 pozycję. Jak sprawdzić jeszcze kolejną albo i jeszcze dalsze audycje "na szybko" czyli bez wchodzenia specjalnie w Program TV?

EDIT:
I jeszcze drugie pytanie:

- w Mediabox przy wejściu w nagrane programy zdaje mi się, od razu widać było ile w sumie dysku jest zajęte w %,

- gdzie w Horizonie to sprawdzić?
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 18-02-2017, 18:45   

marcjan napisał/a:
Podpowiedzcie jak to zrobić w Horizonie:

- w Mediabox po przerzuceniu na jakiś kanał na dole pojawiał się pasek informacyjny i nazwa audycji oraz kolejnych. Klikając na pilocie strzałkę w dół można było przejrzeć kolejne audycje do północy czy nawet całą dobę (w każdym razie kilka kolejnych można było).

- w Horizon po przerzuceniu kanału mamy TERAZ i mamy NASTĘPNY, ale tutaj widać tylko 1 pozycję. Jak sprawdzić jeszcze kolejną albo i jeszcze dalsze audycje "na szybko" czyli bez wchodzenia specjalnie w Program TV?

EDIT:
I jeszcze drugie pytanie:

- w Mediabox przy wejściu w nagrane programy zdaje mi się, od razu widać było ile w sumie dysku jest zajęte w %,

- gdzie w Horizonie to sprawdzić?


Opcja w Horizonie odnośnie kanałów jest tylko w nowej wersji softu w starej tego nie ma jest tylko teraz i nastepny.

W starej wersji pojemność dysku w ustawieniach było, w nowym sofcie pokazuje odrazu w nagranych.
_________________
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 18-02-2017, 21:03   

erwinsans napisał/a:

Opcja w Horizonie odnośnie kanałów jest tylko w nowej wersji softu w starej tego nie ma jest tylko teraz i nastepny.

Nowa wersja tzn. jakaś wersja dla testerów tak? Mi pokazuje, że mam najnowszą, gdy sprawdzam. I tam możesz widzieć też audycję która jest TERAZ, NASTĘPNY i jeszcze POTEM?

erwinsans napisał/a:

W starej wersji pojemność dysku w ustawieniach było, w nowym sofcie pokazuje odrazu w nagranych.

W nagranych nie widzę nigdzie % zapełnienia dysku :neutral: W starym Mediabox było to super widoczne - ile wolnego zostało.
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 19-02-2017, 09:02   

marcjan napisał/a:
erwinsans napisał/a:

Opcja w Horizonie odnośnie kanałów jest tylko w nowej wersji softu w starej tego nie ma jest tylko teraz i nastepny.

Nowa wersja tzn. jakaś wersja dla testerów tak? Mi pokazuje, że mam najnowszą, gdy sprawdzam. I tam możesz widzieć też audycję która jest TERAZ, NASTĘPNY i jeszcze POTEM?

erwinsans napisał/a:

W starej wersji pojemność dysku w ustawieniach było, w nowym sofcie pokazuje odrazu w nagranych.

W nagranych nie widzę nigdzie % zapełnienia dysku :neutral: W starym Mediabox było to super widoczne - ile wolnego zostało.


Masz całkiem stary soft i menu. Poczekaj na wgranie nowego. Może w tym roku :) :)
_________________
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 19-02-2017, 13:58   

OK rozumiem, że osoby biorące udział w beta testach itp. mają nowsze, ale czy tam widać program TERAZ, NASTĘPNY i KOLEJNE, czy trzeba wchodzić w Program TV?
 
 
irroo 
light master

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 62
Wysłany: 19-02-2017, 14:55   

Widać teraz następny i nastepny i .......
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 19-02-2017, 15:47   

irroo napisał/a:
Widać teraz następny i nastepny i .......


i nastepny następny.... oraz wstecz, wstecz i replay tv :)
_________________
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 20-02-2017, 01:21   

no właśnie, ile ten horizon wciąga Watów?
ostatnio widziałem jakiś wpis mówiący, że są, przynajmniej w tym testowym - tak sie domyślam - sofcie trzy tryby poboru mocy, jak w Cisco.
a wy nadal twierdzicie, że nie ma?
ok. 12 zł więcej za prąd na miesiąc to jest dla mnie duża różnica, bo płacę ok 70 zł miesięcznie

inna sprawa - bo nawet się nie orientuję - ten cisco ma dysk 3,5" czy 2,5"? jest cichy, czy szumi tak jak Cisco (wiem, że każdy szumi, no ale są dyski i dyski)

ta klawiatura na spodzie pilota to chyba nie jest specjalnie wygodna?

da się nim obsługiwać bez problemu TV (głośność?)
_________________
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 27-02-2017, 17:23   

Mam jeszcze takie wątpliwości:

1.
W starym poczciwym Mediabox można było łatwo na jednej liście sprawdzić konfliktujące ze sobą nagrania. Czy da się to zrobić na Horizonie?

2.
Gdy dodajemy nagranie w Horizonie i mamy informację o konflikcie - nie możemy wybrać które z zaplanowanych nagrań ma zostać anulowane? Tak to działało na Mediabox.

3.
a) Czy ten nowy soft to jakieś beta od UPC?
b) Można się do tego programu zgłosić niezależnie od lokalizacji?
c) Czy nowy soft jest stabilny?
d) Czy często wypuszczają aktualizacje?

Poproszę o odpowiedź na powyższe punkty.
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 27-02-2017, 18:57   

marcjan napisał/a:
Mam jeszcze takie wątpliwości:

1.
W starym poczciwym Mediabox można było łatwo na jednej liście sprawdzić konfliktujące ze sobą nagrania. Czy da się to zrobić na Horizonie?

2.
Gdy dodajemy nagranie w Horizonie i mamy informację o konflikcie - nie możemy wybrać które z zaplanowanych nagrań ma zostać anulowane? Tak to działało na Mediabox.

3.
a) Czy ten nowy soft to jakieś beta od UPC?
b) Można się do tego programu zgłosić niezależnie od lokalizacji?
c) Czy nowy soft jest stabilny?
d) Czy często wypuszczają aktualizacje?

Poproszę o odpowiedź na powyższe punkty.


Jak się będziesz ta rozdrabniał to nigdy nic nie kupisz :)

Horizon śmiga jest ok :)
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-02-2017, 21:25   

Potwierdzam, Mediabox się nie umywa do Horizona.
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 01-03-2017, 10:08   

erwinsans napisał/a:

Jak się będziesz ta rozdrabniał to nigdy nic nie kupisz :)
Horizon śmiga jest ok :)

Ale ja go już mam od kilkunastu dni. Niemniej jednak jak widać - poza niezaprzeczalnymi plusami, ma też sporo minusów w porównaniu do starsego Mediaboxa.
Zarządzanie konfliktami (a raczej jego zupełny brak?!) jest na pewno jednym z większych dla mnie.
Więc jeśli możesz odpowiedzieć na tamte pytania o ten beta firmware to napisz proszę.
 
 
Alex147 
easy master


Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 47
Skąd: 3-city
Wysłany: 06-04-2017, 13:25   

Jak można zmienić Mediabox na Horizon (bez nagrywarki) w trakcie aktualnej umowy? Czat z wsparciem zakończył się na nowej umowie z warunkami gorszymi od obecnych ( kilka miesięcy temu przedłużyłem umowę). Obecny Mediabox zaczyna mnie mocno drażnić.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2017, 13:37   

Alex147 napisał/a:
Czat z wsparciem zakończył się na nowej umowie z warunkami gorszymi od obecnych

innej możliwości nie ma
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 06-04-2017, 14:06   

GDA napisał/a:
Alex147 napisał/a:
Czat z wsparciem zakończył się na nowej umowie z warunkami gorszymi od obecnych

innej możliwości nie ma


Jak nie ma jak jest.

Przykład mój. Najpierw przeszedłem na nie wiele większą ofertę z MEDIABOX na HORIZON a potem w trakcie zobowiązania ( pól to roka do końca ) na niższą ofertę z HZN na HZN.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: