Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello Ultra w Trojmiescie?
Autor Wiadomość
devil410 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Wysłany: 24-09-2005, 20:03   chello Ultra w Trojmiescie?

Witam czy pochodzi ktos z trojmiasta a dokladniej z rumi lub okolic i czy ma ktos tu ch ultra?
 
 
Geralt 
Klikacz

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 5
Wysłany: 07-10-2005, 11:43   

chello w 3mieście zaczyna doprowadzać mnie do totalnej nerwicy....choć nie jestem ich abonentem. W czym rzecz ? Chodzi o to, że od ponad dwóch tygodni staram sie dowiedzieć czy instnieją możliwości założenia u mnie chello ultra. Niby prosta rzecz, mam kablówkę z upc, moge mieć wszystkei prędkości... oprócz wspomnianego chello ultra, bo na infolinii tego nie wiedzą 0_o Co dwa dni dzwonię i ciąglę słysze to samo: " pana/pani X nie ma, ale jak wróci to sie do pana odezwie" Komedia .... chce zrezygnować z tepsy i byłem pewnien, że przejde na chello, ale teraz to już tracę wiarę. Wielkie reklamy o chello ultra wiszą w całej okolicy, a łachy na infolini nic nie wiedzą .... kapa
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-10-2005, 11:51   

Coś tam chyba robią bo już którąś noc z rzędu nie było internetu.

A z tymi reklamami to jest dokładnie tak jak w momencie gdy chello dopiero pojawiło się w Gdańsku najpierw przez pół roku wszędzie pełno reklam, plakaty, autobusy, góra ulotek w skrzynce a gdy się dzwoniło na infolinię to nic nie wiedzieli, dopiero po pół roku od pojawienia się reklam zabrali się za podłączanie czegokolwiek.

ps Ta reklama z myszą (gdyby nie dorysowany ogień) wyglądała by dokładnie jak stara mysza do której próbowaliśmy z kolegami dopasować kabel zastępczy, zawsze jak ją widzę to przypomina mi się ten gryzący w oczy smród.
  marekd@jabberpl.org
 
bestrafer 
Klikacz


Dołączył: 04 Wrz 2005
Posty: 13
Wysłany: 07-10-2005, 12:17   

Geralt napisał/a:
chello w 3mieście zaczyna doprowadzać mnie do totalnej nerwicy....choć nie jestem ich abonentem. W czym rzecz ? Chodzi o to, że od ponad dwóch tygodni staram sie dowiedzieć czy instnieją możliwości założenia u mnie chello ultra. Niby prosta rzecz, mam kablówkę z upc, moge mieć wszystkei prędkości... oprócz wspomnianego chello ultra, bo na infolinii tego nie wiedzą 0_o Co dwa dni dzwonię i ciąglę słysze to samo: " pana/pani X nie ma, ale jak wróci to sie do pana odezwie" Komedia .... chce zrezygnować z tepsy i byłem pewnien, że przejde na chello, ale teraz to już tracę wiarę. Wielkie reklamy o chello ultra wiszą w całej okolicy, a łachy na infolini nic nie wiedzą .... kapa

Mam to samo w Wawie. Zaraz konczy mi sie neo 640 (no limit) i marzylo mi sie ultra. Ponad tydzien czekalem na odp z partyline i w koncu sam zadzwonilem zeby sie dowiedziec ze pupa :/. Zlozylem jeszcze gratulacje wydzialowi od marketingu... po jakiego wala na moim osiedlu stoja 3 billboardy chello Ultra skoro nie idzie go zalozyc? Teraz sie zastanawiam czy zostac przy neo, bo te 50GB co jest w plusie na upartego moge miec na neo w 10 dni, a lacze potrzebuje glownie do p2p (robie backup internetu :) ).

Edit:
Juz nawet nad tym plusem myslalem, ale jak zobaczylem nowy cennik... bardzo dziekuje :D .
 
 
Geralt 
Klikacz

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 5
Wysłany: 08-10-2005, 16:58   

Święte słowa bestrafer ..... backup internetu to podstawa, a taki mocny odkurzacz jak chello 12mega ułatwiłby ten, co by nie było, trudny quest ;)
Dziś dowiedziałem się, że decyzja w moej sprawie nastąpi 11 października, bo wtedy z urlopu wróci pania Ania .... lmao. Tak właśnie powiedział mi gośc na infolinii. Bez komentarza.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-10-2005, 20:58   

Geralt napisał/a:
Dziś dowiedziałem się, że decyzja w moej sprawie nastąpi 11 października

Optymista. Dolicz do tego jeszcze z 10 dni i pomnóż przez 2 - to będzie realny termin odpowiedzi :)

No chyba, że już czekasz na informację około miesiąca, to wówczas może, może... ;)
 
 
Geralt 
Klikacz

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 5
Wysłany: 11-10-2005, 12:12   

Dziś mija miesiąc od kiedy zacząłem dowiadywać się o możliwości założenie 12-to megówki. Dzwonię na infolinię... i oczywiście nikt nic nie wie... nosz.. k@$#@wa. Zamiast skupić sie na tym, ze dowiedzieć się o możliwości podłączenia tego co chcę, to pan z infolinii zaczął nakręcać mnie na chello 4mb ... bez komentarza kolejny raz.


"W ciągu 3 dni otrzyma pan odpowiedź" - lol Oczywiście po raz piąty musiałem podać swój numer telefonu, żeby mogli do mnie zadzwonić.....ehh.... czekam do piątku :D
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-10-2005, 12:26   

Geralt, a nie mówiłem, że jesteś optymistą? :D
Niestety - na razie w okolicach Trójmiasta nikt nie ma (Z Tego Co Wiem) chello ultra, a ogólnie osoby posiadające ultra to nieliczna garstka osób.
 
 
Geralt 
Klikacz

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 5
Wysłany: 11-10-2005, 22:52   

Widać moja radość była na wyrost. Naprawdę chello mogło się wstrzymać te 2-3 miesiące, żeby dostęp do usługi nie ograniczał się do oglądania plakatów z palącą się mychą . Przez ten czas mogli dopiąć wszystko na ostatni guzik..... konkurencji i tak nie mają, bo neo 6mb z bonusem w postaci poradnika pt : " Jak wykorzystać 50gb" nie jest żadną konkurencją, ani alternatywą. Over & Out. Czekam dalej..... ;)
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-10-2005, 23:12   

Geralt napisał/a:
konkurencji i tak nie mają, bo neo 6mb ... nie jest żadną konkurencją

Jest konkurencją i to bardzo dużą. Osoby posiadające chello ultra można policzyć na palcach, a osób z neo 6Mbps jest zapewne dużo więcej.
 
 
Geralt 
Klikacz

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 5
Wysłany: 13-10-2005, 11:22   

6mb z 50 gb limitu to dla każdej myślącej istoty konkurencją nie jest, a to, że tepsa złapała paru frajerów na takie łącze to już inna kwestia. Neo w tej opcji nadaje sie do lansowania...a nie do wykorzystywania :p

PS.. właśnie wiszę na infolini i czekam na odpowiedź ... lol

PS.2. Yuppi.... niby jest taka możliwość :D
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-10-2005, 11:52   

Geralt napisał/a:
PS.2. Yuppi.... niby jest taka możliwość

Niby, to ja mam w domu samolot i słonia na łańcuchu :)
Nie żebym był pesymistą, ale kolejny szczęśliwy, który będzie zwodzony przez długi czas ;)

A co do istoty myślącej, to każdy może mieć własne zdanie - ja je już wyraziłem.
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-10-2005, 20:59   

Realnie rzecz biorąc sprawa jest bardzo prosta, chcesz ultra, zgłaszasz, firma rozpatruje wniosek i dostajesz decyzje.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PH - Trójmiasto 17-11-2005, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ulisses 
Klikacz


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 17
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-10-2005, 21:42   

PH UPC - Gdańsk napisał/a:
Realnie rzecz biorąc sprawa jest bardzo prosta, jeśli mieszkasz w domku lub chcesz założyć chello Ultra na firmę i ta firma realnie istnieje - masz duże szasne, w bloku - raczej bez szans... taka jest polityka firmy jak narazie i tego nic nie zmieni.

Niech zgadne, "firma" nie potrafi wyegzekwowac zakazu dzielenia lacza wiec w bloku nikt nie bedzie mial ultra bo po co sobie robic konkurencje dla nizszych pakietow.
_________________
 
 
  ulisses@chrome.pl
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-10-2005, 22:10   

Ja tego nie powiedziałem...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: