Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eleven w UPC Polska
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-01-2017, 14:13   

Z tego co widzę w tym tygodniu Eleveny szaleją z transmisjami.
Od poniedziałku do piątku Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Puchar Ligi Francuskiej czy też 2 liga angielska. W weekend tradycyjnie" liga hiszpańska, włoska, francuska, NFL.

Ale najciekawiej będą mieć kibice ligi włoskiej w niedzielę (15 stycznia) o godz. 14.55 trzy mecze Seria A jednej porze (do wyboru lub do "skakania" po kanałach:
• Udinese Calcio - AS Roma (Eleven)
• SSC Napoli - Pescara Calcio (Eleven Sports)
• UC Sampdoria - Empoli FC (Eleven Extra)

Aż dziw bierze, że niektórzy chcą powrotu tych lig do Canal+, jak tutaj maja prawdziwą ucztę z ligami zagranicznymi :roll:
_________________
 
 
telsat 
classic master

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 213
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 09-01-2017, 18:10   

Bo to są egoiści. Ile się naczytałem "co mnie obchodzi mecz Pescara Bologna jak oglądam tylko mecze na szczycie, a te były w C+". Mnie np. obchodzi i im większy mam wybór, tym lepiej dla mnie, jestem w stanie robić sobie coś w domu, a w tle leci sobie meczyk i od razu jest przyjemniej. Poza tym komentarz na Elevenach trafia do mnie 100 razy bardziej niż ten z C+ więc absolutnie nie wyobrażam sobie teraz, by te wszystkie prawa miały wrócić do C+, który nawet mając dwie ligi i więcej anten od Eleven nie potrafi w pełni wykorzystać praw ligi angielskiej.

Też zadzwoniłem sobie dzisiaj i mimo że miałem umowę na te kanały do marca to od dzisiaj już mam aneks na 12 mcy za 9.90 zł.

Do tego jak któryś kolega wyżej dostałem HBO na 30 dni gratis + całą wypożyczalnię z tychże kanałów. Pozwolę sobie na malutki OT, korzystał już ktoś kiedyś bezpłatnie z tej usługi od demand w ramach HBO? Odpalam kanał HBO, potem ten czerwony przycisk i cała biblioteka filmowa mi się wyświetla i wg zapewnien konsultanta mogę do woli sobie oglądać wszystko za darmo przez te 30 dni, ale jakoś tak mam zawsze obawy czy aby na pewno, nie chciałbym żeby mi przyszedł jakiś rachunek za obejrzenie 10 sezonów jakichś seriali xD Konsultant mnie zapewniał, że jest za free, ale przydałoby mi się też jakieś zapewnienie ze strony kogoś, kto już z tego korzystał :-D
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2017, 18:31   

telsat, spokojnie, w ramach tych 30 darmowych dni zarówno HBO OD, jak i HBO GO masz za 0 zł.

Co do tego że ludzie chcą powrotu do C+ lig utraconych na rzecz Eleven to raczej nie jest tak tylko często podają to jako argument swojego niezadowolenia że C+ stracił te ligi a krzyczy sobie więcej kasy od ludzi w momencie gdy ci jeszcze muszą dokupić Eleveny. Samo podejście w kwestii "11" że w UPC obniżono cenę poniżej 10 zł to jest niejako wysłuchanie wielu komentarzy które padały w internecie, choćby na tym forum typu "chętnie bym płacił za to poniżej dychy", takie HBO też ma co raz atrakcyjniejsze promocje, choćby ta dzięki której od pół roku można sobie w kółko włączać za friko :D . A taki C+ który ewidentnie jest w kryzysie, traci kolejne prawa jeszcze każe sobie więcej płacić, zamiast zachęcić ludzi atrakcyjniejszą ceną... Rozumiem że ceny za dany pakiet premium tak naprawdę ustala sobie UPC narzucając marżę ale skoro zrobili takie promo na Eleven z opłatą poniżej 10 zł to być może Eleven sobie też ujęło, widać C+ nie chce sobie ująć. Zobaczymy co będzie w lutym ;)
_________________
 
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-01-2017, 10:09   

LNR

Jest tak jak mówisz.

Eleveny - jeżeli utrzymają te ceny pakietu (w co wątpię na dłuższą metę) są całkiem spoko, oferują więcej różnorodności i pokazują więcej meczów (nie tylko hity). C+ koncentruje się na hitach i programach typu studio+eksperci.

Mnie osobiście nie zależy ani na niszowych meczach/ligach ani na programach. Oglądam prawie wyłącznie mecze 3 drużyn, którym kibicuję w Polsce, Anglii i Hiszpanii. Czasem jakieś ciekawe "derby".

W C+ irytuje cena, która jest coraz wyższa, podczas gdy oferta ubożeje. Ale i tak muszę powiedzieć, że poza kanałami tej stacji mało TV oglądam. No ale ja w ogóle mało TV oglądam ;)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 10-01-2017, 10:41   

LNR napisał/a:
A taki C+ który ewidentnie jest w kryzysie, traci kolejne prawa jeszcze każe sobie więcej płacić, zamiast zachęcić ludzi atrakcyjniejszą ceną...

dopóki będą mieli prawa do rodzimej ekstraklapy dopóty mogą walić cene nawet z kosmosu - kibic wszystko łyknie byleby mieć dostęp do transmisji
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 10-01-2017, 11:04   

Mam nadzieję,że europejskie puchary też do nich zawitają.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 10-01-2017, 11:42   

GDA napisał/a:
dopóki będą mieli prawa do rodzimej ekstraklapy dopóty mogą walić cene nawet z kosmosu - kibic wszystko łyknie byleby mieć dostęp do transmisji


Oczywiście, że mogą podnosić ceny. Jednak ostatnia zmiana pakietyzacji pokazała, że jednak stracili abonentów. Owszem. Fani Ekstraklasy nadal płacą po 40 zł za wybrakowany Select (zamiast za cały pakiet). Ale "uciekli" inni, którzy płacili po 30 zł, bo chcieli obejrzeć a to trochę filmu, a to trochę sportu itd. Dzisiaj dla nich tańszym rozwiązaniem jest HBO+Eleveny.
_________________
 
 
commandos 
easy master

Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 21
Wysłany: 10-01-2017, 14:33   

właśnie sobie zamówiłem bez żadnych problemów za 9,90 zł miesięcznie, umowa na rok, aktywacja 9,90 zł. HBO na miesiąc GRATIS.
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 10-01-2017, 15:46   

HM
Niestety: nie chcą zejść o te złotówkę (na 9,99).
Mam umowę do połowy lutego (za 10.99) i się zastanawiam czy po prostu nie wziąć tego od nowa po jej zakończeniu. Tylko, że w tedy pewnie zawołają 29 za aktywację :-)
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 10-01-2017, 16:18   

Spróbuj przez Facebooka UPC.
A jak nie, to wyślij wypowiedzenie i powinno się dać aktywować przed końcem zobowiązania już w nowej ofercie, bez opłaty aktywacyjnej :)
_________________
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 10-01-2017, 16:31   

Deczko w sumie z tymi 29 PLN przesadziłem :-) Się w piersi biję.

Wypowiedzenie wysłane.
Miałem już dwie rozmowy z UPC i stoi na 10,99 (obecna cena) oraz aktywacja w podobnej kwocie. Chociaż to mogą mi niby połączyć z aktywacją MAX HD co też mnie interesuje.

A tak BTW wcześniejszych wywodów - to trudno się z nimi nie zgodzić. Ale jeśli da się urwać chociaż zeta molochowi, którym niewątpliwie jest UPC, to czemu mamy tego nie robić?
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 10-01-2017, 16:41   

Ależ są uparci :)
Oczywiście, że warto "grać" nawet o 1 zł.
Powodzenia!
_________________
 
 
commandos 
easy master

Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 21
Wysłany: 10-01-2017, 16:55   

@WojciechMT, przypuszczam że nie wysłałeś wypowiedzenia i nie dzwoniłeś do duk, a do bok dlatego ci nie zaproponowali tego co chciałeś.
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 10-01-2017, 17:18   

commandos
Wypowiedzenie wysłane. Ale do DUK faktycznie nie dzwoniłem.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 10-01-2017, 17:38   

Ech @WojciechMT. Próbuj atakować DUK. Numery do DUK:

LNR napisał/a:
32 494 99 39 lub 32 494 99 33


Daj znać jak poszło :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: