Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eleven w UPC Polska
Autor Wiadomość
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-01-2017, 21:02   

Jak ktoś nie lubi piłki nożnej to i 1zl nie jest warty .a ja lubię to i dam tyle co paczka fajek czy 2l benzyny bez przesady ...a jak to wyliczyles ?? Jeśli nie oglądasz wyłącz w diabły i tyle .Popatrz ten weekend na c+ angielska nie gra polskiej jeszcze nie ma i nie ma nic .A na 11 juz dziś masz fa cup czy la ligę ...a co jest ile warte to każdy mierzy swoją miarą 😑
  stivi
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-01-2017, 18:49   

Oczywiście, że Eleveny to kanały kierowane do osób interesujących się piłką nożną, głównie określonymi ligami zagranicznymi. Powtórzę - interesujących się. I na tych widzów głównie stawiają. Prawda jest taka, że ktoś kto chce to wykupi Eleveny bez względu na pakiet. Z kolei osoby których sport nie kręci, dla Elevenów nie przejdą z Selecta do Maxa.

Ci, którzy chcieli Eleveny to już dawno mają je wykupione. Sprzedaż raczej stoi w miejscu, a teraz raczej posypie się kilka wypowiedzeń, bo w lutym kończą się pierwsze roczne zobowiązania. Dlatego początek 2017 roku pokazuje, że Eleven coraz częściej będzie dodatkiem do nowej umowy UPC na główne usługi. Na razie w wersji droższej. Ale pewnie będą kusić jak Cinemaxem / FilmBoxem za 1 zł. Być może pojawi się jakas oferta do Canal+ czy HBO. Klienci będą zadowoleni (dostaną Eleveny "w cenie"), a operator zyska nowe zobowiązania.

Ja zbytnio nie interesuje się sportem, ale czasami lubię coś piłkarskiego sobie w wolnej chwili obejrzeć. Niestety mecze Ekstraklasy często nudzą. Więc , gdy obniżyli cenę do 9,90 zł, dokupiłem sobie ten pakiet, bo liga hiszpańska dla mnie jest znacznie ciekawsza od polskiej (nawet, gdy nie grają czołowe drużyny). O atmosferze - wypełnionych kibicami trybunach bez idiotycznych transparentów "narodowo-psychofans" - nie wspominając. Lubię atmosferę hiszpańskiej, ale nie za wszelką cenę, więc 14 zł było mi szkoda. Te niecałe 10 zł już wygląda dla mnie lepiej, nawet jeśli obejrzę mniej transmisji. Oczywiście wiele zależy od tego ile płacimy ju za usługi podstawowe. Ale jedni dopłacają po jakieś dwie dychy za Horizona , inni zamiast Horizonna wolą za dyszkę Eleven ;)

Co ciekawe, największą oglądalność ma Formuła 1 :mrgreen: Niewykluczone, że to te rozgrywki napędzają sprzedaż. Chociaż... porównywanie oglądalności Formuły 1 do meczu ligowego jest przesądzone. Wiadomo, że jeden weekend (kolejka) danej ligi to kilka meczów. Rzadko kto ogląda wszystkie mecze, a jeśli już to mecz swojej ulubionej drużyny. W przypadku F1, jedną transmisję danych rozgrywek oglądają jednocześnie kibice wszystkich ekip. Dlatego to się kumuluje.

Jasne, że fajnie byłoby, gdyby Eleveny były za 1 zł czy w pakiecie Max. Ale na razie mamy 9,90 zł przy rocznej umowie, a było za 16, 14 czy 11 zł. Jest coraz taniej, a przy niektórych umowach nawet za 5 zł na dwa lata. Tak jak wspomniał kolega wyżej, wszyscy mierzą swoją miarą, możliwościami i potrzebami. Jedni wolą wypożyczyć w UPC na żądanie film za 18 zł, inni nawet za 1 zł tego nie uczynią (bo np. za free ściągną piracko w sieci). Niektórzy moi znajomi dziwią się, że mam HBO/Canal+, bo przecież "wszystko jest w necie za darmo". Ale ja wolę w dekoderze, bo mam ochotę oglądać filmy w jakości HD na ekranie TV w dobrej jakości. Tym bardziej, że obniżyłem sobie cenę za usługi podstawowe i dokupienie Premium TV nie przekracza mojego, założonego limitu wydatków na telewizję. Najważniejsze, że w UPC mamy dostęp i wybór do Elevenów. Gorzej, gdyby ich nie było. A jak w przypadku każdej usługi, nie każdy musi korzystać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez atomix 07-01-2017, 19:23, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 07-01-2017, 19:15   

atomix, Dobrze powiedziane, ja mam "11" tylko dla F1 i LaLiga.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 08-01-2017, 10:09   

Abonuję Eleven wyłącznie dla F1. Sporadycznie obejrzałem jakiś mecz drużyny Milika, gdy grał przed kontuzją oraz mecze Laliga. Najbardziej się cieszę jak czytam na innych forach jazgot klakierów NC+ że Eleven nie ma jakiegoś w ich pojęciu mitycznego studia, że komentatorzy zbyt emocjonalnie komentują mecze, że Pan Mirosławski się w ogóle nie nadaje, że jest zła jakość sygnału w porównaniu z C+. Utwierdzam się wtedy w przekonaniu jaką solą w oku są dla nich te kanały.Potracili prawa i bulą jeszcze więcej. Dla tych klakierów sam fakt powstania nowego podmiotu podkupującego prawa C+ to DRAMAT :) Myślę , że w lutym spokojnie zejdę z 11 zeta na 9,99 :mrgreen:
Klakierom NC+ życzę szybkich pozwów ze strony szkalowanej stacji telewizyjnej :mrgreen:
  morro
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-01-2017, 12:45   

@morro, po co czekać do lutego? Przecież w UPC umowę możesz przedłużyć już 3 miesiące przed jej końcem.
W takim przypadku wypowiedzenie poprzedniej umowy jest anulowane, a nowe "leci" od czasu aktywacji nowej promocji. Być może przy Elevenach nie robi to zbyt wielkiej różnicy, ale gdy np. dają miesiąc czy dwa za 0 zł to już coś ;)
_________________
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 08-01-2017, 20:23   

Zapomniałem o tym, dziękuję za przypomnienie :D
  morro
 
Cruz 
Klikacz

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 09-01-2017, 08:01   

Myślicie, że jest szansa na zakup eleven przed z duk za 9,90 jeżeli nie miałem eleven, a umowa kończy się za 1,5 roku?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-01-2017, 10:28   

W każdej chwili możesz dokupić usługę dodatkową.
Powyższa oferta obowiązuje także tych, którzy wcześniej nie mieli Eleven.
Powodzenia!
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2017, 11:28   

właśnie aktywowałem za 9,90 zł miesięcznie, do tego HBO na 30 dni za 0 zł. ;)
_________________
 
 
Cruz 
Klikacz

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 09-01-2017, 11:35   

LNR napisał/a:
właśnie aktywowałem za 9,90 zł miesięcznie, do tego HBO na 30 dni za 0 zł. ;)

Przez DUK? Jaki numer jest aktulany?
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2017, 11:37   

32 494 99 39 lub 32 494 99 33
_________________
 
 
iv 
easy master

Dołączyła: 24 Maj 2013
Posty: 20
Wysłany: 09-01-2017, 11:53   

ja zamawiałam w zeszłym tygodniu i dostałam do tego filmbox za złotówkę, a mam już cinemax w tej cenie
 
 
kate333 
easy master

Dołączyła: 19 Wrz 2016
Posty: 31
Wysłany: 09-01-2017, 13:52   

LNR napisał/a:
właśnie aktywowałem za 9,90 zł miesięcznie, do tego HBO na 30 dni za 0 zł. ;)


a płaci się coś za aktywację?
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2017, 13:53   

Właśnie zamówiłem Eleveny za 9.90, niestety z aktywacją. Filmboxu za 1 PLN nie chcieli dać.
Proponowali jeszcze C+Prestige za 59 z z 1 miesiącem za darmo lub C+Select za 49 :D
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2017, 14:10   

kate333 napisał/a:
LNR napisał/a:
właśnie aktywowałem za 9,90 zł miesięcznie, do tego HBO na 30 dni za 0 zł. ;)


a płaci się coś za aktywację?

Jednorazowo 9,90 zł.
W ramach "rekompensaty" za tą opłatę zażyczyłem sobie właśnie owe HBO za 0 PLN na 30 dni wg regulaminu "Rozrywka z HBO" ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: