Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eleven w UPC Polska
Autor Wiadomość
docent 
easy master

Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 39
Wysłany: 13-11-2018, 11:59   

zylx napisał/a:
docent, Chyba nikt wcześniej nie zamieścił tutaj tego regulaminu


Wziąłem go z przypiętego wątku z regulaminami.

piotras71 napisał/a:
Na poprzedniej stronie był link do tego regulaminu. To standardowy regulamin z ich strony www.

Usługa dodatkowa, przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z
Usługi Telewizji Cyfrowej Select Horizon albo Max Horizon.


Dobra, teraz widzę, że o Horizonie jest mowa w rozdziale VII. Definicje
Cytat:
Usługa dodatkowa, przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z
Usługi Telewizji Cyfrowej pakietu Select Horizon lub Max Horizon.


Zmyliło mnie, bo w regulaminie promocji Mega Sport w UPC IV (2018-1) już w rozdziale IV. Dla kogo jest napisane:
Cytat:
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych („Uczestnicy Promocji”), które łącznie
spełniają następujące warunki:
a. w dniu przystąpienia do Promocji są Abonentami co najmniej jednej Usługi Organizatora Promocji lub jednej ze
Spółek i stają się Abonentami Usługi Telewizji Cyfrowej Horizon,


W regulaminie dla MEGA SPORT w UPC II (2018-1) jest tylko:
Cytat:
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych („Uczestnicy Promocji”), które łącznie
spełniają następujące warunki:
a. w dniu przystąpienia do Promocji są lub stają się Abonentami co najmniej jednej Usługi Organizatora Promocji lub
jednej ze Spółek i stają się Abonentami Usług objętych niniejszą Promocją,
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 13-11-2018, 12:18   

W skrócie: jak masz horizon to możesz przy aneksie dostać eleven za 5zł. W trakcie trwania umowy 9,90zł. Jak masz mediabox/CI+ to zawsze 15,90.
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 21-11-2018, 16:37   

Witam.
Dzisiaj wygasa mi roczne zobowiązanie i po wykonaniu telefonu do DUK, eleven automatycznie jest na czas nie określony za 9.90 (mam dwa moduły CI)
_________________
 
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 21-11-2018, 19:38   

Masz starszą promocję, teraz mediaboxy/CI+ zawsze 15,90zl.
 
 
guushiddink 
classic master

Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 151
Wysłany: 21-11-2018, 20:30   

A na Horizon dalej można wyrwać za 4,99?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-11-2018, 23:37   

piotras71, Oficjalnie. Ale można dostać za 9.90 mimo, ze regulaminu na to nie ma.
guushiddink, Tak.
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 22-11-2018, 07:45   

zylx napisał/a:
piotras71, Oficjalnie. Ale można dostać za 9.90 mimo, ze regulaminu na to nie ma.


Skąd takie info? Śledzę ten wątek i promocyjny od wielu miesięcy (odkąd UPC zmieniło regulaminy) i raczej nikt nie napisał że udało mu się wziąć eleven z mediaboxem/ci+ za 9,90zł (przedłużenie wcześniejszej promocji się nie liczy).
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 22-11-2018, 11:48   

piotras71, W wątku o przedłużeniu oferty były co najmniej dwie osoby, którym udało się wyciągnąć eleven za 9,90zł. Mi równiez konsultant proponował 9,90zł za eleven do CI+ gdy przedłużałem umowę mojej babci.
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 22-11-2018, 11:58   

zylx napisał/a:
piotras71, W wątku o przedłużeniu oferty były co najmniej dwie osoby, którym udało się wyciągnąć eleven za 9,90zł. Mi równiez konsultant proponował 9,90zł za eleven do CI+ gdy przedłużałem umowę mojej babci.


Przejrzałem wątek i znalazłem tylko osoby, którym kończyły się stare promocje na eleven (wzięte rok temu) i zgodnie z regulaminem dostały teraz eleven za 9,90zł na czas nieokreślony.

Obecnie, jak ktoś nie ma eleven, to nie jest w stanie dostać go (jako nową usługę) w takiej cenie (nawet przy aneksie głównych usług). Może Twoja babcia też miała wcześniej eleven i po prostu przedłużyłeś jej ten pakiet w ramach starej promocji na czas nieokreślony? Albo Twoja babcia ma horizon jako dekoder główny a CI+ jako multiroom ;-) ?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 22-11-2018, 12:05   

piotras71, Nie, była wymiana z mediaboxa na CI+ i redukcja rachunku z 160zł na 64,99zł. Konsultant proponował cokolwiek byle podnieść cenę zobowiązania. Będę miał chwilę, to znajdę CI odpowiednie posty w wątku o pogaduchach.

PS: Ja u siebie mam mistrzowskie promocje na MR i Eleven mimo, że nie spełniałem wszystkich wymogów regulaminu. Ot, jak UPC chce to potrafi być elastyczne.
_________________
 
 
narew1985 
Klikacz

Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 8
Wysłany: 07-12-2018, 19:26   

15marca kończyło mi się zobowiązanie na eleven (placilem 5zl). Dzis poprzez czat z komsultantem aneks na kolejne 12miesiecy takze za 5zl i aktywacja 0. Pozdrawiam
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 11-12-2018, 19:47   

Nie wiem czy jest sens przedłużania okresu zobowiązania na kanały Eleven. Mi kończy się roczne zobowiązanie w lutym '19, a umowa na usługi główne kończy się w lutym '20.Na czacie z konsultantem zostałem zapewniony,że do końca umowy na usługi główne,cena za pakiet Mega Sport nie wzrośnie.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 11-12-2018, 20:06   

slamer82, wszystko zależy od tego jaką masz promocję. W jednych opłata nie zmienia się po okresie zobowiązania, w innych wzrasta
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 14-03-2019, 07:45   

Witam,
zbliżają się rozgrywki F1 i PGE Ekstraligi, jako szczęśliwy posiadacz kart CI+ UPC niezmiennie od dłuższego czasu chce mnie uraczyć abonamentem w wysokości 15,99zł za pakiet 3 kanałów eleven sports. Aktualne promocje są do końca marca, zakładając że UPC po raz kolejny przedłuży obecne regulaminy i zostawi ceny to czy jest gdzieś obecnie promocja aby ten pakiet kanałów dostać taniej? Już nie chodzi o te kilka złotych tylko fakt jak traktują stałych klientów (dwa adresy od 15 lat). W ostateczności wykupię pakiet półroczny na elevensports.pl bo akurat potrzebuje dostęp tylko kwiecień-wrzesień.
Pozdro
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 14-03-2019, 08:15   

Na Player+ jest pełen pakiet 4 Eleven za 15 zł bez zobowiązania. Jest też fajna opcja pełnego pakietu Canal+ i Eleven za 50zł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: