Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eleven w UPC Polska
Autor Wiadomość
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-11-2017, 15:01   

Na trzy miechy przerzucą tam mecze barcy, realu, bayerrnu i bvb
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-11-2017, 16:04   

Nic nie przerzucą, nie pisz bzdur.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-11-2017, 16:42   

Używając języka marketingowego, to nasze UPC od dawna daje cały pakiet Eleven Sports "w cenie" abonamentu. Oczywiście na rachunku jest + 5zł, ale klient ma wrażenie, że "w cenie". :D

Oby do wiosny 2018 :P
_________________
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-11-2017, 21:25   

Cytat:
Nic nie przerzucą, nie pisz bzdur.

Masz racje bvb nie przerzuca bo ich juz nie maja tylko w C+ jest
_________________
 
 
enzoo1986 
easy master

Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 45
Skąd: Olkusz
Wysłany: 17-11-2017, 22:26   

krys121 napisał/a:
Cytat:
Nic nie przerzucą, nie pisz bzdur.

Masz racje bvb nie przerzuca bo ich juz nie maja tylko w C+ jest

Bzdura. Canal plus ma 2 mecze z kolejki. Nie zawsze sa to mecze bvb.
Co nie zmienia faktu ze dla bvb wziąłem Eleven a oni mi nie puszczają ich meczów.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 18-11-2017, 10:38   

C+ dostał mecze Bundesligi 2 i 4 wyboru. Więc to ochłap niegodny telewizji "premium".
W zamian Eleven zyskał miejsce na satelicie na 4 kanał, więc nie wydaje mi się, żeby liczyli się z utratą jakichkolwiek praw jakie już posiadają. Zapowiada to raczej ekspansję w wykonaniu Eleven. :D
Co do wyłączności na 3 miesiące, to przypominam, że już to przerabialiśmy. Pooglądają sobie powtórki i tyle. Te 3 miechy przejdą, jak strzał z bata :mrgreen:

Jeżeli od nowego sezonu faktycznie Kubica będzie miał kontrakt, to fakt ten spowoduje im szalony dopływ abonentów. ;)
Jakoś nie sprawdziły się przepowiednie trolli z NC+ że bardzo szybko zbankrutują. Wręcz przeciwnie, mają się wyśmienicie. W moim przypadku za jedyne 9,99 złocisza mam to czego potrzebuje, od groma meczów, a przede wszystkim F1.
  morro
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-11-2017, 21:12   

Cytat:
C+ dostał mecze Bundesligi 2 i 4 wyboru. Więc to ochłap niegodny telewizji "premium".

Ten ochłap to prawie wszystkie mecze BVB która ma w polsce bardzo dużo kibiców, bo mecz pierwszego wyboru to Bayern, więc drugi to zawsze BVB. Wielu właśnie dla BVB wykupiło eleven i nie mogą oglądać co kupili więc nie mów że to ochłap. To tak jak by w hiszpani dostali mecze 2 i 4 sortu i poszły by tam wszyskie mecze realu bo barcelone by ocenili na 1 sort. Też byś mówił że to ochłap?

Cytat:
Bzdura. Canal plus ma 2 mecze z kolejki. Nie zawsze sa to mecze bvb.

Odkąd się dogadali to w eleven był rapten jeden mecz BVB bo grali z bayernem. Nawet meczu z RB nie pokazali...
_________________
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 19-11-2017, 10:29   

C+ już nawet Bundesliga nie uratuje. W następnym sezonie ekstraklasa podobno w Polsacie bo mają ciśnienie straszne. Zostanie im jeszcze angielska ale przez ekstraklasa będą mieli ogromny odpływ abonentów. Może was to zdziwi ale jednak ma dużą oglądalność.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 19-11-2017, 11:01   

Piszę, że to ochłap w tym sensie, że kanał "premium" powinien mieć te prawa w całości dla siebie. Nie uważasz ? Nie po to abonenci płacą za "premium", żeby cieszyć się z meczów 2 i 4 wyboru. Takie premium to dla mnie żenada. Eleven tylko na tym skorzysta, bo będzie miał miejsce na satelicie na 4 kanał.
Zresztą sami reklamowali się że Liga Mistrzów tylko w C+. I co się stało ? LM również w TVP :mrgreen: A od nowego sezonu w CP :lol: Zdajesz sobie sprawę jaki ból swoim klakierom tym sprawili?
I należy sobie zakodować, że prawa do Bundesligi ma Eleven, który odstąpił mecze 2 i 4 wyboru C+, bo i tak nie mieli gdzie ich pokazywać.
  morro
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2017, 12:54   

Canal plus jest pacykowanym trupem od dłuższego czasu strata ekstraklapy będzie ostatnim gwoździem do trumny.
 
 
Rasoir 
light master

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 79
Wysłany: 19-11-2017, 14:53   

Moim zdaniem jest zupełnie inaczej. Eleven jak wiadomo dostało porządną kasę na rozkręcenie biznesu i po jakimś czasie Polacy tym zarządzający muszą się wykazać i pokazać zyski. Inaczej to pieprznie porządnie. Pewnie ich polityka(zakupywanie wszystkiego jak leci po dużych kwotach) okazała się nie do końca dobra ;) . Dogadali się z NC+(wszystko na to wskazuje) i podzielą się prawami(pewnie nie jest to możliwe tak od razu, na hop siup). Ci wezmą cześć spotkań z Premier League, Ci z Bundesligi, Ci za La Liga, a potem razem wygrają przetarg o Ekstraklasę. Jak wiadomo, nikt w tym biznesie nie chce sobie zaszkodzić, a w ten sposób i C+ zyska, i Eleven zyska(umówmy się, ligi zagraniczne mają mała oglądalność, a dodatkowo pakiety teraz kosztują jakieś drobne...co nie może równoważyć wydatków poniesionych na prawa tv).
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 19-11-2017, 15:13   

Eleven jeszcze nie zdążył wejść na Polski rynek, a już trolle C+ pisali w internecie że niebawem zbankrutują bo przecież prawa do lig są drogie. Po prostu ból dupy był tak duży, że nie byli w stanie uwierzyć że cokolwiek może konkurować z C+. Tymczasem minęło kilka lat i za chwilę będzie 4 kanał Eleven, jak widać mają się dobrze :D
Odnosząc się do Twojej tezy, to C+ po utracie praw do kilku wytwórni filmowych na rzecz m.in. HBO to dzieli się prawami, bo się dogadali z HBO ? No proszę Cię z Polsatem i TVP też się dzielą Ligą Mistrzów bo się dogadali ??? :shock: :mrgreen:

A skoro C+ utracił Laligę, ligę włoską i Ligue 1 to obniżyli Ci abonament ?

Choćby mieli tylko żeglarstwo na zalewie wiślanym to i tak będziesz bulić tyle samo :mrgreen:
  morro
 
Rasoir 
light master

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 79
Wysłany: 19-11-2017, 16:00   

morro napisał/a:
Eleven jeszcze nie zdążył wejść na Polski rynek, a już trolle C+ pisali w internecie że niebawem zbankrutują bo przecież prawa do lig są drogie. Po prostu ból dupy był tak duży, że nie byli w stanie uwierzyć że cokolwiek może konkurować z C+. Tymczasem minęło kilka lat i za chwilę będzie 4 kanał Eleven, jak widać mają się dobrze :D
Odnosząc się do Twojej tezy, to C+ po utracie praw do kilku wytwórni filmowych na rzecz m.in. HBO to dzieli się prawami, bo się dogadali z HBO ? No proszę Cię z Polsatem i TVP też się dzielą Ligą Mistrzów bo się dogadali ??? :shock: :mrgreen:

A skoro C+ utracił Laligę, ligę włoską i Ligue 1 to obniżyli Ci abonament ?

Choćby mieli tylko żeglarstwo na zalewie wiślanym to i tak będziesz bulić tyle samo :mrgreen:


Eleven w Polsce jest kilka lat? Coś przegapiłem ;) . Chyba 2 lata. Teraz szefostwo zagraniczne mówi sprawdzam(bo chyba tylko jakiś naiwniak myśli, że ktoś wejdzie tutaj z nową tv, gdzie zyski nie są ważne), tzn. money, money, money. Pakiety za 5, 10zł to jakiś żart(mówiący też o tym, że nikt tego nie bierze). Wiadomo, że dostali kilka lat(nie wiem ile, nigdy nie pracowałem w tej branży) i nikt tutaj nie będzie miał sentymentów.
Nie wiem, o czym ty mówisz. Ja piszę o Bundeslidze i dzieleniu się nią, ty o czymś innym. Każdy rozsądny człowiek wie, że Ekstraklasa jest najważniejszym produktem na rynku(niezależnie jaki poziom prezentuje). Kosztuje najwięcej(nie ma porównania do lig zagranicznych) i przynosi zyski. Dlatego kupuje się C+. Mam wielu sąsiadów i argument jest ten sam.[/list]
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 19-11-2017, 16:23   

Istnieją od 2015 roku, niedługo stukną 3 lata , odkąd są na rynku. Płacę za ich produkt 9,99 zeta :mrgreen: . I zobacz tyle treści i praw za paczkę fajek . Jakoś nie bankrutują, mają się świetnie. Za darmo praw z całą pewnością nie dostali i jakoś biznes im się opłaca.Pokazali jak dużo meczów można pokazać. Nie katują żaglówkami, tenisem, konikami i grą w pomidor. Życzę im jak najlepiej.
  morro
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2017, 17:30   

Gdzie kupujesz tak tanie fajki?
Ja za 1/3 paczki fajek abonuje "11" jak pomysle ile paczek fajek kosztuje dostęp do zabojadow to mnie trzesie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,81 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: