Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
#WIELKAPREMIERAwUPC
Autor Wiadomość
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 08-02-2016, 10:20   

Pompę narzucili że szok, ale co się dziwić dla nich to sukces na miarę Mistrzostw Świata.

[ Dodano: 08-02-2016, 10:21 ]
Tylko nie bardzo rozumie, dlaczego piszą że niespodzianka dla wszystkich klientów. Nie wszyscy ekscytują się sportem.
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2016, 10:24   

Może poza 11 będzie coś jeszcze w "pakiecie" :)
_________________
 
 
marc 
easy master

Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-02-2016, 10:27   

Eleven w UPC.

http://weszlo.com/2016/02...ly-sport-w-upc/
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 08-02-2016, 10:30   

VOD :)
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2016, 10:31   

Cytat:
Z naszych informacji wynika, że od 11 lutego aż do 10 marca do północy dla osób, które wykupiły pakiety Select lub Max, oba kanały Eleven będą dostępne za darmo.


Cały miesiąc free :mrgreen:

Dobrze, że mam nową umowę przed sobą, może coś uda się zejść z ceny dodatkowej opłaty za 11.
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 08-02-2016, 10:34   

i od 10 Marca bulić !! Poszli po bandzie jak zawsze.
_________________
 
 
telsat 
classic master

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 213
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 08-02-2016, 10:52   

Ciekawe, czy cena za pakiet będzie identyczna dla abonentów pakietu select i max. Marzy mi się, żeby Eleveny były darmowe dla tych, co posiadają C+, wtedy bym mógł za te 4 dyszki wykupić z powrotem.
 
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 08-02-2016, 12:03   

Nie chce mi się wierzyć, że akcja "Wielka Premiera w UPC" dotyczy tylko i wyłącznie kanałów Eleven. Do tej pory nie było takiej praktyki w UPC. Niewykluczone, że promują coś innego, a kanały Eleven będą "przy okazji". Pod koniec stycznia, gdy rozpoczęli odliczanie, gościu z działu PR w UPC pisał na Twitterze: "Ale się dzieje w @UPC_Polska" :D
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2016, 12:12   

muza_tv napisał/a:
Nie chce mi się wierzyć

mi też nie ale wszystko wskazuje na to że cała BOMBA to jedynie dwa niszowe kanały dla fanów piłki kopanej

poszli po bandzie
 
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 08-02-2016, 12:22   

Sprawdzimy już w czwartek :)
 
 
telsat 
classic master

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 213
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 08-02-2016, 12:27   

Dwa niszowe kanały :lol: Najgorętszy towar obecnie na rynku ze względu na posiadane prawa sportowe, najbardziej pożądane kanały, które posiadają część oferty, dla której dużo osób korzystało z paczki C+. Nie nazwałbym tego niszowymi kanałami. Aczkolwiek zgadzam się, że oprócz tego coś jeszcze musi być, bo zbyt wielkiej wagi nadali tej dacie, aby dotyczyła ona tylko Elevenów. Chyba że jednak dostali masę wypowiedzeń paczek C+ i te dwa kanały to dla nich ogromna szansa, by ci klienci wrócili.
 
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 08-02-2016, 12:35   

Telsat, to że kilkadziesiąt osób ludzi robi zamęt w internecie, to wcale nie oznacza, że te kanały to "najgorętszy towar obecnie". Byc może jest "gorący" dla abonentów Canal+, którzy utracili prawa sportowe. Ale oni są małą cząstką wśród 1,4 mln abonentów UPC.

To czy towar jest gorący przekonamy się po wynikach sprzedaży. Ale jestem przekonany, że za chwilę zacznie się narzekanie, że kanały będą dodatkowo płatne. Czarno to widzę, by ludzie pobiegli do UPC, by płacić 15 zł (lub nawet 10 zł) za ligę hiszpańską, francuską i włoską. :mrgreen:

Ludzie nawet nie chcą płacić 5 zł więcej za usługi TV :)
Ostatnie podwyższenie abonamentu Canal+ spowodowało, że UPC miało bardzo wiele odłączeń tego pakietu :)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2016, 12:39   

telsat napisał/a:
Dwa niszowe kanały :lol: Najgorętszy towar obecnie na rynku ze względu na posiadane prawa sportowe, najbardziej pożądane kanały, które posiadają część oferty, dla której dużo osób korzystało z paczki C+. Nie nazwałbym tego niszowymi kanałami.

proponuje wyjrzeć trochę dalej niż czubek swojego nosa,

skoro tak nakręcili atmosferę że wielka premiera jest dla wszystkich że kopary opadną a chcą dąć dwa kanały dla procenta abo (bo to że dodadzą to jedno, ale drugie że trzeba będzie dodatkowo zapłacić za nie co również zawęzi krąg chętnych) to dla mnie jest śmieszne dmuchanie balonika
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 08-02-2016, 12:40   

Śmiech na sali. Wprowadzą dwa płatne kanały a przygotowania jakby nie wiem co za rewolucję ogłosili.
_________________
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 08-02-2016, 12:52   

Jeśli ktoś jest fanem Realu czy Barcelony to zapłaci te 15 zł na miesiąc.Są osoby ,które płacą 40 zł za wybrakowaną ofertę C+ sport i C+sport 2.We wrześniu było otwarte okno dla wszystkich abonentów UPC.Teraz jest miesiąc na przekonanie się do elevenów.Osobiście nie mam zamiaru płacić dodatkowo za oglądanie jednego czy dwóch meczów w weekend.
Ostatnio zmieniony przez slamer82 08-02-2016, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: