Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Łamacz" haseł WiFi dla niektórych routerów UPC
Autor Wiadomość
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 01-02-2016, 09:47   

Z lekkim niedowierzaniem postanowiłem sprawdzić i znalazłem w okolicy sieć z MAC 44:32:C8 i z ciekawości wygenerowałem hasła na tej stronie i bez problemu jedno z nich zadziałało... no comment że coś takiego wyszło wogóle jak ten generator :/
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 01-02-2016, 13:08   

Z tego co się dowiedziałam, to w Technikolorach jest soft oparty na Linuxie (pewnie z oszczędności) choć zrobiony bez większej dbałości o bezpieczeństwo. Dlatego miał szanse powstać ten generator i są znane inne luki.

[ Dodano: 01-02-2016, 13:27 ]
Autor generatora zastrzega, że służy on do testowania własnego sprzętu:
Cytat:
Do not use this to break the law.
Testowanie cudzego, bez zgody to włamanie więc proponuję nie przesadzać w sprawdzaniu wszystkich Technicolorów w okolicy :)
 
 
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 06-02-2016, 16:48   

Sprawdziłem swoją sieć - nie odnalazło hasła.
Przetestowałem sieć sąsiada - również lipa.
Mało wiarygodny ten łamacz haseł. Albo działa na wybraną partię modemów np. tych montowanych przez UPC w pierwszej kolejności.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 06-02-2016, 22:49   

"Łamacz" jest w porządku, działa na konkretne serie, trzeba patrzeć na adresy MAC, były podawane te podatne. Szkoda, że nie podałeś tych, co sprawdziłeś. Co do testowania cudzych sieci bez zgody ich właścicieli to pomijając, że to na bakier z prawem trzeba uwzględnić, że ktoś mógł zmienić hasło na swoje i generator nie zadziała.
 
 
katana1 
Klikacz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: 29-09-2016, 23:25   

Czym to się różni od tego haker.edu.pl/2016/02/20/jak-zlamac-haslo-wifi/? Bo zapomniałem hasła do sieci mojej wifi a do routera nie znam hasła, a nie chce go resetować bo boje się że coś zepsuje konfigurując i neta nie będę miał.
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 30-09-2016, 09:29   

katana1 napisał/a:
Czym to się różni od tego haker.edu.pl/2016/02/20/jak-zlamac-haslo-wifi/? Bo zapomniałem hasła do sieci mojej wifi a do routera nie znam hasła, a nie chce go resetować bo boje się że coś zepsuje konfigurując i neta nie będę miał.

Nic nie popsujesz resetując. Ale jest prosty sposób na odzyskanie hasła http://softonet.pl/publik...lo.do.WiFi,1223
 
 
 
lass 
easy master

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-09-2016, 10:36   

Bardzo prosty programik do podglądu haseł wszystkich sieci, do których się łączyłeś: WirelessKeyView.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: