Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet Wrocław -Zgorzelisko
Autor Wiadomość
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24-11-2015, 01:05   Internet Wrocław -Zgorzelisko

Kilka dni temu kładli u Nas światłowód Orange.Warto czekać na Nich? Nie długo będę miał koniec umowy z Netią- Internetią i ogólnie z usług byłem zadowolony tylko jest problem pod kątem rozwoju.Od 2011 roku mam łącze nie całe 100Mbits i do tej pory nieznacznie się pogorszyło.Grałem online i 25ms było normalnością, w tej chwili jest to prawie 40ms.Przed Netią byłem w UPC ale oni nie pozwalali na gry online w tamtym czasie ( pingi miałem nawet czterocyfrowe i jak reklamowałem to cały czas sami wmawiali że problem jest po mojej stronie).Czy coś się pod tym względem zmieniło w UPC na lepsze?

[ Dodano: 03-12-2015, 20:34 ]
Witam.Dzisiaj zainstalowałem sobie nowego routera TP LINK WDR4300 i chciałem skorzystać z tryby mostu.Na początek przeprowadziłem test łącza przy użyciu NETIASPOT i TP Linka jako routerów - miałem trochę lepsze osiągi ściągania/wysyłania niż za pomocą samego NETIASPOTU jednak zacząłem tracić pakiety i ping momentami skakał do 300ms.Drugi test NetiaSpot pracował w trybie BRIDGE okazało się że po użyciu Netia spotu jako mostu łączącego router z internetem pozostałe usługi zostały dezaktywowane i mimo podłączenia kabli do nowego routera nie mogłem odbierać telewizji.Następna sprawa po paru minutach mimo dostępu do sieci pojawił się komunikat że usługa internetu jest ograniczona i nie mogę z niej korzystać.Następnie podłączyłem sam router bezpośrednio do sieci i przez chwilę byłem zdziwiony ,że dostęp do internetu był bez problemowy( nawet zdążyłem zrobić test szybkości łącza 97/78Mbits 0ms ping testując serwer FINEMEDIA) ale po tym pojawił się komunikat że muszę zarejestrować nową kartę sieciową.Zrobiłem to i nastąpił brak dostępu do internetu - usługa ograniczona.Wniosek taki że nie da się bezproblemowo używać swojego routera.Umowa z Internetią-Netią kończy mi się 31grudnia 2015 więc nie długo przetestuję sobie łącze UPC ale po Waszych opiniach z UPC w dalszym ciągu są problemy w graniu online dlatego skorzystam z oferty żeby najpierw przetestować łącze UPC bo ORANGE z SUPERNOVĄ ma być u Mnie dopiero 25 grudnia 2015.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: