Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfer po chwili ściągania spada do 0b/s
Autor Wiadomość
Obdojony 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11-10-2015, 20:55   Transfer po chwili ściągania spada do 0b/s

Witam, chciałbym otrzymać informacje czy UPC blokuje w jakiś sposób ściąganie większych plików z internetu? Posiadam problem ze ściąganiem legalnych treści typu wideo czy sterowników do komputera. Dzieje się tak od długiego czasu, robiłem format dysku z systemem, zmieniałem przeglądarkę - nic nie pomogło. W tej chwili jedynym sposobem na ściągniecie programów czy innych większych plików jest sieć torrent. Proszę o informacje co mam w tej chwili zrobić aby naprawić ten problem.
Dodam też, że ten problem występuje również przy ściąganiu większych plików np z GG dysk itp.
W większości przypadków gdy tak się dzieje to plik jest ściągany "normalnie", a po kilku chwilach transfer spada do 0b/s co prowadzi do wyrzucenia błędu i braku możliwości otworzenia archiwum, exe itp.

Napisałem już do supportu UPC oraz na ich facebooku, tam dostawałem zawsze odpowiedź najszybciej, ale chciałbym usłyszeć czy ktoś posiada/posiadał podobny problem i zna jego rozwiązanie.
 
 
 
sirkubas 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 226
Skąd: PL
Wysłany: 13-10-2015, 00:41   

Może to tylko w przypadku konkretnego serwera występuje, co sugerowałoby problem po stronie serwera? Próbowałeś z różnych miejsc ściągać pliki? Bo jakoś dziwne, żeby torrenty można było ściągać, a innych plików nie.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-10-2015, 19:26   

A jak masz na innym komputerze ?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 11-11-2015, 08:21   

Obdojony napisał/a:
W tej chwili jedynym sposobem na ściągniecie programów czy innych większych plików jest sieć torrent

Skoro torrent działa - to jak może to być problem z netem?.
Obdojony napisał/a:
W większości przypadków gdy tak się dzieje to plik jest ściągany "normalnie", a po kilku chwilach transfer spada do 0b/s co prowadzi do wyrzucenia błędu i braku możliwości otworzenia archiwum, exe itp.

A czym, jak, przy pomocy czego ściągasz te pliki?.
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 11-11-2015, 13:29   

Sprawdziłeś sygnał w modemie? Może archiwalny temat coś pomoże: http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=98153
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: