Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
koniec chello
Autor Wiadomość
n0id 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-09-2005, 19:39   koniec chello

pisze to bo moja cierpliwosc sie wlasnie skonczyla !!!!!!

ilez mozna qr... czekac !!! rozumiem, ze mozna modernizowac siec ale niech jest to przeprowadzane tak, azeby mozna bylo z tego netu korzystac !!!! (4 MBity) i nie da sie sciagac z niektorych superszybkich serwerow !! TOTALNA KPINA !!

nie dam ani grosza nastepnym razem, niech odlaczaja to cholerstwo, mam tego dosc ..
 
 
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-09-2005, 20:07   

dobrze robisz stary !! tak dalej niech jeszcze pare osob z Katowic z opcja plus zrezygnuje i bedzie lajcik xDDDDDDddddddddddd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
  lol
 
n0id 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-09-2005, 20:42   

m2m napisał/a:
dobrze robisz stary !! tak dalej niech jeszcze pare osob z Katowic z opcja plus zrezygnuje i bedzie lajcik xDDDDDDddddddddddd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



nie bedzie lajciku. masz na mysli, ze sporo osob zrezygnuje i odciaza przez to lacze? jesli tak to bardzo mi przykro ale nie tutaj problem ....
 
 
 
Krzyś 
light master


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 54
Wysłany: 13-09-2005, 21:23   Re: koniec chello

n0id napisał/a:
nie dam ani grosza nastepnym razem, niech odlaczaja to cholerstwo, mam tego dosc ..


nie no, jasne, idz do neostrady - 6Mb/s (up 256kb/s) wtedy znajdziesz forum NEO i będziesz pisał to samo - albo jeszcze gorzej :P

-----> żeby nie było - to był żart :P
 
 
Bodzio 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 51
Wysłany: 13-09-2005, 21:40   

lol nie wiem na jakich super szybkich servach masz problem ale coz ja mam chello 4 mbity i jestem bardzo zadowolony a przesiadlem sie pol roku temu z neozdrady
 
 
Krzyś 
light master


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 54
Wysłany: 13-09-2005, 21:56   

Bodzio napisał/a:
lol nie wiem na jakich super szybkich servach masz problem ale coz ja mam chello 4 mbity i jestem bardzo zadowolony a przesiadlem sie pol roku temu z neozdrady


widzisz n0id - Bodzio sie z NEO 6Mb/s przesiadł na plusa i jest bardzo zadowolony :D
 
 
n0id 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-09-2005, 22:02   

zgodze sie. ale napisalem tego posta bo mam nadzieje, ze ktos KOMPETENTNY sie wkoncu qr... wypowie!! totalna amatorka .. :/ nic na tym forum zadowalajacego nie znalazlem!

od strony uslugodawcy jest to totalna kpina z klienta, ktora ma prawo wiedziec co dziala, co nie dziala, co chwilo nie dziala itd ... szkoda slow naprawde .. a chello tak dobrze sie zapowiadalo uhhh

[ Dodano: Wto 13 Wrz, 2005 ]
Bodzio napisał/a:
lol nie wiem na jakich super szybkich servach masz problem ale coz ja mam chello 4 mbity i jestem bardzo zadowolony a przesiadlem sie pol roku temu z neozdrady


np. z holandii badz z usa ... :/ (a dzialaly kiedys) - teraz transfer sie dlawi maxymalnie .. wiem, ze problem lezy po stronie routingu i wlasnie na tym polu trwaja gdzies prace .. (tylko nikt o tym nie chce powiedziec)
 
 
 
Bodzio 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 51
Wysłany: 13-09-2005, 22:10   

moglbys dac linka to bym zobaczyl czy ja tez mam problem - a moze wina lezy w mtu sprobuj dac na 576 - mialem problem z ftepami zmienilem mtu i smigam 400~450KB/s
 
 
Krzyś 
light master


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 54
Wysłany: 13-09-2005, 22:23   

n0id napisał/a:
zgodze sie. ale napisalem tego posta bo mam nadzieje, ze ktos KOMPETENTNY sie wkoncu qr... wypowie!! totalna amatorka .. :/ nic na tym forum zadowalajacego nie znalazlem!


ojoj, oddaje głos na upomnienie dla kolegi - ponieważ widzę tu obraźliwe treści :P "totalna amatorka" - jasne szukaj helpdesk-u, który po takich słowach...:

n0id napisał/a:
pisze to bo moja cierpliwosc sie wlasnie skonczyla !!!!!!
ilez mozna qr... czekac !!! rozumiem, ze mozna modernizowac siec ale niech jest to przeprowadzane tak, azeby mozna bylo z tego netu korzystac !!!! (4 MBity) i nie da sie sciagac z niektorych superszybkich serwerow !! TOTALNA KPINA !!
nie dam ani grosza nastepnym razem, niech odlaczaja to cholerstwo, mam tego dosc ..


pomoże Ci w twoim problemie :D zdiagnozowałeś wszystko profesjonalnie, przykro mi tylko, że Ci wszyscy amatorzy, którzy tu zaglądają nie mogą Ci pomóc :D
 
 
Rayath 
easy master


Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 27
Skąd: Z krzesła ;]
Wysłany: 13-09-2005, 22:46   

N0id twoj problem jest bardzo prosty do rozwiazania. Przełącz tranformator fazowy na drugą linie po czym zmień ustawinia kontrolek na układ binarny. Transfer powinien się poprawić.
 
 
 
n0id 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-09-2005, 22:50   

ostre slowa czasem pomagaja ;) no i prosze jak ladnie topic sie kreci ;P
a terminu 'totalna amatorka' uzylem w kierunku obslugi technicznej chello, ktora nawet nie wie jaki jest adres ich strony domowej .. (zdarzylo sie .. ) ..chyba sie rozumiemy.

a teraz na powaznie: przyznam, iz dopiero teraz postaram sie przetestowac lacze uzywajac roznych wartosci MTU. Zobaczymy czy pomoze.

pozdr
 
 
 
Krzyś 
light master


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 54
Wysłany: 13-09-2005, 23:06   

Rayath napisał/a:
N0id twoj problem jest bardzo prosty do rozwiazania. Przełącz tranformator fazowy na drugą linie po czym zmień ustawinia kontrolek na układ binarny. Transfer powinien się poprawić.


Rayath - myślę, że Twoje rozwiązanie jest dobra, aczkolwiek na krótką metę... Ponieważ chello plus zalicza się już do "grubej rury" myślę, że modem trzeba podpiąć pod 380V i powinno być już dobrze.

n0id - kombinuj :P
 
 
n0id 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-09-2005, 23:08   

Bodzio napisał/a:
moglbys dac linka to bym zobaczyl czy ja tez mam problem - a moze wina lezy w mtu sprobuj dac na 576 - mialem problem z ftepami zmienilem mtu i smigam 400~450KB/s



zmiana MTU na podana przez Ciebie wartosc pomogla i teraz smiga z predkoscia 20-60kBps ... (powinno 85 w sumie wiec dalej jest minimalnie nie tak;) )


ale i tak ekipa z chello nie daje rady - Ci z pomocy technicznej raczej malo potrafia, a moze mialem pecha, ze trafialem na tych malo fachowych.

pozdrawiam

[ Dodano: Wto 13 Wrz, 2005 ]
proponuje w sumie nowy temat zalozyc odnosnie zmian wartosci MTU, a ten skasowac bo w sumie problem zostal rozwiazany w jakims stopniu ...
 
 
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-09-2005, 07:39   

n0id napisał/a:
m2m napisał/a:
dobrze robisz stary !! tak dalej niech jeszcze pare osob z Katowic z opcja plus zrezygnuje i bedzie lajcik xDDDDDDddddddddddd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



nie bedzie lajciku. masz na mysli, ze sporo osob zrezygnuje i odciaza przez to lacze? jesli tak to bardzo mi przykro ale nie tutaj problem ....


chodzi mi ze mam ogromne pingi \ mialem pingi ;P teraz mam juz 18-30 i jest lajcik ;)

[ Dodano: Sro 14 Wrz, 2005 ]
btw. mozesz podac www skad sciagasz pliki przez jaki serwer to idzie ? :> i help you ;]

\\\\ edit
eeeee problem juz rozwiazany ;q pfff nie czytalem wszystkich postow :PPPPP
pozdro
_________________
 
  lol
 
n0id 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-09-2005, 12:12   

m2m napisał/a:
n0id napisał/a:
m2m napisał/a:
dobrze robisz stary !! tak dalej niech jeszcze pare osob z Katowic z opcja plus zrezygnuje i bedzie lajcik xDDDDDDddddddddddd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



nie bedzie lajciku. masz na mysli, ze sporo osob zrezygnuje i odciaza przez to lacze? jesli tak to bardzo mi przykro ale nie tutaj problem ....


chodzi mi ze mam ogromne pingi \ mialem pingi ;P teraz mam juz 18-30 i jest lajcik ;)

[ Dodano: Sro 14 Wrz, 2005 ]
btw. mozesz podac www skad sciagasz pliki przez jaki serwer to idzie ? :> i help you ;]

\\\\ edit
eeeee problem juz rozwiazany ;q pfff nie czytalem wszystkich postow :PPPPP
pozdro


co do www to nie mam i nie mialem nigdy zadnych problemow ze sciaganiem plikow, transfer zawsze byl zadowalajacy ... problem dotyczyl ftp i xdcc ;)

MTU na 576 ot stfu ! ;]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: