Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HBO On Demand
Autor Wiadomość
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 31-01-2015, 23:12   

Pewnie odpiszą, że usługa chodzi prawidłowo i przekazują dokładnie to, co otrzymali od nadawcy. Mnie również boli to, że nie ma napisów na HBO OD, choć jest ścieżka oryginalna. Czy u innych operatorów HBO OD również jest bez napisów? Na pocieszenie wszystkie filmy są w HD.
Dla odmiany w Canal+ Na Życzenie wszystko jest w SD, ale za to można włączyć napisy.

Ciekawe, że jak pokazywali dla wszystkich w zeszłym roku promocyjnie odcinek pilotażowy serialu "The Knick" to miał napisy. Obecnie cały serial jest udostępniany w HBO OD już bez napisów.
 
 
vezimir 
light master

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 108
Skąd: Tychy
Wysłany: 31-01-2015, 23:33   

swordfish napisał/a:

Ciekawe, że jak pokazywali dla wszystkich w zeszłym roku promocyjnie odcinek pilotażowy serialu "The Knick" to miał napisy. Obecnie cały serial jest udostępniany w HBO OD już bez napisów.


Hmm, dziwne, u mnie działa ;)
_________________
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-02-2015, 00:00   

Ale to jest HBO GO, a nie HBO OD. :D
 
 
 
vezimir 
light master

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 108
Skąd: Tychy
Wysłany: 01-02-2015, 01:33   

Kolega wyżej pisał o HBO OD więc podszedłem do dekodera, ale tam nie ma w ogóle The Knick więc uznałem, że chodzi o GO :D
_________________
 
 
pugilares 
classic master

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 286
Wysłany: 03-02-2015, 16:28   

No więc, czy działają komuś napisy w HBO OD (ON DEMAND)?
U mnie bywają problemy z napisami nawet w "normalnym" HBO. Czyli oglądam pierwszy odcinek serialu "Dziewczyny" w HBO "nie on demand" i napisy są. Tydzień później w drugim odcinku już nie było napisów. W tym samym serialu w HBO OD nie ma napisów.

[ Dodano: 06-02-2015, 11:38 ]
Napisałem do UPC przez formularz i nawet mi odpisali:
że potwierdzają, że nie tylko u mnie nie ma napisów w HBO OD, ale u nich też :-)
za usługę odpowiada HBO, UPC tylko pobiera pieniądze :-)

Niczego nie zaproponowali, ani że będą pracować nad rozwiązaniem problemu, ani że dadzą bonifikatę, nic.

[ Dodano: 20-02-2015, 11:01 ]
Dziś dostałem ostateczną odpowiedź, że w HBO ON DEMAND brak jest napisów i tak ma być. Nie ma podstaw do reklamacji.

Dla mnie to lipa. Myślałem, że HBO OD będzie dla mnie sposobem na legalne oglądanie zagranicznych filmów, ale z lektorem nie trawię, a przy całkowitym braku napisów czasami jednak nie rozumiem wystarczająco. Najlepiej by było, gdyby były do wyboru napisy polskie lub angielskie.
Coś mi się zdaje, że brak napisów w HBO OD to jednak nie jest wynik świadomej polityki firmy HBO, ani też nie wynika z ograniczeń technicznych. Napisy przecież są przygotowane, bo pojawiają się przy emisji w "normalnym" HBO. Wygląda na to, że to zwykła niedoróbka, ktoś nie pomyślał, zapomniał, nie dokończył roboty...
_________________
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 05-05-2016, 21:23   

Czy działa Wam na Śląsku HBO OD ? Od kilku dni mam komunikat " brak programów, proszę spróbować później"
  morro
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-05-2016, 22:11   

Hbo On Demand nie działa też i u mnie w Bydgoszczy więc problem leży jak zwykle po stronie UPC. Co jakiś czas jest problem z tą usługą...Całe UPC
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 05-05-2016, 23:01   

Na FB obsługa HBO napisała, że problem leży w UPC:
Cytat:
otrzymaliśmy informacje z UPC, że problem z usługą leży po ich stronie – pracują nad jego jak najszybszym rozwiązaniem.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-05-2016, 00:19   

Problem jest nie tylko z HBO OD, ale ogólnie z kanałami na żądanie. Podobna informacja wyskakuje w Canal+na życzenie i FilmBox On Demand np.
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-06-2016, 17:46   

Mam pytanie odnośnie HBO a nie będę zakładał nowego tematu dla pewnie prostego pytania.
Czy HBO OD i HBO GO to dostęp do różnych treści? Czy OD w tv mam to co na GO przez kompa?
Nie znam się i zapytuję znawców, bo takie pytanie mi tu postawiono. :)
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-06-2016, 20:45   

Na HBO Go jest więcej treści i wcześniej niż na HBO OD (czasem nawet szybciej niż na kanałach HBO). Np film Focus z Cinemaxa, którego nie ma na HBO OD, czy serial Bez Zobowiązań, który na HBO3 będzie w lipcu.
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-06-2016, 00:21   

Dzięki z info.
Mam inne pytanie odnośnie HBO OD.
Jak to wygląda z MR, czy na obu Tv powinno być to samo? Na głównym dekoderze śmigają kanały HBO oraz OD, natomiast na drugim działa HBO, ale w OD pisze, że nie mam pakietu i lepiej byłoby go kupić chcącą oglądać.
Powinno działać na obu?
_________________
 
 
misiek122 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 486
Wysłany: 16-06-2016, 12:32   

Pisałem jakiś czas temu w tej sprawie do UPC. Odpisali, że żeby było HBO OD na multiroomie trzeba zapłacić dodatkowe 5 zł.
  misiek122
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-06-2016, 13:43   

Poważnie? Dzwonię do DUK dam znać.
Żaden numer DUK mi nie działa, chyba mnie zablokowali :) )


EDYTA 15:44


Udało się dodzwonić, niestety nic o opcji za 5PLN nie było za to powiedziano, że nie działa i nie będzie działać. Dam szansę innemu konsultantowi później lub jutro :)
Zasugerowano mi odstąpienie w ciągu 14 dni, ale może napiszę reklamację i zamiast odstąpienia wyszarpię rabat.
_________________
 
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13-11-2016, 20:49   

Zauważyliście,że do Hbo On Demand dodają pozycje z pakietu My Prime?Choćby serial Mad Men czy takie filmy jak 72 godziny czy np. Jesteś Bogiem.Czyżby Więcej w UPC:)???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: