Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HBO On Demand
Autor Wiadomość
pugilares 
classic master

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 286
Wysłany: 17-01-2015, 15:45   HBO On Demand

Jak najlepiej/najtaniej wejść w posiadanie pakietu dodatkowego HBO OD (On Demand)?
Czy da się jakoś uniknąć opłaty instalacyjnej 19,99 zł?
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-01-2015, 18:21   

W dziale utrzymania klienta jest pakiet HBO HD + HBO GO/OD za 25 zł miesięcznie, w tym do 2 miesięcy za 0 zł. Roczna umowa. Co do opłaty aktywacyjnej - wszystko zależy od regulaminu oferty.
_________________
 
 
pugilares 
classic master

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 286
Wysłany: 18-01-2015, 11:36   

Aktywacja przez dekoder u mnie nie działa. Aktywacja przez internet też nie działa. Dodzwonić się do nich ciężko. Ale próbuję dalej.
_________________
 
 
komo 
light master

Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 131
Skąd: Żoliborz
Wysłany: 19-01-2015, 10:25   

pugilares napisał/a:
Dodzwonić się do nich ciężko.


Miałem przyjemność w ostatnim tygodniu 3 razy się łączyć i oczekiwanie 5 sygnałów to był maks :roll:
_________________
  komo
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 19-01-2015, 17:02   

pugilares, przez dekoder lub internet nie otrzymasz oferty DUK :)
_________________
 
 
pugilares 
classic master

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 286
Wysłany: 20-01-2015, 01:19   

A DUK mi coś da w sprawie HBO OD, jeśli miesiąc temu podpisałem nową umowę na usługi podstawowe na 24 mies.?
Przez pierwszy miesiąc mam w ramach tej nowej promocji HBO HD za darmo. Potem przez cały czas zniżka 5 zł od ceny cennikowej i brak zobowiązania na pakiet HBO, czyli mogę zrezygnować w każdej chwili. Trochę to HBO drogie, ale podoba mi się, że jest bez lektora i bez reklam.
Natomiast cały czas nie mam HBO OD i zaczynam mieć wątpliwości, czy u mnie HBO OD w ogóle jest możliwe (czy jestem w zasięgu tej usługi).
_________________
 
 
turetam 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 8
Wysłany: 20-01-2015, 13:42   

Witam,

Niedawno byłem w takiej samej sytuacji, jak Ty i po rozmowie na infolinii sprzedażowej (nie DUK) dowiedziałem się, że mam dwie opcje:
1) dopłacać 5 zł za HBO OD i GO, i pozostać na umowie na czas nieokreślony (nie wiem, czy musiałbym płacić za aktywację);
2) Zobowiązać się na 12 miesięcy i mieć pełen pakiet (HBO HD + OD + GO) za 25 zł/m-c, aktywacja za 0 zł. Regulamin promocji jest na forum (Najlepsza rozrywka z HBO I).

Jest jeszcze opcja 2 z dwumiesięcznym okresem za 0 zł (najlepsza rozrywka z HBO II - regulamin jest na forum), ale nie sprawdzałem jak można ją dostać:).

Aha, nie wiem, czy to norma, ale u mnie jest tak, że filmy przez HBO OD mogę oglądać tylko z lektorem....
 
 
pugilares 
classic master

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 286
Wysłany: 20-01-2015, 21:58   

turetam napisał/a:
Witam,
Aha, nie wiem, czy to norma, ale u mnie jest tak, że filmy przez HBO OD mogę oglądać tylko z lektorem....


Ojejku! Jeżeli tak jest, bo "tak ma być", to przestałem się napalać. Głupio byłoby dać się naciągnąć na opłatę aktywacyjną lub lojalkę na 6 mies. i wtedy przekonać się, że to nie to, o co chodziło. Dzięki za info!

W My Prime też nie znalazłem możliwości wyłączenia lektora, więc być może OD w UPC "tak ma" ?
_________________
 
 
turetam 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 8
Wysłany: 21-01-2015, 06:38   

pugilares napisał/a:
turetam napisał/a:
Witam,
Aha, nie wiem, czy to norma, ale u mnie jest tak, że filmy przez HBO OD mogę oglądać tylko z lektorem....


Ojejku! Jeżeli tak jest, bo "tak ma być", to przestałem się napalać. Głupio byłoby dać się naciągnąć na opłatę aktywacyjną lub lojalkę na 6 mies. i wtedy przekonać się, że to nie to, o co chodziło. Dzięki za info!

W My Prime też nie znalazłem możliwości wyłączenia lektora, więc być może OD w UPC "tak ma" ?


Pozwól, że doprecyzuję - samego lektora da się wyłączyć (zmieniając ścieżkę dźwiękową z polskiej na oryginalną), ale nie można włączyć napisów.

Jakimś rozwiązaniem jest korzystanie z HBO GO i podłączanie komputera do telewizora (tam są dostępne napisy). Możesz to przetestować na odkodowanych serialach:).

Lojalka na 6 m-cy jest tylko dla nowych klientów pakietu HBO i nie obejmuje opcji OD/GO, więc pozostają promocje 12-miesięczne...
 
 
pugilares 
classic master

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 286
Wysłany: 21-01-2015, 11:16   

Zabawy z komputerem właśnie chcę uniknąć. Chcę usiąść z dziewczyną na kanapie przed telewizorem kubek dobrej herbaty, w ręku pilot i ma działać. Jak miałbym się bawić z komputerem, to mógłbym sobie to załatwić inaczej, bez pomocy HBO OD. Dlatego jestem skłonny zapłacić te parę groszy za pakiet, żeby było szybko, łatwo, przyjemnie i zgodnie z prawem. Pomijam na razie fakt, że mój telewizor nie ma wejścia z komputera.
Na razie zauważyłem, że czasami napisy w HBO "normalnym", czyli oglądanym "w czasie rzeczywistym" przez dekoder UPC, czasami potrafią nie działać. Np. oglądałem pierwszy odc. serialu "Dziewczyny" i napisy były jak gdyby nigdy nic. Tydzień później leciał drugi odcinek i napisy nie chciały zadziałać za nic w świecie.
_________________
 
 
misiekf 
light master


Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 94
Wysłany: 27-01-2015, 09:45   

Panowie, a da się jakoś dostać HBO Go bez wykupionej usługi TV?
mam TV z tą usługą a kablówki nie potzrebuję
_________________
  misiekf
 
vezimir 
light master

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 108
Skąd: Tychy
Wysłany: 27-01-2015, 10:04   

misiekf napisał/a:
Panowie, a da się jakoś dostać HBO Go bez wykupionej usługi TV?
mam TV z tą usługą a kablówki nie potzrebuję


Nie ma takiej możliwości.

Kurcze czy tylko u mnie wszystko działa tak jak powinno ? Nie oglądałem wielu filmów w HBO OD, ale zawsze napisy działały i wyłączenie lektora...Natomiast intensywnie korzystam z HBO GO(zdecydowanie polecam) i tam zawsze jest ok.
_________________
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 27-01-2015, 19:11   

vezimir napisał/a:
Nie ma takiej możliwości.

HBO GO bez kablówki lub satelity będzie dostępne dla każdego w USA od kwietnia, pod koniec roku prawdopodobnie w reszcie państw.
_________________
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-01-2015, 19:20   

Cena będzie na tyle wysoka, że opłacalne będzie to tylko dla ludzi bez kablówki (którzy nie mają innego wyboru). No ale w końcu po to jest to tworzone. :)
 
 
 
pugilares 
classic master

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 286
Wysłany: 31-01-2015, 08:03   

vezimir napisał/a:

Kurcze czy tylko u mnie wszystko działa tak jak powinno ? Nie oglądałem wielu filmów w HBO OD, ale zawsze napisy działały i wyłączenie lektora...Natomiast intensywnie korzystam z HBO GO(zdecydowanie polecam) i tam zawsze jest ok.


Właśnie wczoraj udało mi się odpalić HBO OD i jest super, tylko że nie mogę włączyć napisów. Mogę wyłączyć lektora.

Oglądam TV głównie ze względu na kontakt z językami obcymi i dla mnie takie rzeczy są kluczowe. Wiele filmów jestem w stanie oglądać całkiem bez napisów i lektora, ale w niektórych mówią tak szybko, że napisy byłyby idealną pomocą w rozwijaniu rozumienia ze słuchu.
Spróbuję reklamować, ciekawe co odpiszą.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: