Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak naliczane są kary za zerwanie umowy na czas określony?
Autor Wiadomość
Accept_Jesus 
Klikacz

Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 8
Wysłany: 05-11-2014, 15:12   Jak naliczane są kary za zerwanie umowy na czas określony?

Witam, jak to obliczyć?

Dajmy na to przykład. Jeżeli mam teraz umowę na dwa lata, abonament 85zł i chcę po roku zerwać umowę to jaką kwotę będę musiał zapłacić UPC?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 05-11-2014, 15:49   

Wszystko masz podane w tabeli regulaminu promocji na ostatniej stronie - przyznane ulgi
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 07-11-2014, 11:50   

Accept_Jesus, Przyznaną ulgę dzielisz na ilość miesięcy, na którą została podpisana umowa, następnie mnożysz przez ilość miesięcy pozostałych do końca zobowiązania.
 
 
natash 
easy master

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 36
Wysłany: 15-01-2015, 12:05   Re: Jak naliczane są kary za zerwanie umowy na czas określon

Accept_Jesus napisał/a:
Witam, jak to obliczyć?

Dajmy na to przykład. Jeżeli mam teraz umowę na dwa lata, abonament 85zł i chcę po roku zerwać umowę to jaką kwotę będę musiał zapłacić UPC?


Ile Ci wyszło?
 
 
screw77 
Klikacz

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 15-01-2015, 15:15   

Jak się pomęczy mailami BOK to mogą zmniejszyć karę. Mi się udało z 1600 na 200zł. Tylko ja jestem w sytuacji, że pod nowym adresem nie mam możliwości odbioru UPC. Aczkolwiek podobno (nie ma oficjalnych informacji) jednak za jakiś czas podłączą blok. Ciekawi mnie ile może trwać okablowanie od uzyskania zgody od administracji na wejście. Czy będą to 2 miesiące czy raczej pół roku.
 
 
natash 
easy master

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 36
Wysłany: 15-01-2015, 16:16   

Ja zmieniam miasto i mam identyczną sytuację jak ty, a płacić 80 zł bez sensu taki czas...
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 15-01-2015, 17:30   

screw77 napisał/a:
Jak się pomęczy mailami BOK to mogą zmniejszyć karę. Mi się udało z 1600 na 200zł. Tylko ja jestem w sytuacji, że pod nowym adresem nie mam możliwości odbioru UPC.
Muszę ich pomęczyć, może zmniejszą mój abonament :) Tak na poważnie, proponuję trochę inaczej, czyli wysłać samo zawiadomienie o utracie tytułu prawnego do lokalu i czekać, aż oni rozwiążą umowę bez naliczania kary. Jeśli tego nie zrobią tylko wystawią fikcyjny rachunek na świadczenie usług pod adresem, gdzie jest to już niemożliwe ze względów formalnych - wysłać kolejne pismo, ale już do urzędu skarbowego z opisem sytuacji wraz z załącznikiem, czyli kopią oświadczenia o utracie praw do lokalu. Gdyby po pewnym czasie UPC jednak nie rozwiązało umowy i nie skorygowało swojego błędnego naliczenia trzeba złożyć oficjalne zapytanie do skarbówki co zrobiono w tej sprawie choć mało prawdopodobne, że przeoczą taki kąsek, bo to stracona premia dla kontrolera :) Koszty tyle co za listy polecone, wyjdzie taniej niż 200 zł. US to jedyna instytucja, która może błyskawicznie przyczynić się do pomyślnego rozwiązania sprawy.
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 15-01-2015, 17:46   

Tak jest Susane, popieram w 100%... Trzeba walczyć z molochem korporacji... oni klientom żadnych błędów nie wybaczają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: