Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon GO i My Prime
Autor Wiadomość
Nikt 
light master

Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 76
Wysłany: 09-03-2017, 16:10   

Raczej na podstawie statystyki oglądalności danych programów.
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 12-03-2017, 08:08   

Mam problem z horizonem go - niby widać go w "moje dekodery", ale jak chce przełączyć program lub włączyć nagrywanie przez tę aplikacje to komunikuje się z medianoxem, którego mam w ramach multiroomu, a ktory nie ma nagrywarki. Wiecie może jak to zmienić ?
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 12-03-2017, 22:06   

Jeśli ktoś korzystał z Horizon GO przez FIREFOX'a pod Windowsem, to po zaktualizowaniu tej przeglądarki do wersji 52.0 może o tym zapomnieć. Wersja 52.0 nie wspiera SILVERLIGHT. Szczegóły w sekcji changed tutaj: link do release notes FIREFOX
Jeśli ktoś "nie przepada" za IE, to można się przesiąść na np. OPERĘ (43.0.2442.1144) która spokojnie daje radę z Horizon GO.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-03-2017, 22:20   

W tym celu zapraszam do tego tematu:
http://forum.mediaswiat.p...p=181339#181339
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12-03-2017, 22:44   

Yapio napisał/a:
Szczegóły w sekcji changed tutaj: link do release notes FIREFOX

Dobrze, że chociaż zostawili to:
Migrated Firefox users on Windows XP and Windows Vista operating systems to the :arrow: extended support release (ESR) version of Firefox. Bez żadnych problemów używam tej wersji FF w Windows 10.
_________________
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 12-03-2017, 23:20   

MrPepka napisał/a:
W tym celu zapraszam do tego tematu:
http://forum.mediaswiat.p...p=181339#181339

Pitrek napisał/a:
Dobrze, że chociaż zostawili to:
Migrated Firefox users on Windows XP and Windows Vista operating systems to the :arrow: extended support release (ESR) version of Firefox. Bez żadnych problemów używam tej wersji FF w Windows 10.

Dziękuję Panowie za podpowiedzi! A jednak da się to ominąć. Przynajmniej na razie...
Zastanowię się. Tymczasem, pod wpływem impulsu, przesiadłem się na Operę... Stara miłość nie rdzewieje... ;)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12-03-2017, 23:23   

Yapio napisał/a:
A jednak da się to ominąć. Przynajmniej na razie..
Na pewno do września 2017, a później to czas pokaże, być może tylko wyłączenie aktualizacji.
A może i dalej :arrow: https://www.mozilla.org/e...anizations/faq/
_________________
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 17-03-2017, 22:26   

Wiadomość dla zainteresowanych nagrywaniem zdalnym - ogólnie nie działa i jest w naprawie do dnia 24 bm lub dalej, ale...

dostałam informacje z BOK, że można próbować nagrywać przez horizon go, ale należy ustawiać nagrywanie co najmniej 6 godzin wcześniej... sprawdziłam i u mnie nagrało :D
 
 
tedeka_ 
easy master

Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 25
Wysłany: 30-03-2017, 01:29   

Chyba poprawili (UPC? Mozilla?) gdyż przed momentem bez problemu się logowałem i oglądałem programy na Firefoxie.

Macie opcję Replay TV w Horizon GO? Ja nie mam jej ani na aplikacji na Windows 10 ani w webowym interfejsie na horizon.tv.
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 30-03-2017, 07:23   

tedeka_ napisał/a:
Chyba poprawili (UPC? Mozilla?) gdyż przed momentem bez problemu się logowałem i oglądałem programy na Firefoxie.

Macie opcję Replay TV w Horizon GO? Ja nie mam jej ani na aplikacji na Windows 10 ani w webowym interfejsie na horizon.tv.


U mnie jest replayTV. Może się przeloguj..., a jeśli to nic nie a to musisz im zgłosić.

[ Dodano: 30-03-2017, 08:55 ]
Słuchajcie czy u Was tez nie działa przełączanie kanałów przez aplikację horizon go? Powiedzieli mi ze przy dekoderze horizona to nie będzie działało i ze jedynie na mediaboxie się da.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 30-03-2017, 09:57   

tedeka_ napisał/a:
Chyba poprawili (UPC? Mozilla?)
Sprawdź jaką wersję masz Firefoxa?
->Pomoc -> O programie Firefox: Firefox ESR czy Firefox?
_________________
 
 
tedeka_ 
easy master

Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 25
Wysłany: 30-03-2017, 12:06   

Pitrek napisał/a:
tedeka_ napisał/a:
Chyba poprawili (UPC? Mozilla?)
Sprawdź jaką wersję masz Firefoxa?
->Pomoc -> O programie Firefox: Firefox ESR czy Firefox?


Na forum jest taka opcja że jak najedziesz na dolny pasek pod wiadomością to się wyświetla przeglądarka z jakiej dodawałeś wiadomość. Do teraz nawet nie wiedziałem co to Firefox ESR, znałem tylko Nightly, Aurora i Beta z rozwojowych kanałów. Korzystam z regularnego bo jest najbardziej stabilny, dokładna wersja 52.0.1 ale wciąż bez wsparcia NPAPI więc to UPC musiało przenieść się na HTML5. To może inaczej się spytam, jak ten Replay powinien działać? Na holenderskim UPC widziałem, że pojawiła się nowa zakładka a ja nie widzę niczego nowego u siebie.

Pozdrawiam
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 30-03-2017, 12:23   

Niestety tam nie jest rozróżniana wersja, jeżeli by tam była to bym wiedział jaką masz.
Tu info o Firefoksie i wtyczkach:
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#181232
_________________
 
 
tedeka_ 
easy master

Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 25
Wysłany: 30-03-2017, 13:03   

Pitrek napisał/a:
Niestety tam nie jest rozróżniana wersja, jeżeli by tam była to bym wiedział jaką masz.
Tu info o Firefoksie i wtyczkach:
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#181232


Tak więc powtórzę się, u mnie działa Horizon GO na firefoxie 52.0.1 i działa w oparciu o HTML5 gdyż silverlight z wiadomych powodów nie uruchamia się na tej wersji. Ale w Horizon GO nigdzie nie widzę opcji ReplayTV (przy czym jako klient UPC nie mam dekodera Horizon i nigdy nie miałem).

Pozdrawiam
 
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 30-03-2017, 19:57   

Co prawda korzystam z wersji ESR, ale widzę, że Firefox nie korzysta już z silverlighta przy odtwarzaniu z Horizon GO.

tedeka_ napisał/a:
w Horizon GO nigdzie nie widzę opcji ReplayTV (przy czym jako klient UPC nie mam dekodera Horizon i nigdy nie miałem)

Jeśli nie posiadasz dekodera Horizon, to nie masz i pewnie mieć nie będziesz dostępu do Replay TV. Na witrynie horizon.tv w zakładce "Program TV" na niektórych kanałach - na programach, które się już skończyły albo właśnie trwają - możesz zobaczyć programy oznaczone ikonką , której kliknięcie spowoduje pojawienie się informacji, że nie masz odpowiednich uprawnień.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: