Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon GO i My Prime
Autor Wiadomość
gigi 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-12-2016, 13:26   

Witam na forum, przeglądam regularnie, piszę pierwszy raz. :mrgreen:
Taka sytuacja:
W Horizon Go (horizon.tv) nie mogę zaplanować żadnego nagrania, zniknęła mi zakładka moje dekodery.
Ktoś coś podobnie czy to tylko u mnie?
 
 
igoriga 
light master

Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 85
Wysłany: 08-12-2016, 19:08   

Witam. U mnie do wczoraj wszystko w porzadku.
Dzus wlaczam Horizon Go na telefonie i nie mam listy z programami tv. Wchodzac w ustawienia i moje kanaly tv mam komunikat ze : mam brak uslugi i mam wykupic odpowiedni pakiet.

W Moje UPC usluga Horizon Go widnieje
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 08-12-2016, 19:12   

Spokojnie to tylko awaria :) - info z FB
 
 
gigi 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2016, 10:39   

Rafal napisał/a:
Spokojnie to tylko awaria :) - info z FB


Która trwa nadal... do ch... czy naprawę nikt z tego nie korzysta, ze afera nie jest kręcona jeszcze... gdyby coś takiego od.... się w pracy u mnie do pionu by byli postawieni wszyscy. A tu lecą w ch... nawet nie ma oficjalnego komunikatu a usługa nie działa od kilku dni.
Ostatnio zmieniony przez Rafal 11-12-2016, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2016, 11:26   

Mam to samo. Podobno do wtorku moze to potrwac - info z BOK. :?
_________________
 
 
igoriga 
light master

Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 85
Wysłany: 11-12-2016, 16:53   

U mnie od wczoraj ponownie działa.
 
 
krzysztof.ka1 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 18
Wysłany: 11-12-2016, 19:53   

Dzień dobry,
od soboty 10 grudnia jestem klientem UPC, dotąd miałem Vectrę.
Zauważyłem, że u mnie nie działał prawidłowo Horizon GO na tablecie z iOS do dziś go godziny 16. Ucieszyłem się, jak udało mi się odtworzyć bieżący program na kilku kanałach.
Nie mam natomiast możliwości zdalnego nagrywania. Czytałem tu na forum, ze powinienem mieć gdzieś opcję wyboru dekodera - Horizon albo Mediabox z Multiroom. U mnie czegoś takiego nic nie ma. Mam nadzieję, że to jakaś chwilowa awaria albo uaktualnienie danych abonenckich i aktywowanie wszystkich usług.

Zaskoczony jestem tym, że w dekoderze Horizon nie ma możliwości sprawdzenia przyszłych nagrań, które zleciłem. W Vectrze taka opcja była, dzięki czemu wiedziałem, co będzie nagrane i kiedy. Zwłaszcza przy seryjnym nagrywaniu wiedziałem, czy program będzie o ustalonej porze, czy wypadł z programu np. z powodu transmisji jakiś okolicznościowych wydarzeń np. święta czy sport.
A tu w UPC klapa, widać to co jest już nagrane.
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-12-2016, 22:44   

Naciśnik OK na pilocie, wybierz Moja Kolekcja i tam są zaprogramowane nagrania.

Była awaria Horizon Go.
 
 
krzysztof.ka1 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 18
Wysłany: 13-12-2016, 09:05   

Serdeczne dzięki za pomoc. Wszystko działa jak należy.
 
 
gigi 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-12-2016, 14:06   

Horizon Go u mnie również działa poprawnie od soboty, super, dziękujemy! :lol:

Natomiast mam prośbę czy mógłby ktoś może zerknąć czy u siebie na dekoderze ma pełną listę seriali (i filmów) w My Prime?
U mnie na dekoderze po wybraniu My Prime pokazują się chyba raptem 3 pozycje w serialach, a powinno ich być chyba trochę więcej.

Na Horizon Go widzę wszystkie (jest np Hannibal, obie serie, którego nie mogę znaleźć w MyPrime na dekoderze).

Nie pamiętem dokładnie ale filmów również jest zdecydowanie mniej niż po zalogowaniu na Horizon.tv.
 
 
krzysztof.ka1 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 18
Wysłany: 13-12-2016, 14:50   

Miałem wczoraj taki problem. Nic się nie uruchamiało z My Prime. Po wyłączeniu i ponownym właczeniu Horizona lista seriali i filmów była kompletna i udało się odtwarzać.
 
 
gigi 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-12-2016, 18:41   

gigi napisał/a:
Horizon Go u mnie również działa poprawnie od soboty, super, dziękujemy! :lol:

Natomiast mam prośbę czy mógłby ktoś może zerknąć czy u siebie na dekoderze ma pełną listę seriali (i filmów) w My Prime?
U mnie na dekoderze po wybraniu My Prime pokazują się chyba raptem 3 pozycje w serialach, a powinno ich być chyba trochę więcej.

Na Horizon Go widzę wszystkie (jest np Hannibal, obie serie, którego nie mogę znaleźć w MyPrime na dekoderze).

Nie pamiętem dokładnie ale filmów również jest zdecydowanie mniej niż po zalogowaniu na Horizon.tv.


Przepraszam, ale okazałem się być idiotą i kretynem :mrgreen:
Po wybraniu Na Żądanie / My Prime / Seriale domyślną kartą są Nowości a dopiero sąsiednią Wszystkie.
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 02-01-2017, 19:03   

Od dzisiaj kanały Polsatu i Superstacja dostępne w Horizon GO również po za siecią UPC. Duży + zwłaszcza za kanały Polsatu Sport po za siecią :) Teraz mając wykupiony Eleven praktycznie cały sport po za C+ można oglądać wszędzie. Bardzo przydatne jak się często bywa po za domem.
 
 
kalach 
classic master

Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 205
Skąd: Warszawa- Gocław/Grochów
Wysłany: 03-01-2017, 07:01   

Kanały Polsatu, bez Polsatu...
  kalach
 
gigi 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-01-2017, 15:24   

npdnl napisał/a:
Od dzisiaj kanały Polsatu i Superstacja dostępne w Horizon GO również po za siecią UPC. Duży + zwłaszcza za kanały Polsatu Sport po za siecią :) Teraz mając wykupiony Eleven praktycznie cały sport po za C+ można oglądać wszędzie. Bardzo przydatne jak się często bywa po za domem.


Fakt, plus duży za Polsat Sport. Mi zależałoby jednak szczególnie na C+ ze względu na polską ligę, tzw Ekstraklasę :mrgreen: . Ciekawe jakie są na to widoki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: