Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index
FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Problem z uruchomieniem WIFI
Author Message
everad
Klikacz

Posted:    Problem z uruchomieniem WIFI [ !!! ]

Mój problem jest niestety typowo lamerski, ale WIFI to dla mnie całkiem nowy temat. Podłączyłem do modemu chello (Arris) routera DI-614+. Na laptopie pojawiła mi się sieć bezprzewodowa. Zgodnie z instrukcją routera przeszedłem przez setup, zaznaczyłem statyczne ip, wpisałem ip takie same jak miałem na komputerze stacjonarnym połączonym z modemem chello przez USB, nie wybrałem szyfrowania połączenia i dobrnąłem do końca instalacji. Zrestartowałem IE i nic nie chodzi. Gdzie popełniam błąd? Może są jakieś ustawienia w samym kompie, które powinienem zmienić?
 
 
Bodzio
light master

Posted:     [ !!! ]

nie robilem nigdz ale moye chodyi o konflikt ip
 
 
Marek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

1 ruter jeśli ma robić za ruter powinien pobierać dynamiczne ip z chello statycznie możesz przydzielić jedynie ip komputerom lokalnym.
2 zresetowałeś modem po podłączenieu rutera?
3 jak nie pomogło to mam jeszcze jedno pytanie czy komputer stacjonarny i laptop widzą się wzajemnie i tylko wyjście na świat nie działa (sprawdź najlepiej pingiem) czy niedziała zupełnie żadne połaczenie.

4 Najlepsze i najprostsze rozwiązanie to ustawić ruter tak aby nie był ruterem i robił jedynie za switcha wówczas nie trzeba nic konfigurować komputery pobiorą sobie ip automatycznie.
  marekd@jabberpl.org
 
Vielebny
Klikacz

Posted:     [ !!! ]

A czy przypadkiem nie ma konfliktu przy zmianie MAC adresów??? Czy w opcji Plus nie ma takich utrudnień?
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grupa
Aktualności: