Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lecą głowy w UPC
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-12-2014, 01:09   

swat997 napisał/a:
MUSZĘ ZAKUPIĆ to czego nigdy nie będę oglądał? Dlaczego mam za to płacić? Bo jakiś cwany manager od sprzedaży wpadł kiedyś na taki pomysł i dostał za to ogromną premię?

Kiedyś, z racji wykonywanej pracy rozmawiałem z "górą" w CP, NC+, ile oni by chcieli za pojedynczy kanał do sprzedaży, czyli wybieram pojedyncze kanały, które chcę kupić, i dokładnie TYLKO za to płacę.
Wiecie co usłyszałem, że JEDEN, podkreślam JEDEN kanał musiałby miesięcznie kosztować 5 zł......
Czyli kupuję 20 kanałów, bo tyle jest mi dokładnie potrzebne, i ich zdaniem mam za to zapłacić 100 zł miesięcznie!!! :shock: :roll:
_________________
 
 
wolvier 
light master

Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 71
Wysłany: 23-12-2014, 09:40   

KOCUREK1970 napisał/a:

Wiecie co usłyszałem, że JEDEN, podkreślam JEDEN kanał musiałby miesięcznie kosztować 5 zł......
Czyli kupuję 20 kanałów, bo tyle jest mi dokładnie potrzebne, i ich zdaniem mam za to zapłacić 100 zł miesięcznie!!! :shock: :roll:

ale małe kablówki tak robią http://naszasiec.net/telewizja/oplaty-1 ale mają nsport który można sobie dokupić za 5,99
Powinni zrobić pół na pół, pakiet + extra kanały dokupione - ale ewidentnie UPC czuje się monopolistą dlatego dodaje darmoszkę bez konkretów...
 
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 30-12-2014, 08:57   

tylko w wypadku upc kiedy abonenci mieli by płacić po 5-20 za tv zamiast 50 który manager by się na to zgodził ? jak zarząd przekonał by akcjonariuszy by ci żeby zrezygnowali z zysków ?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 30-12-2014, 09:39   

wolvier napisał/a:

Powinni zrobić pół na pół, pakiet + extra kanały dokupione - ale ewidentnie UPC czuje się monopolistą dlatego dodaje darmoszkę bez konkretów...

w życiu !

tak robi Netia i spójrz sobie jakie to są kwoty - teraz płacę 65 zł za TV w Netti kupując osobno ten sam pakiet płaciłbym ponad 100 zł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: