Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
My Prime
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-05-2015, 19:01   

Tak - dlatego pisałem już ze taki pakiet dodatkowo płatny to kpina z abonentów

do tego bez wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej bez dźwięku 5.1 i większość w SD
 
 
Telemaniak 
light master

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 119
Wysłany: 08-05-2015, 19:40   

Właśnie z tym ostatnim zarzutem w kwestii jakości nie mogę się z tobą zgodzić.Twierdzę,że zdecydowana większość filmów i seriali w My Prime jest już w HD. Gdy ta usługa dopiero startowała to znakomitą większość stanowiły materiały w SD,ale teraz już nie.GDA zgodzę się z tobą w tym,że powinna być do wyboru ścieżka polska lub orginalna,żeby każdy mógł swobodnie zadecydować,jak chcę obejrzeć dany film lub serial.Wprawdzie w niektórych filmach można już wybrać orginalną scieżke dzwiękową,ale nie w 5.1.
 
 
Adamo169 
light master

Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 51
Wysłany: 12-05-2015, 10:09   

Witam czy coś wiadomo o jakiś promocjach na My Prime czy nadal cena jest 20 zł na miesiąc nie da się nic taniej tego uszczypnąć
 
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-06-2015, 22:06   

Na kanale 15 jest możliwość zamówienia pakietu Myprime z zobowiązaniem na 9 miesięcy, pierwsze 3 miesiące za 1 zł potem 20 złoty.
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-06-2015, 20:41   

Jak to jest z serialami w My Prime? Nigdzie nie znalazłem terminu kiedy serial usuną, a widzę, że niektóre są w folderze Ostatnia Szansa :roll:
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2015, 14:54   

oj pakiet chyba się nie sprzedaje bo UPC ruszyło z promocją "Pierwsze 3 m-c za 1 zł"

btw: czy ktos próbował zrezygnować z tego pakietu w ramach promocji "Rewia z Horizon"?
 
 
Janusz 
easy master

Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 27
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13-06-2015, 20:49   

Adamo169 napisał/a:
Witam czy coś wiadomo o jakiś promocjach na My Prime czy nadal cena jest 20 zł na miesiąc nie da się nic taniej tego uszczypnąć

20 zł to czasami kosztuje wypożyczenie jednego filmu. Czy jest to dużo? Jeżeli ktoś notorycznie nie ściąga filmów za darmo to według mnie jest bardzo niska cena.
 
 
 
yacek _b 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 591
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-06-2015, 05:18   

Janusz napisał/a:
według mnie jest bardzo niska cena.


Oczywiście niska cena , jednak płacić co miesiąc 20 zł za starocie , które leciały w bezpłatnej ogólnej TV to już moim zdaniem rozrzutność , rocznie 240 zł , można zrobić kilka wypadów do kina ... no ale każdy decyduje na co wydawać kasę .
_________________
 
 
ozarowsk 
easy master

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Ząbki
Wysłany: 07-07-2015, 08:53   

W My Prime filmów trochę jednak jest i każdy coś tam znajdzie dla siebie. Wg mnie, największą wadą tej usługi jest brak możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej, brak dźwięku 5.1 oraz brak napisów.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-2015, 08:56   

ozarowsk napisał/a:
brak możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej, brak dźwięku 5.1 oraz brak napisów.

no własnie - więc po co takie filmy oglądać?

tak filmy nadaje DVB-T a od usługi PREMIUM należy oczekiwać czegoś więcej
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 07-07-2015, 09:49   

..."jednak płacić co miesiąc 20 zł "...

Według regulaminów (WRU XV DO XX) pierwszy miesiąc 0 zł. później 15 zł. miesięcznie, brak zobowiązania.
_________________
  Yar13
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-2015, 10:00   

ja man to za 10 zł / m-c ale to nie zmienia kompletnie postaci rzeczy, usługa nie jest warta tej ceny w tym kształcie jakim jest
 
 
PrezesOi 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 481
Wysłany: 07-07-2015, 10:50   

Bądźmy szczerzy - oferta programowa TV, pakiety, usługi dodatkowe I ich parametry są kompletnie anty-sensowne, a fakt że udaje się te bonusy komuś wciskać to dowód na to jak bardzo klienci są nieświadomi co (I po co?!) dają sobie wcisnąć akwizytorom z UPC.

Mała firma na bieżąco badałaby opinie klientów i w zależności od zebranych danych wprowadzały zmiany. UPC robi tak samo, tylko że w interwałach 10 letnich :D
 
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 08-07-2015, 09:00   

PrezesOi napisał/a:
Bądźmy szczerzy - oferta programowa TV, pakiety, usługi dodatkowe I ich parametry są kompletnie anty-sensowne, a fakt że udaje się te bonusy komuś wciskać to dowód na to jak bardzo klienci są nieświadomi co (I po co?!) dają sobie wcisnąć akwizytorom z UPC.


Wiesz, moim zdaniem obecnie w VOD jest całkiem sporo ciekawych rzeczy. Ostatnio zapoznaję się dzięki My Prime z nigdy nieoglądanymi przeze mnie (a dobrymi) serialami - są tam całe sezony. Filmów też parę oglądałem (choć głównie z Kanałów Na Żądanie, nie z My Prime). Tylko koncerty mają chyba od 5 lat te same, a wszystkie ciekawe już widziałem.

Inna sprawa, że pakiet My Prime został mi doczepiony na siłę, bez dodatkowych kosztów. Jak przedłużałem umowę wiosną, powiedziano mi, że do mojego pakietu TV przysługuje My Prime za free.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-07-2015, 09:21   

Marsallah napisał/a:
że do mojego pakietu TV przysługuje My Prime za free.

a z jakiej promocji korzystasz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: