Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
My Prime
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-12-2014, 18:27   

UPC Polska dopiero dzisiaj oficjalne poinformowała o starcie usługi Myprime Filmy i Seriale :D
_________________
 
 
mariuszek202 
plus master

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 459
Wysłany: 04-12-2014, 20:48   

dlaczego nie mogę oglądać za darmo my prime :cry: :sad:
 
  aaaaaaaaaaaa
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 04-12-2014, 21:02   

mariuszek202, a aktywowałeś usługę?
 
 
wuju666 
easy master

Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 43
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-12-2014, 21:36   

u mnie działa tylko z dekodera a ze strony nie działa a wam działa?
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 04-12-2014, 23:08   

wuju666 napisał/a:
u mnie działa tylko z dekodera a ze strony nie działa a wam działa?


Niestety MyPrime nie działa z desktopowej ani mobilnej wersji Horizon GO... :(
 
 
mariuszek202 
plus master

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 459
Wysłany: 04-12-2014, 23:14   

marcinosr - jak mam a aktywowałeś usługę?
 
  aaaaaaaaaaaa
 
lass 
easy master

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-12-2014, 23:34   

mariuszek202 napisał/a:
marcinosr - jak mam a aktywowałeś usługę?

Najlepiej poprzez powrót do szkoły :P
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 04-12-2014, 23:43   

Nie wiem czy wie co to takiego... :?
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 05-12-2014, 09:39   

Aktywowałem wczoraj telefonicznie na próbę.Szału nie ma,chociaż dział z filmami muzycznymi jest całkiem nie zły.
 
 
MaxiGdansk 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 228
Wysłany: 05-12-2014, 09:50   

Nie ma co oczekiwać,że w cenie jednego filmu z półki UPC NA ŻĄDANIE, będziemy mieli wszystkie premiery z tego roku.
Tak jak pisałem w innym wątku,robią sobie poletko na ewentualny odpływ klientów do Netflixa.Wiadomo- skali masowej to nie będzie,ale widząc w EPG reklamę "House of Cards za zero złotych" nie jedna osoba pozostanie przed telewizorem z sygnałem UPC i będzie miała nadzieję,że za tak "niską" kwotę będą się pojawiać same nowości.
Z drugiej strony też, nie ma co za bardzo narzekać- cieszmy się,że ruch Netflixa rusza sumienie polskich dostawców cyfrówki.Mi tak naprawdę brakuje jednego we wszystkich ofertach na rynku:

przychodzi Pan Kowalski do UPC, podpisuje sobie umowę na "czysty" dekoder z sygnałem, następnie siada w domu, już po instalacji i sam sobie komponuje ofertę kanałów.Przy liście kanałów każdy miałby swoją cenę i nie musiałby płacić za MUZO TV czy POLO TV skoro lubi tylko dźwięki z MEZZO TV i FASHION TV. W każdej chwili można by sobie dokupić kolejny kanał, z miesięczny okresem wypowiedzenia i nie było by ciągłego narzekania,że tyle kanałów a nie ma co oglądać. Kroisz sobie ofertę sam, płacisz za to co chcesz oglądać i dziękuję bardzo :-)

A te licytacje na ilość kanałów między operatorami to przepraszam bardzo- kojarzą mi się z wyprzedażą kapci w Lidlu, nie obrażając przy tym, samych klapek.
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-12-2014, 10:52   

Już ktoś pisał, że platformy cyfrowe zwiększające, usprawniające swoje oferty VOD dostały sraczki spowodowane szansą wejścia Netflixa do Polski. Każdy chce mieć swojego Netflixa, ale jak na razie nikomu się to nie udaje i nikomu się to nie uda, bo ten ma zdecydowanie bezkonkurencyjną ofertę.
Jeśli rzeczywiście Netflix u nas zawita, platformy cyfrowe nie będą w stanie zatrzymać części abonentów u siebie. Nie pomogą żadne nowe dekodery, nowe pakiety - Filmklub czy MyPrime. Powiedzmy, że nowocześniejszy Kowalski, którego otacza świat nowinek technologicznych odejdzie w końcu (bo ten proces już się zaczął) od modelu telewizji linearnej i zostanie z samym internetem, dzięki któremu będzie mógł oglądać to, co chce, a nie to, co mu się narzuca, albo co narzuca ramówka. Zwłaszcza, że jest coraz więcej możliwości niektórych kanałów online (np. nowy player.pl)
Oczywiście zostaje jeszcze grupa osób, która nie posiada SmartTV, której tego typu bajery nie są potrzebne, którzy są przyzwyczajeni do oglądania telewizji w... telewizorze. I to na tych użytkownikach będzie się skupiać owa oferta VOD. Pytanie tylko - czy Ci ludzie będą skłonni płacić kilkanaście-kilkadziesiąt złotych miesięcznie za dostęp do filmów czy seriali? Czas pokaże.

Odnośnie samego MyPrime - na razie jest tak sobie. Przede wszystkim - brak możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej + napisów i tu z miejsca mówię "dziękuję, ale nie".
Mam wrażenie, że większość filmów pochodzi z pakietu Filmklub. Dział muzyka jest chyba w całości przeniesiony z zakładki darmowe UPC na żądanie. Całe sezony kilku seriali - ok, to jest nowość w UPC.
Tylko pytanie - do kogo jest skierowana ta oferta serialowa? Do ludzi, którzy obejrzeli oba sezony House Of Cards - czy to z torrentów, warezów, czy nawet z alekino?
Jeśli UPC wprowadzałaby na bieżąco odcinki seriali, powiedzmy nawet ten tydzień po premierze amerykańskiej - to ja jestem zainteresowany (pod warunkiem wyboru opcji z napisami). Zwłaszcza, jeśli UPC nastawia się na model - masz tu nowy dekoder horizon, a naszą bibliotekę MyPrime masz w gratisie. O obecnych cenach Horizonu nie dyskutuje, bo są to normalne ceny dla nowych klientów z nowym "rewolucyjnym" sprzętem.

Tak czy inaczej, można się cieszyć, że rynek dostawców telewizji się zmienia, wolno bo wolno, ale się zmienia.
  intrygant
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 05-12-2014, 11:10   

Aktywowałem na próbę ten wynalazek. Dwie wady:
1. Mała ilość filmów i seriali
2.Jakość większości pozycji SD

W związku z tym za 0 zł mogę sobie w grudniu z tego korzystać. Potem nawet 1 zł za to bym nie dał.
 
 
MaxiGdansk 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 228
Wysłany: 05-12-2014, 11:44   

Myślenie w UPC

zamiast

"Wchodzimy od razu z ofertą gdzie 3/4 pakietu jest w HD,dajmy nawet w grudniu ze dwie,trzy premiery kinowe z 2014 roku, żeby Klient poczuł krew i nie myślał rezygnować 4 stycznia 2015 o 23:55, wisząc na infolinii do jedynego wolnego konsultanta"

to jest

"Rzućmy plebsowi Tarantino w SD, przykryjmy to "HoC", jak będą od stycznia płacić to dostaną więcej."
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 05-12-2014, 13:51   

Wczoraj wziąłem na próbę a dziś złożyłem rezygnację. 20zł na takie starocie w SD to tylko UPC może sobie życzyć.
  ralf
 
marc 
easy master

Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-12-2014, 14:49   

Na prawdę nie ma tam filmów w HD ? Chciałem sobie to aktywować na próbę ale chyba nawet za 0 zł nie ma sensu.

a UPC liczy, że co 3 klient w sieci wykupi tą usługę... :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: