Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pro Evolution Soccer 4 pingi
Autor Wiadomość
tsubasa 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: 10-09-2005, 17:19   Pro Evolution Soccer 4 pingi

Witam.Czy ktos potrafil by mi wytlumaczyc czemu mam wysokie pingi do ludzi majacych internet z tpsa?gram na zasadzie host client i ostatnio bardzo czesto mam duze pingi do ludzi z neo od100 do 300 nawet.Przez chwile potrafi byc dobrze czyli tak do 50 ale nie trwa to dlugo.Dodam ze do osob majacych inne kablowki np.aster pingi sa zawsze dobre problemy pojawiaja sie tylko z tymi innymi jak tpsa.Problem jest wkurzajacy bo to moja ulubiona gra i jesli nic sie nie zmieni to bede zmuszony zalorzyc te zlodziejskie neo:(Przewaznie to olewalem bo bylo tak ze raz dziennie tak sie zdarzalo przez dwie,trzy godziny i pozniej bylo dobrze jednak od paru dni czesciej sa wieksze pingi niz normalne.Moze jak zmienie chello z mojego light na lepszy pakiet to bedzie lepiej?Oczywiscie wszelkie programy w kompie wylaczone dodatkowko zainstalowany cfosspeed.pozdro :|
 
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-09-2005, 17:36   

chello sux
neo zlodzieje

:000000000

" lagi ustapia jak chello polozy grubszy kabel '' czy jakos tak to szlo :-0


btw. dzis grajac w q3 D:D: o godzinie tak 15 mialem ping 9 - 15 !!! z 40 min gralem potem rozlaczylem sie z serwerem wbilem ponownie i tu normalny ping 30 - 33 :Q jak to jest ? dlaczego raz jest wspaniale a raz jest do dupy ? przez ostanie 2 dni nie mam laga i sie ciesz i z tego kozystam ;0
_________________
 
  lol
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-09-2005, 18:47   

Niestety to celowe działanie ze strony tpsy która usiłuje wymusić haracz na innych operatorach za możliwość przesyłania do nich danych (a jak inni się nie dają)
  marekd@jabberpl.org
 
tsubasa 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: 10-09-2005, 20:14   

Tak cos czulem ze to wina tych zlodzieji:(chello mam od 5 lat i wszystko jest extra tylko te pingi chyba sprawia ze tpsa mnie siła do siebie przekona bo nie mam wyjscia ta gra to dla mnie religia:(dzieki za odpowiedz przynajmniej wiem ze to nie moja ani chello wina.

[ Dodano: Sob 10 Wrz, 2005 ]
To jest nieuczciwa konkurencja chello powinno cos z tym zrobic np.sprawe wytoczyc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: