Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
kubaskr 
easy master

Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 26
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 02-02-2018, 19:41   

Nie wiem jak u Was ale u mnie nowa wersja oprogramowania to widoczne "zamulenie" poruszania się po menu. Szczególnie widoczne to jest podczas wyświetlania listy nagranych programów i podczas wchodzenia i wychodzenia w szczegóły. Usuwanie nagranego materiału też trwa dłużej. Nie wiem czy naprawili też przywracanie ustawień fabrycznych z pozycji menu. U mnie przy próbie kilkanaście razy pojawiał się błąd 1011. Pomagało dopiero ale też nie od razu użycie resetu prądowego z przyciskami na przednim panelu.
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 02-02-2018, 20:09   

Tak z ciekawości czy ktoś z obecnych użytkowników Horizona miał kiedyś dekoder Kaon? Czy Horizon, jeśli pominiemy jakieś nowe dodatki i skupimy się tylko na oglądaniu i nagrywaniu programów, jest w ogóle lepszy?
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-02-2018, 21:02   

Upc zapomniało do czego powinien służyć dekoder prv . Powinien - Nagrywać Odtwarzać. Pauzować. Czyli robic to do czego został wymyślony.Reszta to wodotryski i usług i do wyrwania kolejnej kasy, czyli vod. Zamiast tego mamy kombajn multimedialny ,który niczego nie robi dobrze. Przepraszam . Dobrze wyglada w reklamach.
_________________
  nordof
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-02-2018, 01:46   

Zdziwiłbyś się ile ludzi korzysta z VOD.
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-02-2018, 09:12   

Ja im tego nie wytykam. Jednak wytłumacz dlaczego pierwsze co usłyszysz pod numerem infolinii to jak wykonać reset prądowy. Powtórzę jeszcze raz. Dekoder ma bezawaryjnie odtwarzać,nagrywać i pauzować bez resetow pradowych i tych z przyciskami. Reszta to jest tylko bonus,choć czasem dodatkowo płatny. Narazie w sprzęcie upc rządzi chaos. Piszesz o vod. Ciekawe. Nigdy nie zobaczyłeś kręcącego się kółka i informacji o błędzie zamiast filmu?
_________________
  nordof
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 03-02-2018, 09:42   

Przy VOD oczywiście też są problemy. W większości przypadków wymagany restart. I to nie zawsze pomaga.

IMG_20180203_094009.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 242,03 KB

 
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-02-2018, 14:47   

aster napisał/a:
Tak z ciekawości czy ktoś z obecnych użytkowników Horizona miał kiedyś dekoder Kaon? Czy Horizon, jeśli pominiemy jakieś nowe dodatki i skupimy się tylko na oglądaniu i nagrywaniu programów, jest w ogóle lepszy?


Ja mam w tej chwili Horizona i Kaona. Do oglądania i nagrywania programów Kaon byłby lepszy, gdyby był łaskawy coś nagrywać (bez resetowania przed każdym zaplanowanym nagrywaniem). Dopóki nie zepsuli Kaona (bo kiedyś było dobrze) to zdecydowanie Kaon. Teraz to tylko wybór między większym i mniejszym złem...
_________________
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-02-2018, 15:10   

Mediabox też zrypali. Niby nie potrafią opanować tych resetów w trakcie nagrywania. Dziwnym trafem cale lata tych przypadlosci nie miał.
_________________
  nordof
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 09-02-2018, 11:39   

Nowe UI i porażka. ZImowe Igrzyska Olimpijskie i na MINIEPG obojętnie jaki kanał TVP TVP SPORT EUROSPORT 1,2,3,4,5 w MINI EPG jeden i ten opis Zimowe Igrzyska Olimpijskie !! i nie wiadomo co obecnie można oglądać jaka dyscyplina będzie nastepna ITD !! Porażka
_________________
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 09-02-2018, 19:44   

Wydrukuj i przyklej obok tv :D
https://docs.google.com/document/d/1pYry_wxvHTL7CFz6AwBgOOH7r7UvLR7ib0bUbGWD0q4/edit#
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-02-2018, 21:47   

Super :idea: , przyda mi się.
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 21-02-2018, 16:31   

Witam po przerwie.

Jak u was z planowanymi seriami nagrań ? Czy da się zaplanować wszystko bez problemu ?
Jeżeli zaplanujecie nagrywa wam się wszystko jak leci ? a czasem czegoś nie nagra ?
Czy pokazuje wam w nagranej serii lub na planowanej serii podwójnie to samo ?

Odnośnie EPG tez macie syf że nie pokazuje konkretów tylko np. "piłka nożna" i zero info kto z kim gra ?

[ Dodano: 25-02-2018, 12:31 ]
Robię reset prądowy z ch- i power bo chciałem wymusic ponowne wgranie softu i przywrocić ustawienia fabryczne. Niby się tak dzieje ale po resecie ustawienia dekodera jak był tak sa nie zmieniaja się a planowane nagryanie pozostało. Jak wymusić reset aby wszystko wróciło do ustawień początkowych bez utraty nagran ?
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-03-2018, 05:45   

Witam
Mam pytanko czy komuś najnowsze oprogramowanie horizona z końcówką 144 coś naprawiło ewentualnie coś zauważył z nowych możliwości dekodera bo ja niestety nie zauważyłem żadnych plusów . A co gorsza same minusy

Dekoder chodzi wolniej
Brak numerów serii i odcinków w mini epg
Już kilka razy na nowym oprogramowaniu dekoder z rana wisi z zielona dioda .Czyli sprawdzając z rana czy jest nowszy software ulega zawieszeniu .Reset prądowy załatwia sprawę tylko czy o to chodzi ???

To tyle z nowości na jakie czekaliśmy prawie rok

Dramat
  stivi
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 01-03-2018, 10:53   

stivi napisał/a:
Witam
Mam pytanko czy komuś najnowsze oprogramowanie horizona z końcówką 144 coś naprawiło ewentualnie coś zauważył z nowych możliwości dekodera bo ja niestety nie zauważyłem żadnych plusów . A co gorsza same minusy

Dekoder chodzi wolniej
Brak numerów serii i odcinków w mini epg
Już kilka razy na nowym oprogramowaniu dekoder z rana wisi z zielona dioda .Czyli sprawdzając z rana czy jest nowszy software ulega zawieszeniu .Reset prądowy załatwia sprawę tylko czy o to chodzi ???

To tyle z nowości na jakie czekaliśmy prawie rok

Dramat
To się ciesz że w ogóle działa to badziewie :lol: madry człowiek ma mediamoduł zamiast hujazona
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-03-2018, 16:00   EPG w UPC

to dopiero musial as z UPC wymyslic , sorry UPC to zleca innym asom i placi za to nasza kasiora
i bądź madry kto z kim i o co ...Brawo Horajzon

1111111111.jpg
Plik ściągnięto 82 raz(y) 43,66 KB

  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: