Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-01-2018, 00:09   

I tu masz rację. Już z rok temu pisałem do admina z prośbą zmiany nazwy wątku z horizona Kiedy na Nigdy.
_________________
  nordof
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2018, 00:44   

Dziwne.
U mnie Horizon działa wręcz perfekcyjnie 8)
Można się przyczepić, ze nie można ułożyć listy kanałów po swojemu, że brak wyświetlacza.Jednak nie będę się czepiał szczegółów. :mrgreen:
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-01-2018, 05:58   

No to powinni Ciebie zatrudnić i wozić po Polsce. :) ps. tryb szybki to 30W. Tyle bierze mój duży żyrandol.
_________________
  nordof
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-01-2018, 13:41   

To, że u Ciebie są problemy, nie znaczy, że tak jest u każdego. Podejrzewam nawet, że u większości użytkowników Horizona jest ok, co oczywiście nie jest żadnym usprawiedliwieniem i powinni pozbyć się problemów, które występują.
 
 
Jacek K. 
light master

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-01-2018, 13:47   

Pawop napisał/a:
To, że u Ciebie są problemy, nie znaczy, że tak jest u każdego.


Problemy są raczej u każdego - potwierdza to BOA, informując o błędach w oprogramowaniu. Być może nie wszyscy są w stanie te błędy wychwycić :)
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-01-2018, 14:46   

U mnie od wczoraj nie dziala replay tv ale tylko dlatego wiem bo chciałem skorzystać . Jak zapytalem ojca czy u niego jest problem to powiedział, że nawet nie wie co to jest i czy to ma . Mamy te same dekodery i ja mam problem a on nie ....
  stivi
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 28-01-2018, 15:04   

Ja mam sporo znajomych osób i rodziny która ma lub miała Horizona (w większości miała lub właśnie kończy im się umowa i uciekają z UPC). U NIKOGO ten sprzęt nie działał prawidłowo. To tak jak u mnie problemy ciągle, jak znikają jedne to pojawiają się nowe.
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 28-01-2018, 17:05   

Darth Vader napisał/a:
Ja mam sporo znajomych osób i rodziny która ma lub miała Horizona (w większości miała lub właśnie kończy im się umowa i uciekają z UPC). U NIKOGO ten sprzęt nie działał prawidłowo. To tak jak u mnie problemy ciągle, jak znikają jedne to pojawiają się nowe.
Masz mądra rodzine i mądrych znajomych :mrgreen: u mnie ten złom był 4 dni i pokazał wszystkie swoje wady .... jak wy ludzie możecie płacić za coś co nie działa poprawnie ???? :lol: i wy liczycie że UPC wprowadzi szybko dekodery 4k ?? doda nowe fajne kanały ??? chyba Niemcom lub Brytyjczykom bo tam nawet żywność jest innego gatunku niż w Polsce ,,,,, bo oni nie dają się robić w jajo
 
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2018, 21:27   

To w końcu na jakie problemy związane z użytkowaniem Horizona mogę być narażony w trakcie użytkowania :?:
Jestem na etapie przekonywania mojej Połówki do modułu a, to zawsze może być jakiś argument, :?: ;)
*opiekun budynku zna to forum, żądałem sprzętu bezawaryjnego i :P jeśli domyśla się o kogo chodzi , to na razie wszystko "chodzi i hula" 8)
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-01-2018, 01:37   

Czytaj wątek, już wyliczać mi się nie chce kolejny raz. Albo ------ licz na cud,że u Ciebie nie będzie sprawiał problemów. Pewnym rozwiązaniem, choć nie do końca jest przełączanie w tryb szybki.
_________________
  nordof
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 31-01-2018, 17:36   

Czy jeżeli na Horizonie mam włączony pakiet Mega Sport (eleven-y w pakiecie Horizon Select) to na multiroomie (dekoder Mediabox) też powinienem je mieć ??? - prawda ??? bo cosik ich nie widzę :( (odmowa dostępu).
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 31-01-2018, 18:49   

Na multiroomie też z powinien być. Źle przydzielono Ci uprawnienia. Zadzwoń, konsultant to wyprostuje.
_________________
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 31-01-2018, 19:04   

Pitrek napisał/a:
Na multiroomie też z powinien być. Źle przydzielono Ci uprawnienia. Zadzwoń, konsultant to wyprostuje.

"Pitrek" dzięki! faktycznie odświeżono uprawnienia i już świeci ;)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 31-01-2018, 19:10   

Można to też zrobić samemu w "Moje UPC", tam też jest odświeżenie uprawnień.

Ale jak zadzwoniłeś, to przynajmniej zauważyli, że "strzelili babola".
_________________
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 31-01-2018, 19:48   

Pitrek napisał/a:
Można to też zrobić samemu w "Moje UPC", tam też jest odświeżenie uprawnień.

Ale jak zadzwoniłeś, to przynajmniej zauważyli, że "strzelili babola".


Wykonałem próbę odświeżenia poprzez "Moje UPC" (dwa razy wczoraj i dzisiaj) ale bez skutku - cimno :(

Natomiast jestem pod wielkim wrażeniem szybkości i skuteczności działania konsultanta działającego przez czat :shock: błyskawica! polecam ten sposób kontaktu, cała operacja trwała może z minutę :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,71 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: