Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 02-12-2017, 14:31   

s.burczymucha napisał/a:
horizon przestal mi nagrywac zaplanowane seriale, dokladnie the walking dead. wisi w zaplnowanych, czas mija, nic sie nie dzieje. ktos ma tak jeszcze?


Występuje problem z nagrywaniem gdy nakładają się na siebie czasowo dwie zaprogramowane pozycje. Nagrywa tylko jedną. Kiedyś był taki problem ze starymi Mediaboxami. Aktualnie to samo występuje w złomie Horizon. Dział techniczny już o tym ponoć wie i niby nad tym pracuje...
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 02-12-2017, 14:59   

No, to przydają się te cztery głowice... :D
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-12-2017, 15:43   

Darth Vader napisał/a:
s.burczymucha napisał/a:
horizon przestal mi nagrywac zaplanowane seriale, dokladnie the walking dead. wisi w zaplnowanych, czas mija, nic sie nie dzieje. ktos ma tak jeszcze?


Występuje problem z nagrywaniem gdy nakładają się na siebie czasowo dwie zaprogramowane pozycje. Nagrywa tylko jedną. Kiedyś był taki problem ze starymi Mediaboxami. Aktualnie to samo występuje w złomie Horizon. Dział techniczny już o tym ponoć wie i niby nad tym pracuje...

To chyba tylko na HS występuje ten problem, u mnie na LS nagrywa normalnie 3 pozycje.
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 02-12-2017, 16:09   

Możliwe że tak.
Ogólnie miły pan z działu technicznego w przypływie szczerości przyznał że jest tyle zgłoszeń i problemów technicznych że nie panują nad tym...
Pytałem o nowy sprzęt skoro ten po 3 latach nadal mocno kuleje i powiedział że nic mu o tym nie wiadomo.
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-12-2017, 20:39   

Kolejny raz proponuję zmianę tematu na Dekodery do horizona z kiedy? na NIGDY.
Skazany na ich dekodery zmieniłem rok temu mediaboxa na horizona. Przez ten czas dostałem kilka upustów w abonamencie łącznie na około 100zl. Zrozumcie - ten dekoder nigdy nie będzie działał tak jak powinien. Prace nad modernizacją to mogą trwać z 6mcy,a nie całe lata. UPC przerósł ten dekoder. Nie działa w nim prawidłowo właściwie NIC .
_________________
  nordof
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 03-12-2017, 10:17   

Od dłuższego czasu śledzę wątek o Horizonie i trochę jestem przerażony... :evil: obecnie mam dekoder Cisco z nagrywarką i planuję przejście na Horizona, ale czytając ten wątek mam już wielkie wątpliwości... :?

Mam pytanie do użytkowników Horizona, ale tego bez nagrywarki, czy jednak warto dokonać zmiany???
Przeanalizowałem też, czy i jak często korzystam z nagrywarki i okazuje się, że są to marginalne przypadki i stwierdziłem, że opcje nagrywania sobie daruję.
Internet zostawiam na obecnym modemie - osobne urządzenie UPC+własny router.
Często korzystam z HBO ON więc moduł CI+ nie wchodzi w grę.

Co mnie kusi w Horizonie:
- praktycznie w tej samej cenie dostajemy dodatkowo pakiet Premium MEGA SPORT (Eleven-y)- promocja THH XIV
- lepszą jakość obrazu (wyczytałem gdzieś tu na forum)
- usługa Replay TV (która działa różnie :P )
- i...??? właśnie prośba do obecnych użytkowników Horizona (bez nagrywarki) o swoje odczucia/opinie/uwagi, co do zmiany dekodera - warto??? czy jednak darować sobie???
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 03-12-2017, 10:28   

Bez nagrywarki bierz bez zastanowienia
Będziesz zadowolony
A przejście z Cisco na Horizona to skok o dekadę w sprzęcie
 
 
guushiddink 
classic master

Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 151
Wysłany: 03-12-2017, 13:02   

Kurde, no ja serio nie miałem jeszcze najmniejszego problemu z nagrywarką od Horizona :( Chyba mam jakiegoś mega farta, a nagrywam sporo.

Choć wkurza mnie w Horizonie jedna rzecz - na niektóre kanały (jak leci jakiś program od 18 lat) muszę wpisywać PIN, choć mam wyłączoną ochronę rodzicielską.
Można to jakoś wyłączyć? Bo to dość irytujące.
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-12-2017, 17:33   

Blokady nie wyłączysz. U mnie dzisiaj o 15.00 samoczynny restart,próba odtworzenia nagrywanego programu - nieudana. Czyli dzień jak co dzień.
_________________
  nordof
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 03-12-2017, 17:46   

Korzystam nadal z Cisco i nigdy nie miałem problemów z nagrywaniem. Na Horizona pewnie w końcu się zdecyduję jeśli naprawią te błędy o których piszecie. Ale nie wyobrażam sobie funkcjonować bez nagrywarki.
  morro
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 629
Skąd: 3City
Wysłany: 03-12-2017, 18:41   

Mam od wiosny Horizona z HDD i generalnie działa wszystko bez problemu. W tym czasie dekoder zaciął mi się z dwa razy (tryb Eco), przyciski w pilocie od zmiany kanały nie reagowały na wcisk.

Warunek jest taki ( przynajmniej u mnie):
- nie korzystać z Replay TV, bo i tak jest 90% że nie będzie działać, zatnie i wywali do czasu rzeczywistego,
- nie korzystać z trybów czuwania ECO i Standardowego, bo będzie chrzanić się nagrywanie i pauzowanie,
- nie klikać za dużo na raz pilotem, bo przestanie odpowiadać na komendy
- nie korzystać z VOD bo drogo i nie ciekawie

Choć często patrząc na beznadziejną ofertę programową chciałoby się napisać:
- nie oglądać TV bo całe pasmo poza premium zasrane jest blokami reklamowymi ( nawet o 2,3 w nocy)
:mrgreen:
_________________
 
 
guushiddink 
classic master

Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 151
Wysłany: 03-12-2017, 18:56   

nordof napisał/a:
Blokady nie wyłączysz.

Serio? Przecież to jakiś idiotyzm, żeby ktoś za mnie decydował czy i jaki kanał mam mieć a PIN.
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 03-12-2017, 19:03   

jednym ciągle działa, innym od roku nie działa... wiem, co wcześniej tutaj pisałem, ale teraz to już nie wiem komu wierzyć :D no tak, pewnie jedni i drudzy nie kłamią - i to chyba jest najgorsze.
_________________
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 629
Skąd: 3City
Wysłany: 03-12-2017, 19:25   

Przecież blokadę PIN bez problemu można sobie włączać i wyłączać.
_________________
 
 
guushiddink 
classic master

Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 151
Wysłany: 04-12-2017, 15:45   

A w którym miejscu? Bo ja ogólnie blokadę PIN mam wyłączoną, na kontroli rodzicielskiej nie mam żadnych kanałów, a jak tylko wskakuje program 18+ od razu wola o PIN.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: