Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
kubaskr 
easy master

Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 26
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 18-01-2017, 13:39   

ralf napisał/a:
kubaskr napisał/a:
Dzisiaj rano włączam tv a tutaj niespodzianka, nowe oprogramowanie na dekoderze.
Zastanawiam się czy nie warto tak profilaktycznie zrobić resetu do fabryki.
Wersja oprogramowania taka jak u przedmówców.
Tak na szybko to wszystko co zostało zmienione jest ok. Jedyne co mi brakuje a było w mediabox-ie to kasowanie pojedynczych pozycji w serii do nagrywania. Myślałem, że taką funkcjonalność dodadzą. bo trzeba nagrywać np. nowe i stare (powtórkowe) sezony seriali.


Przywróciłem ustawienia fabryczne i mam teraz wersję softu 0.10.319 ale z nowym UI 2.1.38.6_S64. Oj coś UPC miesza i robi z ludzi beta testerów.


To dobrze, że Kolega o tym poinformował...nie będę narazie tego tykał :)
Swoją drogą przełączają do testów nie informują o tym chociaż zgłoszenia wysyłałem...
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 18-01-2017, 14:03   

Ja też wysłałem zgłoszenie ale żadnej odpowiedzi na maila nie otrzymałem. Wszystko wskazuje jednak na to że zostałem beta testerem, bo jeśli to byłby soft dla wszystkich to przywrócenie ustawień fabrycznych powinno dać tą samą wersję oprogramowania. Nawet próbowałem wgrać ponownie przez naciśnięcie "-" podczas włączenia dekodera ale wciąż jest stary soft z nowym UI. Jakby UPC poinformowało mnie o dostaniu się do beta testów, to bym nie ruszał tych ustawień fabrycznych. No chyba że te lamy wysyłają ten soft wszystkim użytkownikom Horizon-a....No to się zdziwią jak ludzie zaczną przywracać ustawienia fabryczne.
_________________
Ostatnio zmieniony przez ralf 18-01-2017, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
  ralf
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-01-2017, 14:10   

To będziesz miał co rano zwiechę dekodera tak samo kiedyś zrobiłem ...dzwon niech wgraja jeszcze raz a póki co tylko restart prądowy przy zawieszeniu jak widać oprogramowania nie ma jeszcze na ich serwerze ....
  stivi
 
yoker215 
classic master

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 154
Wysłany: 18-01-2017, 14:24   

Prawda jest taka że po wgraniu tego nowego oprogramowania dekoder Jakby trochę szybciej chodził dzisiaj rano około 6.00 dekoder Wyświetl informacje aktualizacje zostały zainstalowane. w nowym Nie wiem za bardzo gdzie można wyszukać zakładkę aktualizacja oprogramowania chyba na chwilę obecną jej brak. Jedynie co mi przeszkadza Teraz to brak zdjęć przy wyświetlany w programie.
_________________
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 18-01-2017, 14:35   

yoker215 napisał/a:
Prawda jest taka że po wgraniu tego nowego oprogramowania dekoder Jakby trochę szybciej chodził dzisiaj rano około 6.00 dekoder Wyświetl informacje aktualizacje zostały zainstalowane. w nowym Nie wiem za bardzo gdzie można wyszukać zakładkę aktualizacja oprogramowania chyba na chwilę obecną jej brak. Jedynie co mi przeszkadza Teraz to brak zdjęć przy wyświetlany w programie.


Jesteś beta testerem lub zgłaszałeś chęć jego zostania??. Pytam bo jestem ciekaw komu instalują nowy soft.
_________________
  ralf
 
kubaskr 
easy master

Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 26
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 18-01-2017, 15:03   

ralf napisał/a:
yoker215 napisał/a:
Prawda jest taka że po wgraniu tego nowego oprogramowania dekoder Jakby trochę szybciej chodził dzisiaj rano około 6.00 dekoder Wyświetl informacje aktualizacje zostały zainstalowane. w nowym Nie wiem za bardzo gdzie można wyszukać zakładkę aktualizacja oprogramowania chyba na chwilę obecną jej brak. Jedynie co mi przeszkadza Teraz to brak zdjęć przy wyświetlany w programie.


Jesteś beta testerem lub zgłaszałeś chęć jego zostania??. Pytam bo jestem ciekaw komu instalują nowy soft.


Ja z podanego linku na forum wysłałem 2x zgłoszenie...bez żadnej informacji z ich strony zostało wgrane oprogramowanie testowe.
 
 
yoker215 
classic master

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 154
Wysłany: 18-01-2017, 15:04   

ralf napisał/a:


Jesteś beta testerem lub zgłaszałeś chęć jego zostania??. Pytam bo jestem ciekaw komu instalują nowy soft.

Zgłaszałem się już dawno ale powiedzieli że nie ma mowy o dostaniu się na listę beta testerów bo lista jest już zamknięta od dawna. Email żadnego też nie dostałem. Po prostu dzisiaj rano włączyłem telewizor i dostałem komunikat że aktualizacje zostały zainstalowane
_________________
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 18-01-2017, 15:09   

stivi napisał/a:
To będziesz miał co rano zwiechę dekodera tak samo kiedyś zrobiłem ...dzwon niech wgraja jeszcze raz a póki co tylko restart prądowy przy zawieszeniu jak widać oprogramowania nie ma jeszcze na ich serwerze ....


Mi po powrocie do ustawień fabrycznych nie działa Usługa na Żądanie. Klikam w menu "Na żądanie" i nic się nie dzieje. Tak samo jak naciskam VOD na pilocie. Zero reakcji.

Tak ciężko było poinformować ludzi, że dostali się do testów....
_________________
  ralf
 
yoker215 
classic master

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 154
Wysłany: 18-01-2017, 15:13   

ralf napisał/a:
stivi napisał/a:
To będziesz miał co rano zwiechę dekodera tak samo kiedyś zrobiłem ...dzwon niech wgraja jeszcze raz a póki co tylko restart prądowy przy zawieszeniu jak widać oprogramowania nie ma jeszcze na ich serwerze ....


Tak ciężko było poinformować ludzi, że dostali się do testów....


Albo jest to oprogramowanie beta albo jest to oprogramowanie stopniowo wgrywane wszystkim na przykład jedna osoba z mojej rodziny nie zgłasza się do tekstów a również otrzymała oprogramowanie. Prawda jest taka że na chwilę obecną nic nie wiadomo.

Edit: wracając do MYPRIME I UPC NA ŻĄDANIE to faktycznie coś jest sknocone nie działa jak powinno
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-01-2017, 17:02   

Po powrocie z pracy tez mam nowe opr z 13.77 na 13 106 ale zadnych zmian nie widze .Nadal brak przedluzenia nagrania konkretnej pozycji .Na szybko ustawilem w opcji czas po nagraniu 10 min ale nagral tyle ile w przewodniku . Wiec dalej nie dziala jak powinno ....
  stivi
 
yoker215 
classic master

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 154
Wysłany: 18-01-2017, 17:23   

stivi napisał/a:
Po powrocie z pracy tez mam nowe opr z 13.77 na 13 106 ale zadnych zmian nie widze .Nadal brak przedluzenia nagrania konkretnej pozycji .Na szybko ustawilem w opcji czas po nagraniu 10 min ale nagral tyle ile w przewodniku . Wiec dalej nie dziala jak powinno ....


Wychodziłoby na to że dostaliśmy wersję beta oprogramowania skoro kolega nie widzi żadnych zmian. Zmiany są bardzo duże nowe oprogramowanie i całkiem nowej menu które według mnie bardzo płynnie chodzi. Brak jakiejkolwiek informacji to świadczy o tym że upc leci na masówkę
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-01-2017, 18:14   

No tak ale ja te nowe menu mam od połowy grudnia wiec pewno tylko jakaś kosmetyka dlatego nie widzę różnicy ....
  stivi
 
El-Maniaque 
plus master


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 352
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-01-2017, 19:47   

VOD nie działa w oprogramowaniu z końcówką 319. MIałem je dłuższy czas i jest konkretnie uwalone. W późniejszej wersji 77 jest już OK.
_________________
 
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 18-01-2017, 19:53   

El-Maniaque napisał/a:
VOD nie działa w oprogramowaniu z końcówką 319. MIałem je dłuższy czas i jest konkretnie uwalone. W późniejszej wersji 77 jest już OK.


Mi na pierwotnej wersji 0.10.319 ze starym UI - Vod i MyPrime chodziły bardzo sprawnie. Teraz na 10.319 z nowym UI wogóle się nie chce włączyć. Zachciało się przywracać ustawienia fabryczne....Wogóle nie rozumiem jakim cudem po powrocie do ustawień fabrycznych ma się stary firmware a nowe UI. Takie cuda chyba tylko w UPC. Jutro zadzwonię żeby mi wczytali 0.13.106, bo jak płacę za MyPrime to ma działać nawet jak nic tam prawie nie oglądam.
_________________
  ralf
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-01-2017, 23:08   

Też dostałem nowy soft i jeśli chodzi o funkcjonalność, to jest bardzo dobrze. Ładny, prosty interfejs, szybkość działania, Replay TV (mam nadziej, że z czasem, liczba kanałów objęta tą usługą będzie rosła).
Co do niezawodności, to się jeszcze nie wypowiadam, bo testuję dopiero ok 1.5 godziny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: