Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
xtrem007 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Mikołów
Wysłany: 23-08-2017, 22:21   

To pewnie metoda UPC na przyzwyczajenie klientów do korzystania z ReplayTV zamiast z nagrywarki :lol:
 
 
janla 
easy master

Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 24-08-2017, 08:47   

Właśnie odrzuciłem ofertę na Horizona.
Zostaję przy starym dobrym Kaonie do póki nie wyda ostatniego tchnienia.
Wzrost opłaty o 40% (WRUXX na TRUXIII = +40zł) bym nawet przełknął ale chciałem wziąć Horizona na próbę na 2 tygodnie do własnego sprawdzenia, ale mówią mi, że nie ma takiej opcji - jak zainstalują Horizina to nie można już przywrócić Kaona, a pół roku z mediaboxem odchorowałem już jakieś dwa lata temu. Myślę że to ściema (zrozumiała skądinąd - każdy chce mieć wystandaryzowany serwis).
...a tymczasem Kaon hula w te i wewte bez przycinek zawiech, resetów itp. na umowie bezterminowej.
_________________
  janla
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-08-2017, 09:19   

Oni się bardzo chcą pozbyć tych Kaonów. Nie działa przecież na nich Eleven. Mnie za każdym razem proponują zmianę na Mediaboxa, ale podziękuję. Żeby tylko ten Kaon chciał porządnie nagrywać...

A dziś miałem pierwszy raz problem z Replayem, inna sprawa, że nie korzystam z tego jakoś często. Myślałem, że może mnie ominie.
_________________
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 24-08-2017, 09:34   

Na replay przewijanie nie działa? Wyświetla że funkcja nieaktywna.
 
 
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-08-2017, 10:07   

Zależy na którym kanale. Na niektórych nie działa ze względów licencyjnych.
_________________
 
 
Snowman 
light master

Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 76
Wysłany: 24-08-2017, 11:18   

Ja dałem sie namowic na Horizona. Jak przystalo na kazdego konsultanta tak ze i "moj" zapewnial ze Horizon mu dziala bo sam ma i wszystko bedzie ok. Jako ze czesto zdarza mi sie korzystac z funkcji pauzowania to niestety ale dosc czesto Horizon sobie z tym nie radzi. Nagrywanie tez tak sobie bo raz nagra raz nie. Pytalem czy maja jeszcze jakies nowe mediaboxy ale niestety wszystko z rynku wtornego a moglem zostawic swojego i nie wkurzac sie na to nieszczesne pudelko jakim jest Horizon.

Mam opcje powrotu do Mediaboxa jakies jeszcze kilka dni i nie wiem co robic. Czy lepiej uzerac sie z Horiozonem czy liczyc na to ze Mediabox ktory do mnie wroci bedzie rownie dobry jak moj poprzedni ?
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 24-08-2017, 11:32   

No więc stało się, proponują mi Horizona. Szczerze mówiąc byłbym skłonny podpisać kolejną umowę, bo wiąże się z szybszym internetem. Ale jak pisałem wyżej - bez nagrywania i pauzowania dekoder jest bezużyteczny. Z kolei Mediabox działa, ale zostawać z nim na dwa lata? Ryzykowne... chyba, że licząc na to, iż UPC chcąc sie pozbyć boxów wymieni je za jakiś czas przymusowo na Horizony wszystkim bez wyjątku...

A może faktycznie tutaj sami pechowcy, jak sugerował GDA? Ale jakoś trudno mi w to uwierzyć..

No chyba, że "podpiszę " umowę z DOK przez telefon - wtedy mam dwa tygodnie na testy Horizona, prawda? :)
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-08-2017, 12:00   

Gosc123 napisał/a:
No chyba, że "podpiszę " umowę z DOK przez telefon - wtedy mam dwa tygodnie na testy Horizona, prawda? :)
Nie tyle na testy, (prawdopodobnie to Jest Twój skrót myślowy) tylko możesz skorzystać z :arrow: odstąpienia od umowy w okresie 14 dni ze wszystkimi konsekwencjami co ono niesie.

:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=185658#185658
_________________
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 24-08-2017, 13:04   

Dokładnie o tym myślałem i to jest chyba jedyna rozsądna opcja, gdybym zdecydował się jednak przedłużyć umowę w najbliższym czasie...

A w wątku o ofertach ktoś niedawno pisał, ze Horizon przełącza programy jeszcze wolniej niż Mediabox... prawda to? :mrgreen:
_________________
 
 
janla 
easy master

Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 24-08-2017, 14:13   

jarul777 napisał/a:
Oni się bardzo chcą pozbyć tych Kaonów. Nie działa przecież na nich Eleven. Mnie za każdym razem proponują zmianę na Mediaboxa, ale podziękuję. Żeby tylko ten Kaon chciał porządnie nagrywać...

Czy ja dobrze czytam z Twojej stopki że masz MR w konfiguracji Kaon + Horizon?
Może to byłoby jakieś rozwiązanie na okres próbny przy zachowaniu aktywnego Kaona? Czyli że dostawiam Horizona w MR, a po 2 tygodniach oddaje jedno z urządzeń w zależności od tego jak bardzo mi Horizon (nie)przypasuje i rezygnuję z MR.
_________________
  janla
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-08-2017, 08:35   

Nie da się niestety mieć Horizona na MR. Horizon jest główny, a Kaon jest w multiroomie.
_________________
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 25-08-2017, 09:22   

Taa... czytam sobie kolejne wpisy w wątku i co widzę?
GDA: "Pozbyłem się Horizona w momencie zakupu telewizora z Androidem - i to wszystko w temacie"
To wszystko w temacie hejtu i trollingu :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Gosc123 25-08-2017, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 25-08-2017, 09:40   

GDA napisał/a:
używałem Horizona jako 1 skrzynki przez 1,5 roku ale to "dwie umowy wcześniej"
teraz przy umowie z CI+ używam Horizona jako MR dlatego mam Connect Boxa

GDA napisał/a:
Ja po roku przeszedłem z WRUXX na oferte z Moje UPC także za dopłatą 9 zł mam teraz dodatkowo Horizon bez nagrywarki "11" i Horizon GO
W podstawie Max 120 FP i moduł CI+ całość też 99

GDA, sorry. :P Nie chcę być posądzony o manipulowanie cytatami.
Może się zbytnio "wcinam", jak zwal tak zwał, ale czy GDA formalnie, raczej chyba używa Horizona bez PVRa w usłudze głównej i w Multiroomie MediaModuł CI+ :?:
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-08-2017, 10:04   

Z tego co pamiętam to formalnie HZN ma w głównej, ale tak naprawdę służy mu on za MR, bo GDA używa mediamoduł Cl+, natomiast sam Horizon bez PVR wziął dlatego bo dodatkowo dostał Horizon Go i Eleven ;)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-08-2017, 11:49   

Gosc123 napisał/a:
To wszystko w temacie hejtu i trollingu

ale ja mam wyrobione zdanie o Horizon-ie od samego jego początku co nie uprawnia mnie do pisania o tym co tydzień jaki to ch#$@! sprzęt jest

Kasia napisał/a:
Z tego co pamiętam to formalnie HZN ma w głównej, ale tak naprawdę służy mu on za MR, bo GDA używa mediamoduł Cl+, natomiast sam Horizon bez PVR wziął dlatego bo dodatkowo dostał Horizon Go i Eleven

wiesz o mnie więcej niż moja żona

Pitrek napisał/a:
Nie chcę być posądzony o manipulowanie cytatami.

czytamy ze zrozumieniem:

napisałem że:

teraz przy umowie z CI+ używam Horizona jako MR


a nie

teraz przy umowie z CI+ mam w MR Horizona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: