Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy UPC kasuje dane z dysków Mediabox??
Autor Wiadomość
Delta 
light master

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 111
Wysłany: 07-02-2024, 19:45   Czy UPC kasuje dane z dysków Mediabox??

Dzień dobry

Właśnie się zorientowałem, że około 14 stycznia UPC dosłownie wyczyściło mi dysk z nagrań na Mediaboxie. Miałem tam parę pozycji w tym 80% Łapu Capu z c+. Pierwszy odcinek, który nagrał się na nowo pochodzi z 14 stycznia. Czyli wtedy bez mojej wiedzy wyczyszczono dane z dysku nagrywarki, chyba, że nie zauważyłem, że przekroczono np 100% i system automatycznie wyczyścił dysk. Szkoda mi tego łapu Capu, ale szkoda mi też paru pozycji co tam leżały od lat. Pytanie: Czy to Oni kasują mi dane czy skasowanie było automatyczne bo ja tego nie zauważyłem po przekroczeniu pewnego poziomu zapisu.
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 07-02-2024, 20:37   Re: Czy UPC kasuje dane z dysków Mediabox??

Delta napisał/a:
Dzień dobry

Właśnie się zorientowałem, że około 14 stycznia UPC dosłownie wyczyściło mi dysk z nagrań na Mediaboxie. Miałem tam parę pozycji w tym 80% Łapu Capu z c+. Pierwszy odcinek, który nagrał się na nowo pochodzi z 14 stycznia. Czyli wtedy bez mojej wiedzy wyczyszczono dane z dysku nagrywarki, chyba, że nie zauważyłem, że przekroczono np 100% i system automatycznie wyczyścił dysk. Szkoda mi tego łapu Capu, ale szkoda mi też paru pozycji co tam leżały od lat. Pytanie: Czy to Oni kasują mi dane czy skasowanie było automatyczne bo ja tego nie zauważyłem po przekroczeniu pewnego poziomu zapisu.


Z pewnością zaprogramowane przez Ciebie nagranie przekroczyło dostępną wolną przestrzeń dyskową. Soft mediaboxów automatycznie usuwa (nadpisuje) najstarsze z nagrań zwalniając miejsce dla kolejnych zaprogramowanych pozycji. Oczywiście jeśli wybrane nagrania uznajesz za szczególnie ważne masz do dyspozycji opcję "zabezpiecz program" używając żółtego klawisza na pilocie mediaboxa po zaznaczeniu danego nagrania. Zabezpieczone nagranie jest wyróżnione symbolem żółtej odznaki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,63 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: