Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o NOWEJ ofercie UPC - część 7
Autor Wiadomość
backlit 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 427
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-04-2014, 14:13   

Z zapowiedzi wynika, że przed mistrzostwami wystartuje ta usługa. Osobiście czekam na takie rozwiązanie.
 
 
villi 
Klikacz

Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 12-05-2014, 17:59   

Witam serdecznie,
Posiadam internet Fiber Power 30 mb/s. Umowa kończy mi się na początku czerwca, wypowiedzenie wysłane. Chciałbym zostać z taką prędkością internetu plus dodatkowo dobrać TV. Myślę, że pakiet Select Extra HD byłby wystarczający. Bardzo proszę o odpowiedź, czy taka konfiguracja jest możliwa do wynegocjowania na 12 miesięcy przy opłacie miesięcznej poniżej 100 zł. Przez telefon powiedzieli mi iż najtaniej 139 zł i nic innego mi nie mogą dać. Dodam że w bloku mam Vectrę, miasto Warszawa. Będę wdzięczny za odpowiedź
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 12-05-2014, 18:41   

Jeżeli interesuje Cię umowa na 12 miesięcy na paczkę usług, to jedyną sensowną ofertą jest Rewelacyjna Kombinacja Usług. Odszukaj regulamin oferty w odpowiednim temacie, poczytaj i walcz, jeżeli dobrze pamiętam, to selectHD + FP30 jest za 75 w tej promocji. A z maxHD za 80PLN.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-05-2014, 18:55   

Dokłanie.
Max Extra HD + 30 Mb/s w tej promocji jest za 80 zł. Z nagrywarką za 90 zł
_________________
 
 
villi 
Klikacz

Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 13-05-2014, 09:22   

Jestem po rozmowie i generalnie twierdzą że na 12 miesięcy poniżej 100 zł oferty nie maja i jedyne co można wynegocjować to Select z 30 mb netem za 105 zł.. To taniej mi wychodzi Vectra w bloku bo za 95 zł jest dekoder z nagrywarką, TV 146 kanałów i net 30 mb
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 13-05-2014, 14:00   

Spokojnie, to dopiero pierwsze podejście, z czasem mięknie rura coraz bardziej... :mrgreen:
 
 
screw77 
Klikacz

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 13-05-2014, 17:38   

Witam. Jak sądzicie czy oferta przy przedłużaniu TV Max Extra HD + net 60 Mb/s + telefon 240 minut za 95 zł (umowa na 24 miesiące) jest maksymalną jaką można uzyskać czy jeszcze przetrzymać dział utrzymania klienta? Jestem po drugim telefonie od nich i pracownik zarzekał się, że więcej nie da rady mi zaoferować. Teraz mam TV Select + net 30 Mb/s + telefon 240 minut za 80 zł. Umowa kończy się w czerwcu.
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 13-05-2014, 17:42   

WRUXV, na tą chwilę max
 
 
screw77 
Klikacz

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 6
Wysłany: 13-05-2014, 17:48   

Dzięki za pomoc :D
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 13-05-2014, 18:16   

screw77 napisał/a:
Witam. Jak sądzicie czy oferta przy przedłużaniu TV Max Extra HD + net 60 Mb/s + telefon 240 minut za 95 zł (umowa na 24 miesiące) jest maksymalną jaką można uzyskać czy jeszcze przetrzymać dział utrzymania klienta? Jestem po drugim telefonie od nich i pracownik zarzekał się, że więcej nie da rady mi zaoferować. Teraz mam TV Select + net 30 Mb/s + telefon 240 minut za 80 zł. Umowa kończy się w czerwcu.


TV Max Extra HD z nagrywarka + net 120 Mb/s + telefon 60 minut za 100 zł,
do tego ktorys z pakietow filmowych cinemax lub filmbox za 1 złocisza,
badz cierpliwy pare telefonow i spokojnie bedziesz to mial
 
 
Yoshi 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 22
Wysłany: 14-05-2014, 06:32   

Dokładnie tak jak piszecie, trzeba być cierpliwym :D

Ja płaciłem do tej pory ponad 120zł, złożyłem wypowiedzenie i po 4 rozmowie z DUK udało się wywalczyć: Select Extra HD + FP30 + pakiet HBO za 95zł miesięcznie (WRUXI)
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 14-05-2014, 15:04   

Nie bierz tego do siebie, ale dużo to nie wywalczyłeś. :P
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2014, 17:53   

Tak sobie przeglądałem stronę UPC i natknąłem się na dokument: http://www.upc.pl/pdf/upc..._08.06.2014.pdf
;)

[edit]
Ok, nic te zmiany nam nie dają:

Cytat:
Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować, iż w związku ze zmianami Prawa Telekomunikacyjnego (m. in. wejściem w życie nowego rozporządzenia w sprawie reklamacji usługi telekomunikacyjnej) oraz obniżeniem podstawy naliczania kary w przypadku nieuprawnionego udostępniania usług UPC, zmianie ulegają wybrane postanowienia regulaminu świadczenia usług oraz cennika. Zmiany w dokumentach abonenckich będą Państwa obowiązywały od 8 czerwca 2014 r. Szczegółowy wykaz zmian znajduje się tutaj.

Jednocześnie informujemy, że wysokość Państwa opłat miesięcznych ani inne warunki świadczenia usług nie ulegają zmianie.

Jeżeli nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy abonenckiej z UPC, ale w przypadku skorzystania z prawa wypowiedzenia i rozwiązania umowy w Okresie Zobowiązania, UPC będzie uprawniona do obciążenia Państwa obowiązkiem zwrotu ulgi przyznanej w związku z zawarciem umowy na warunkach promocyjnych, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania.

klik
  intrygant
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 14-05-2014, 18:17   

intrygant napisał/a:
Tak sobie przeglądałem stronę UPC i natknąłem się na dokument: http://www.upc.pl/pdf/upc..._08.06.2014.pdf
;)

[edit]
Ok, nic te zmiany nam nie dają:

Cytat:
Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować, iż w związku ze zmianami Prawa Telekomunikacyjnego (m. in. wejściem w życie nowego rozporządzenia w sprawie reklamacji usługi telekomunikacyjnej) oraz obniżeniem podstawy naliczania kary w przypadku nieuprawnionego udostępniania usług UPC, zmianie ulegają wybrane postanowienia regulaminu świadczenia usług oraz cennika. Zmiany w dokumentach abonenckich będą Państwa obowiązywały od 8 czerwca 2014 r. Szczegółowy wykaz zmian znajduje się tutaj.

Jednocześnie informujemy, że wysokość Państwa opłat miesięcznych ani inne warunki świadczenia usług nie ulegają zmianie.

Jeżeli nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy abonenckiej z UPC, ale w przypadku skorzystania z prawa wypowiedzenia i rozwiązania umowy w Okresie Zobowiązania, UPC będzie uprawniona do obciążenia Państwa obowiązkiem zwrotu ulgi przyznanej w związku z zawarciem umowy na warunkach promocyjnych, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania.

klik


A czy ww. zmiana w UPC nie jest analogiczna do zmiany regulaminu w Vectrze?
http://media2.pl/media/11...ywac-umowy.html
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2014, 18:27   

nie
bo tam wprowadzają zmiane w kanalach - gwarantowane i nie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: