Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o NOWEJ ofercie UPC - część 7
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-04-2014, 08:04   Pogaduchy o NOWEJ ofercie UPC - część 7

Od 18 kwietnia 2014 roku w UPC Polska ma być dostępna nowa oferta promocyjna. Pomyślałem, że czas na stworzenie kolejnego wątku o z cyklu "Pogaduchy o ofercie", bo w poprzednim zrobił się bajzel.

Cytat:
W najbliższy piątek (18 kwietnia) UPC rozpoczyna nową kampanię reklamową, która ma podkreślać jakość usług operatora i komunikować nową ofertę dla klientów, obejmującą m.in. nowe pakiety usług i szybki dostęp do internetu. Kampanię rozpoczną spoty telewizyjne, emitowane w trakcie świąt wielkanocnych, w kolejnej fazie akcja marketingowa obejmie także inne kanały komunikacji.

"Wprowadzamy m.in. ofertę opartą o telefon bez limitu na połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi, w zestawie z internetem 60 Mb/s, w cenie 89 zł" – zdradza Esz.


Więcej:
http://media2.pl/telekomu...rzenosnych.html

PS. Dyskutujemy tylko o NOWEJ ofercie :P
_________________
 
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 17-04-2014, 09:01   

Cytat:
UPC rozpoczyna testowanie nowej usługi, umożliwiającej bezpieczny dostęp do Internetu na urządzeniach przenośnych - UPC Wi-Free.

Chcemy udostępnić naszym abonentom darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu w obrębie 600 tys. modemów, które są zlokalizowane w polskich domach - zapowiada w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Grzegorz Esz, członek zarządu UPC Polska. Nowością jest to, że gość może skorzystać z pasma, które jest wydzielone i nie wpływa na internet, jaki mamy w domu. Jest to dodatkowa przepływność internetu, którą wydzielamy dla naszych klientów.

Na razie pilotaż ruszy w Sopocie dla 6 tys. klientów, jednak Esz zapewnia, że w ciągu najbliższych dwóch, trzech miesiącach usługa ma być dostępna na wszystkich modemach firmy w Polsce. Rozwiązanie, dzięki udostępnieniu dodatkowego pasma, umożliwi abonentom platformy dostęp do darmowego Wi-Fi we wszystkich miejscach, w których znajduje się modem UPC.


http://www.telepolis.pl/w...,2,3,30394.html

czyli prawdopodobnie bedzie dodatkowe apsno typu umowa fp30 czyli 30mbit plus dla gosci dodatkowe pasmo o wielkosci x Mbit
_________________
  precel@wtw.im
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-04-2014, 09:46   Rusza UPC Wi-Free

I już oficjalnie pierwsza nowość - UPC wprowadza nową usługę dostępu do internetu – UPC Wi-Free. Jest to bezpłatna sieć hotspotów, którą tworzą modemy Wi-Fi użytkowników Internetu UPC. Od dzisiaj mogą z niej korzystać klienci UPC na terenie Sopotu, posiadający usługi internetowe o szybkości 30 Mb/s i wyższej.

Cytat:
Jak skorzystać?
Z usługi UPC Wi-Free mogą korzystać wszyscy klienci Internetu UPC o prędkości pobierania danych co najmniej 30 Mb/s, wyposażeni w urządzenie umożliwiające połączenie z siecią Wi-Fi (np. smartfon, tablet, laptop). Usługa zostanie automatycznie włączona, ale każdy klient będzie mógł ją wyłączyć w systemie Moje UPC (opcja opt-out). Aby zalogować się do sieci Wi-Free wystarczy nr ID klienta oraz jego numer PESEL.

Sieć Wi-Fi udostępnić mogą z kolei ci klienci, którzy korzystając z internetu od 30 Mb/s posiadają też odpowiedni modem (Thomson TWG 870, Technicolor TC 7200, Cisco EPC 3925).

Bezpieczeństwo
Użytkownicy UPC Wi-Free nie mają dostępu do domowej sieci Wi-Fi klienta oraz do urządzenia, z którego klient korzysta. Na sieć Wi-Free przeznaczone jest dodatkowe, oddzielne pasmo pobierania danych, co w żaden sposób nie wpływa na prędkość łącza, z którego korzystają klienci.


http://media2.pl/telekomu...skorzystac.html
_________________
 
 
sasobnik 
light master


Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 66
Skąd: z przed komputera
Wysłany: 17-04-2014, 10:19   

jak nowa oferta to może coś o horizon tv
Cytat:
Zadebiutuje ona na rynku przed Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2014, które rozpoczynają się w czerwcu. To moment, w którym dostęp do telewizji na różnych urządzeniach, także poza domem, będzie szczególnie istotny – twierdzi Grzegorz Esz.

http://www.telix.pl/artyk...o--3,60775.html
_________________
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 17-04-2014, 11:16   

sasobnik, powtórzę to co napisałem w innym wątku:
"Operator pracuje również nad rozwiązaniem oferującym dostęp do telewizji m.in. na tabletach." gdzie Ty masz coś napisane o Horizon?? Mowa jest o rozwiązaniu pozwalającym na oglądanie TV na smartfonach i tabletach - zapewne jakaś aplikacja UPC do tego celu. NIGDZIE nie jest nic wspomniane o całej platformie Horizon. Uwierz mi, że gdyby rzeczywiście o to chodziło to byłoby to napisane co najmniej kilka razy wielkimi literami w artykule...
Horizon będzie głównie opierał się na nowych dekoderach a jakoś nigdzie w artykule nie widzę choćby najmniejszej informacji na temat dekoderów.
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 17-04-2014, 11:53   

RadkoR, i tu się mylisz właśnie mowa jest o Horizon :) P.S. jak bys uważnie czytał poprzednie informację to Pan Esz ładnie mówił że usługa dostępności tv na smartfonach i tabletach będzie realizowana poprzez Horizon
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 17-04-2014, 11:58   

Mimo wszystko to nie będzie Horizon pełną gębą. Kilka tygodni temu ktoś z UPC wypowiadał się na temat Horizon i mówił, że na początek wprowadzą możliwość oglądania TV na smartfonach i tabletach a później skupią się na dekoderach.
Dla mnie umożliwienie oglądania TV poprzez jakąś aplikację na Androida czy iOS nie jest Horizonem, który miał to strumieniować bezpośrednio z dekodera.
Na początek rzucą nam po prostu jakiś ochłap zwąc go po prostu Horizonem na miarę naszych (polskich) możliwości.
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 17-04-2014, 12:01   

RadkoR, wiesz tak po prawdzie to jak wprowadzą i w ogóle będzie to działać jak należy to będę zdziwiony...oni nie ogarniają tego co mają a pchają się w nowe
 
 
sasobnik 
light master


Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 66
Skąd: z przed komputera
Wysłany: 17-04-2014, 12:13   

RadkoR,
Cytat:
to nie będzie Horizon pełną gębą

być może i masz rację - czas pokaże.
Ps. ja przygarnę nawet ten drugiej kategorii ala-horizon tv
_________________
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17-04-2014, 15:36   

U mnie dziś na klatce takie coś zawisło http://i.imgur.com/eIZPljH.jpg
 
 
IreuN 
classic master

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 190
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-04-2014, 18:53   

A czy ta nowa oferta jest skierowana tylko dla nowych klientów, czy może DUK też coś nowego będzie miał..?
_________________
 
 
Brudna Hara 
easy master


Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 31
Wysłany: 17-04-2014, 19:23   

sory za offtop, ale IreuN, Ty to jesteś z Będzina nie?
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 17-04-2014, 19:25   

W szczególności, że w profilu ma wpisany Sosnowiec
 
 
Brudna Hara 
easy master


Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 31
Wysłany: 17-04-2014, 19:31   

to widzę, ale różne rzeczy ludzie wpisują w swoich miejscowościach, w speedtescie ma server:dąbrowa górnicza
 
 
IreuN 
classic master

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 190
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-04-2014, 22:32   

Brudna Hara napisał/a:
sory za offtop, ale IreuN, Ty to jesteś z Będzina nie?

Nie, jestem dumnym Sosnowiczaninem. :D

Speedtest jest z Hostem z Dąbrowy dlatego, że w Sosnowcu nie ma żadnego a tam akurat jest najniższy ping i najwyższy transfer..

A jeszcze co do mojego posta.. Jakoś mnie naszło, żeby do DUKu zadzwonić, spytałem gościa czy wie coś o nowej ofercie, która ma być od jutro dostępna i powiedział, że.. Jeszcze nic nie słyszał, więc wątpię, aby to była oferta dla DUKu, przynajmniej nie na razie.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: