Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o NOWEJ ofercie UPC - część 7
Autor Wiadomość
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 24-04-2014, 16:47   

@jacek12 WRUXV(90) + C+(29 ze starej umowy) + Cinemax(1)
Czy jest warta? To musi być Twoja ocena...
Jeżeli nie potrzebujesz np. multirooma, to ok. na chwile obecna nic lepszego nie zaproponują, a jeżeli potrzebujesz to walcz o multi może nawet za 1zł do tego.
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 24-04-2014, 19:05   

eLBeG napisał/a:
@jacek12 WRUXV(90) + C+(29 ze starej umowy) + Cinemax(1)
Czy jest warta? To musi być Twoja ocena...
Jeżeli nie potrzebujesz np. multirooma, to ok. na chwile obecna nic lepszego nie zaproponują, a jeżeli potrzebujesz to walcz o multi może nawet za 1zł do tego.


hmm multiroom zapomnialem o tym to w zasadzie jedyna rzecz, ktora jeszcze mogliby dodac, ten cinemax to chyba jest cos co nie wchodzi w sklad WRU ?

nie dostalem jeszcze zadnego maila z podzialem na liste kanalow gwarantowanych i nie-,
czy to oznacza, ze gdybym go dostal powiedzmy za tydzien, dwa to moglbym znow rozwiazac umowe z tego powodu ?

czy w takim przypadku - telefonicznym przedluzeniu umowy - obowiazuje regula o 10 dniowym mozliwym rozwiazaniu umowy ?
 
 
Wacik123 
Klikacz

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-04-2014, 20:44   

Wysłałem 24-04-2014 do UPC/kontakt prowokacyjną prośbę o przesłanie regulaminu promocji WRU XX (2014-1). Przesłano regulamin promocji "Wielka Rewia usług X" z informacją - nie oferujemy promocji "Wielka Rewia usług XX".
Ktoś miał propozycję na WRUXV - WRUXX?
 
 
IreuN 
classic master

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 191
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24-04-2014, 23:32   

Zrób tak, wyślij wypowiedzenie, niech zadzwonią. Pewnie dadzą ci ofertę o jakieś 40zł droższą od XV, wysłuchaj i powiedz, że musisz się z tym przespać i porpoś aby oddzwonili za dwa dni.

Nazajutrz zadzwoń ty do DUKu i powiedz, że oferta którą ci DUK dał cię nie satysfakcjonuje i popytaj lekko o XV, nie powinno być problemu, ja tym sposobem dwa tygodnie temu ją dostałem..



A jeszcze co do mojego modemu, dzwoniłem tam dzisiaj, powiedziałem, że miał być modem a przynieśli router, powiedzieli, ze załatwią i się odezwą, no to czekamy.. Ale i tak czuję, że już ten modem mam. :)
_________________
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 25-04-2014, 00:16   

ok, to sam sobie odpowiem :)

Cytat:

hmm multiroom zapomnialem o tym to w zasadzie jedyna rzecz, ktora jeszcze mogliby dodac, ten cinemax to chyba jest cos co nie wchodzi w sklad WRU ?


nie, nie wchodzi
http://www.upc.pl/pdf/upc..._od20140219.pdf

Cytat:

czy w takim przypadku - telefonicznym przedluzeniu umowy - obowiazuje regula o 10 dniowym mozliwym rozwiazaniu umowy ?


tak
Kod:
Umowa zawarta telefonicznie z konsultantem jest tzw. umową na odległość. W takiej sytuacji konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 10 dni, bez konieczności podawania przyczyn. Oświadczenie o odstąpieniu musi być złożone w formie pisemnej, a do zachowania terminu wystarczy wysłać je przed jego upływem.


niestety nie mam pewnosci co do trzeciego punktu:
Cytat:
nie dostalem jeszcze zadnego maila z podzialem na liste kanalow gwarantowanych i nie-,
czy to oznacza, ze gdybym go dostal powiedzmy za tydzien, dwa to moglbym znow rozwiazac umowe z tego powodu ?


w kazdym razie z tresci tej promocji widac, ze moglbym tez b.tanio dostac telefon za 5 złociszy,
najlepsza konfiguracja to chyba: MaxHD+pvr 70 zl, 120mbit 25 zł, tel 60minut 5zł = 100 zl, tylko czy mozna ja dostac ? :)
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 25-04-2014, 03:17   

jacek12 napisał/a:
niestety nie mam pewnosci co do trzeciego punktu:
Cytat:
nie dostalem jeszcze zadnego maila z podzialem na liste kanalow gwarantowanych i nie-,
czy to oznacza, ze gdybym go dostal powiedzmy za tydzien, dwa to moglbym znow rozwiazac umowe z tego powodu ?

Jeżeli podpiszesz umowę teraz, to już z podziałem na gwarantowane i niegwarantowane kanały, więc nie będziesz mógł się na ten punkt się powołać.

jacek12 napisał/a:
tylko czy mozna ja dostac ?

Można...
 
 
Wacik123 
Klikacz

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-04-2014, 10:41   

Po dzisiejszej rozmowie z DUK (kończy mi się roczna umowa 3-06-2014) uzgodniłem nowy zakres na 2 lata - WRUXV (Max HD+PVR, 60Mb/s, tel. 60min.) + Multiroom + Canal+Premium Sport&Film =140,-.
Wersje WRU XVI - XX zostały wycofane z oferty.
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 25-04-2014, 10:44   

Wacik123 napisał/a:
Po dzisiejszej rozmowie z DUK (kończy mi się roczna umowa 3-06-2014) uzgodniłem nowy zakres na 2 lata - WRUXV (Max HD+PVR, 60Mb/s, tel. 60min.) + Multiroom + Canal+Premium Sport&Film =140,-.
Wersje WRU XVI - XX zostały wycofane z oferty.


na jaka promocje sie powolales jesli chodzi o ten multiroom ?
probowales uzyskac 120 mbit ? ;)
 
 
Wacik123 
Klikacz

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-04-2014, 10:59   

1 - Multiroom miałem od zawsze jak wprowadzili i podtrzymałem ten wymóg. Propozycja była 10,- (ostatnio płaciłem przez rok 25,-). Nie wiem czy na multiroom jest jakaś promocja.
2 - 60 Mb/s w zupełności mi wystarcza.
 
 
Marek74 
easy master

Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 21
Wysłany: 25-04-2014, 12:34   

Są.
Wczoraj dzwoniłem do DUK i tez mi oferowali multiroom w atrakcyjnej cenie.

Obecnie mam - 30mb plus MaxHD z nagrywarka, płace 90 zł. Umowa sie skonczyla w kwietniu, ale na obecna chwile nie sa w stanie mi dac nic bardziej atrakcyjnego niz mam, jedynie net60 plus multiroom, i placilbym 100zl.
Na razie sie wstrzymalem - nie spieszy mi sie, warunki mam dore, moze za jakis czas beda jakies super oferty
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 25-04-2014, 12:40   

Marek74 napisał/a:
Są.
Wczoraj dzwoniłem do DUK i tez mi oferowali multiroom w atrakcyjnej cenie.

Obecnie mam - 30mb plus MaxHD z nagrywarka, płace 90 zł. Umowa sie skonczyla w kwietniu, ale na obecna chwile nie sa w stanie mi dac nic bardziej atrakcyjnego niz mam, jedynie net60 plus multiroom, i placilbym 100zl.
Na razie sie wstrzymalem - nie spieszy mi sie, warunki mam dore, moze za jakis czas beda jakies super oferty


a gdyby w tej samej cenie: net 30->60, dodali jeszcze cinemaxa i telefon 60 min, to bys sie zgodzil na 2-letni cyrograf ? ;)

a ten MR w jakiej atrakcyjnej cenie Ci oferowali ?
 
 
fipa 
easy master

Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 24
Wysłany: 25-04-2014, 13:24   

Jest.
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 25-04-2014, 21:05   

eLBeG napisał/a:

jacek12 napisał/a:
tylko czy mozna ja dostac ?

Można...


ok udalo sie uzyskac:
MaxHD+pvr, net 120mbit, tel 60minut, C+, Cinemax = 130 zł
multiroomu juz nie chcieli dac :)

jedno pytanie o ten UPC phone bo to chyba jedyna opcja korzystania z tego telefonu upc,
czy komus udalo sie zainstalowac ta aplikacje na innym telefonie z androidem niz na tych 39 z listy ?
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25-04-2014, 21:52   

Czemu jedyna opcja? Ja mam stacjonarny wpięty w modem i działa.
Co do aplikacji, nie znam listy, ale na Galaxy S i S 4 działa.
_________________
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-04-2014, 22:22   

jacek12 napisał/a:
czy komus udalo sie zainstalowac ta aplikacje na innym telefonie z androidem niz na tych 39 z listy ?


Tak, na tablecie overmax, na telefonie Sony Xperia Tipo dual. Oba Android 4.0.x
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: