Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o NOWEJ ofercie UPC - część 7
Autor Wiadomość
JACKo 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 275
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-04-2014, 00:17   

Oficjalnie to oni nic nie wiedzą. Ale to raczej zależy od konsultanta. Jeden powie, drugi nie... Oni też powinni znać zwykłe oferty ze strony, czy nowe jakie mają wejść. Przecież jutro jak ma wejść nie zaczną szkolić. Przy negocjacjach nie zaczynają od najlepszych ofert, tylko od droższych ;) A może się uda komuś wcisnąć...
P.S. Witam sosnowiczanina :)
_________________
  JACKo
 
Brudna Hara 
easy master


Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 31
Wysłany: 18-04-2014, 12:48   

IreuN "dumny sosnowiczanim" zajebisty oksymoron :D a wracając do tematu, to wydeje mi się, że mieliśmy zmieniane umowy w ten sam dzień, więc zostało kilka dni do rozmyślenia się :D Jak tam Twoje przemyślenia? Net daje rade? U mnie te sprzęty mnie martwią, mam 2 dekodery z nagrywarką, które się nagrzewają tak, że jajka mogłabym na nich smażyc i buczą niemiłosiernie, 2 małe traktorki :roll: Biorąc pod uwagę, że 1 ma stać w sypialni to serio zastanawiam się nad wykorzystaniem tych przysługujących 10 dni i zrezygnowaniem z tego, celem wzięcia czegoś bez multiroomu, ale na krótszy okres w tej cenie, bo kasa mnie w sumie nie martwi, martwi mnie uwiązanie dlugą umową z takim badziewnym sprzętem :?
 
 
IreuN 
classic master

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 191
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-04-2014, 13:45   

Hihi, ja jeszcze nie podpisałem. ;)

Wczoraj rozmawiałem z DUkiem, w sumie to moja rodzicielka, to na nią jest podpisana umowa, ja tylko negocjuję, ale raz ją puściłem do negocjacji, żeby to Cisco jeszcze załatwić. Rozmawiała z gościem, w sumie bardzo miły, tak, podsłuchy są wszędzie :mrgreen: , i zaczynam się dawać przekonać, że DUK nie ma możliwości ogarnięcia sprzętu, powiedział, że mimo iż ich możliwości, jako DUK są ogromne, to do tego się nie zaliczają, no i powiedział, że wyśle zapytanie o zgodę do działu technicznego, zobaczymy jak to będzie.. ;)

To co ci mogę polecić, to to, by grać do końca, ja się na multiroomach nie znam, bo tego nie używam, ale jeśli masz wątpliwości to rozwiej je póki masz an to szansę. ;)
_________________
 
 
piter777 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Gdańsk Zaspa
Wysłany: 18-04-2014, 17:44   

Tymczasem u mnie na osiedlu w Gdańsku Zaspie pojawiły się w skrzynkach ulotki od Vectry ,świadczące zapewne o tym że już niedługo pojawi się tu ta sieć :) Może przejeli pewną mocno zacofaną siec osiedlową ,w której cyfrowo można jedynie oglądać kanały z DVB-T :twisted: .Ciekawe więc jaki teraz cennik zaśpiewa mi UPC :mrgreen:
 
 
MaxiGdansk 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 228
Wysłany: 18-04-2014, 17:59   

piter777 napisał/a:
Tymczasem u mnie na osiedlu w Gdańsku Zaspie pojawiły się w skrzynkach ulotki od Vectry ,świadczące zapewne o tym że już niedługo pojawi się tu ta sieć :) Może przejeli pewną mocno zacofaną siec osiedlową ,w której cyfrowo można jedynie oglądać kanały z DVB-T :twisted: .Ciekawe więc jaki teraz cennik zaśpiewa mi UPC :mrgreen:


Mówisz o Star Media? Jeśli tak to można by rzec- w KOŃCU!
Strony internetowej nie mieli,w ofercie jakieś analogowe wygibasy i jakość mizeria.Wiem bo mam tam znajomych,narzekali strasznie.
A co do mojego pytania,wkleję tu,może ktoś wie.

Takie pytanie: np.odcinki seriali w TVP HD na żądanie czy programy w Discovery On Demand które nie mają znacznika "gratis" są płatne,czy nie? Czy faktycznie tak jest,że można je rozróżnić tym,że przy płatnej opcji, dekoder będzie krzyczał mnie o PIN?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 18-04-2014, 18:26   

Brudna Hara napisał/a:
martwi mnie uwiązanie dlugą umową z takim badziewnym sprzętem

Bardziej się martw rachunkiem za prąd za te badziewia.
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 18-04-2014, 18:45   

IreuN napisał/a:

zaczynam się dawać przekonać, że DUK nie ma możliwości ogarnięcia sprzętu, powiedział, że mimo iż ich możliwości, jako DUK są ogromne, to do tego się nie zaliczają, no i powiedział, że wyśle zapytanie o zgodę do działu technicznego, zobaczymy jak to będzie.. ;)


Nie dawaj, wszak mi wymienili. Niby babka kierownika pytała itp it, ale dało się bez problemu.
_________________
 
 
piter777 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Gdańsk Zaspa
Wysłany: 18-04-2014, 19:14   

No tylko Star Media zwana też TTK oprócz UPC działa na Zaspie a dokładnie na Młyńcu.Niewiem jak na Roztajach,tam jakaś inna osiedlówka działa:)
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-04-2014, 19:38   

Nowa oferta jest znacznie gorsza od poprzedniej. Za 139 zł był Max Extra HD, internet 120 Mb/s i telefon z 240 minutami do stacjonarnych i komórkowych. Teraz jest Select Extra HD, a za Max Extra HD trzeba dopłacać 15 zł i nie ma tańszej opcji bez nagrywarki. Co innego nowi klienci, dla nich są znacznie tańsze pakiety. Znowu nasze kochane UPC ma stałych klientów w d...
_________________
 
 
IreuN 
classic master

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 191
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-04-2014, 19:40   

Fornacis napisał/a:
IreuN napisał/a:

zaczynam się dawać przekonać, że DUK nie ma możliwości ogarnięcia sprzętu, powiedział, że mimo iż ich możliwości, jako DUK są ogromne, to do tego się nie zaliczają, no i powiedział, że wyśle zapytanie o zgodę do działu technicznego, zobaczymy jak to będzie.. ;)


Nie dawaj, wszak mi wymienili. Niby babka kierownika pytała itp it, ale dało się bez problemu.


Po świętach ma dzwonić konsultantka do mnie, i zobaczymy czy w końcu coś raczy załatwić.. Bo jak na razie to nic nie załatwiła, ani oferty, ani modemu..

Karol napisał/a:
Nowa oferta jest znacznie gorsza od poprzedniej. Za 139 zł był Max Extra HD, internet 120 Mb/s i telefon z 240 minutami do stacjonarnych i komórkowych. Teraz jest Select Extra HD, a za Max Extra HD trzeba dopłacać 15 zł i nie ma tańszej opcji bez nagrywarki. Co innego nowi klienci, dla nich są znacznie tańsze pakiety. Znowu nasze kochane UPC ma stałych klientów w d...


Dlatego teraz trzeba do DUKu dzwonić i się dowiedziec czy czegoś nie mają nowego.. Ale teraz po poprzednim wycieku WRUw raczej będą milczeć.. ; )
_________________
 
 
Brudna Hara 
easy master


Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 31
Wysłany: 18-04-2014, 20:03   

IreuN,To co masz w stopce w pierwszym rzedzie to jest Twoja obecna oferta? Czy to jest to co Ci zaproponowano? Na jakiej zasadzie to z nimi negocjujesz? Chyba nie na zasadzie rezygnacji, bo to by znaczyło, ze masz neta 250 ponad rok, albo ze miałeś go bez zobowiazania czasowego? Rok temu chyba nie dawali neta 250 i chyba nie dawali go też bez czasówki, ale szczerze mówiąc nie siedze w tym zbyt głęboko, więc mogło mi się cos powalić :mrgreen:
Negocjujesz na inną umowę modem, a na innej masz 250 i chcesz po prostu sprzety podmienic? :D
 
 
IreuN 
classic master

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 191
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-04-2014, 22:00   

Dobra, już tłumacze dalej, to co mam w stopce to to co mi zaproponowano, i na to się zgodzięłm po czym to wymówiłem i walczę o modem. Speedtest był zrobiony gdy mi już z automatu przepięli na to, na co miałem podpisać umowę. Tyle. ;)

Wcześniej miałem Select HD + 60Mb/s + 240min = 136zł
_________________
 
 
MaxiGdansk 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 228
Wysłany: 22-04-2014, 16:36   

piter777 co do Vectry- na stronie internetowej jak i na infolinii dowiedziałem się dzisiaj,że jak najbardziej można zamówić usługi.Kiedy kładli okablowanie- nie wiem :-)
 
 
canaletto 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 124
Wysłany: 22-04-2014, 18:40   

W związku ze zmianami Prawa Telekomunikacyjnego, uaktualniamy dotychczas obowiązujące zapisy Państwa Umowy, Regulaminów i Cenników.
Wybrane postanowienia Umowy o Świadczeniu Usług, treść Regulaminu Świadczenia Usług przez Vectra S.A., Regulaminów Szczegółowych, Cenników, które otrzymujecie Państwo
w załączeniu będą obowiązywać od dnia 31.05.2014 r.
Wprowadzone w dokumentacji abonenckiej zmiany są dla Państwa bardziej korzystne niż dotychczas obowiązujące i dają Wam szersze prawa. Dołożyliśmy starań, by treść i forma nowej dokumentacji była przejrzysta i zrozumiała dla każdego z Państwa.

W tym miejscu podkreślamy, że wysokość Państwa miesięcznych opłat za posiadane pakiety usług oraz warunki ich świadczenia nie ulegają zmianie.

Celem ułatwienia Państwu zapoznania się ze zmianami, dołączamy Wykaz Zmian opisujący szczegóły zmodyfikowanych zapisów. Pełne wersje obowiązujących dokumentów znajdziecie Państwo również na naszej stronie internetowej www.vectra.pl
W związku z autonomicznymi decyzjami nadawców niezależnymi od Vectra S.A., które skutkują zmianami dostępności programów (obecnych już w naszej ofercie oraz do niej wprowadzanych), dla Państwa komfortu dołączamy szczegółowy wykaz Programów Gwarantowanych i Niegwarantowanych z określeniem dat ich obowiązywania.

Informujemy, że w przypadku braku akceptacji powyższych zmian przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej z Vectra S.A. zgodnie z pkt. 10 Ogólnych Warunków Umowy.
[b]W tej sytuacji Spółce Vectra S.A., jako Dostawcy Usług Telekomunikacyjnych, nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze ani zwrot ulgi, o jakiej mowa w art.57 ust.6 ustawy Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 nr 171 poz.1880 z późn. zmianami).
Pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej opatrzone własnoręcznym podpisem, powinno być dostarczone do Vectra S.A, nie później niż do 31.05.2014 r.


Korzystając z okazji zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dedykowanej dla Stałych Klientów. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerem telefonu 601 601 601. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Dziękujemy, że są Państwo naszymi Klientami. Życzymy pozytywnych emocji podczas korzystania z naszych usług.

Z poważaniem,
Zespół Vectra

Takiego emaila dostałem z Vectry. Operator mojej mamy.
Kiedy zrobi tak UPC?
_________________
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 24-04-2014, 16:27   

prosze o ocene czy ta konfiguracja:

MaxHD z nagrywarka
net 60 Mbit
full pakiet C+
pakiet Cinemax

jest warta 120 zł przy 2-letniej umowie ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: