Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello kontra neostrada
Autor Wiadomość
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-09-2005, 19:59   chello kontra neostrada

Pojedynek trwa

http://www.pcworld.pl/pojedynek/79.html
 
 
offroad 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 73
Skąd: z kątowni obok kołowni
Wysłany: 06-09-2005, 20:29   

jaki pojedynek?????
chciałeś chyba powiedzieć że masakrujemy tepse :twisted:
 
 
seirix 
light master

Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-09-2005, 20:33   

Oczywiscie chello, tylko jeden problem kiedy bedzie dostepne .....
 
 
xaero 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 48
Skąd: wawa
Wysłany: 06-09-2005, 21:05   

ah trzeba było tam wrzucić jeszcze Aster TwojaFirma w zabójczej prędkości 3mbit/s i cenie 574,99zł wtedy to smiech na sali...
 
 
deesel 
easy master


Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 33
Wysłany: 06-09-2005, 21:22   

Tu raczej test dotyczy "łączy" ogólno dostępnych a nie Wa-wy i okolic. Ja też mógłbym zestawić moje połączenie które mam w drugim domu. Zestawione 5 "stałki" po 10Mb z CIR'em. A wtedy nawet Aster wypadł by blado. Nie oto tu chodzi. Prawda :?:
_________________
 
 
unknown 
Klikacz


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 17
Wysłany: 07-09-2005, 09:21   

offroad napisał/a:
chciałeś chyba powiedzieć że masakrujemy tepse

nalezy im sie :twisted:
 
 
TomcioKR 
Klikacz

Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 1
Wysłany: 07-09-2005, 09:39   

Zachwalacie ponad niebiosa te chello 12 Mbps a nawet go nikt jeszcze nie ma. Poczekajcie i zobaczyccie kto tak naprawde bedzie mogl je miec i na jakim poziomie jakosci.
 
 
brovar 
classic master

Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 223
Skąd: KRAKÓW_NH_---
Wysłany: 07-09-2005, 11:15   

TomcioKR napisał/a:
oczekajcie i zobaczyccie kto tak naprawde bedzie mogl je miec i na jakim poziomie jakosci.


nie ma bo technik musi sprawdzic czy te lacze moze byc na danym osiedlu itp...itc...
tak, mi powiedziala pani, ktora domnie dzis zadzwonila :)
Jak bedzie moze byc czyli infrastruktura chello wytrzyma zostana podjete wtedy nastepne kroki :)
dodala, ze nie calej polsce napewno bedzie ta usluga :( oby tylko moje osiedle zalapalo ;)

-------------------
no wczesniej mi sie limit skonczy :evil: niz bede mial ultra :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez brovar 07-09-2005, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-09-2005, 12:07   

jak dla mnie to jest wielka sciema , dali po prostu ciala z tym 1 wrzesnia a uslugi nikt do dzisiaj nie ma , dzwonisz do nich to ci nawciskaja ze technicy musza sprawdzic , tak oczywiscie technik bedzie sprawdzal dwa tygodnie .. :D czy usluga ktorej nie ma bedzie dzialac :D :D :D
 
 
szello 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: 07-09-2005, 14:05   

Jasne, że będzie działać :!: Słuchajcie wizyte technika można łatwo wytłumaczyć - 12Mb/s może powodować, że kable będą się czerwienić :D A złe opinie o ultra to dają widze Ci, którzy są związani z tepsą lub jakimś innym dostawcą umową i nie mogą póki co zrezygnować i podłaczyć coś naprawdę szybkiego - tzw. gróbą rurę 8)
 
 
 
brovar 
classic master

Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 223
Skąd: KRAKÓW_NH_---
Wysłany: 07-09-2005, 14:10   

hehe tak i dobrze im niech siedza telepsie :D moga wlepic nawet limity ale zeby mialy sens nie 100gb i bedzie, moga byc kolo 200-300gb :D
ps zawsze to lepsze niz wyssanie calej sieci tzw. podlnczanie na lewo i kilkadziesiat terabitow miesiecznie ;)
_________________
 
 
szello 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: 07-09-2005, 14:34   

ja tylko nie rozumiem dlaczego tepsa ma tak niski upload, tzn gosc sie cieszy ze ma 6Mb/s a jak chce wyslac maila 10MB to mu pol dnia schodzi - jak mu nie zerwie polaczenia... 256kb/s to troszke jednak malo jak na download 6Mb/s... Ale to tylko moje skromne zdanie :roll: minimum 512 jak w chello plus powinno byc... tym bardziej ze nizsze opcje NEO maja tez taki upload...
 
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-09-2005, 15:15   

h z limitami :P , po prostu tej uslugi jeszcze nie ma , a ile moga mowic ze maja problemy techniczne ze bedzie na dniach mija tydzien i znowu to samo :) nie sa przygotowani na razie do tego , lepiej by bylo gdyby zaczekali z tym az bedzie dostepne i dopiero wtedy oglosili a teraz kiedy kazdy mowi ci cos innego aby tylko zbyc czlowieka , zadzwonimy do pana kiedy informatyk cos sprawdzi , tak oczywiscie sprawdzanie czegos trwa wieki , a 12 mbit to taka predkosc ze powyrywa skrzynki ze scian , ci goscie sami nie wiedza o co biega , ci mowia cos innego jeszcze inni cos innego itp a oglupionemu klientowi pozostaje tylko czekac co z tego wyniknie
 
 
offroad 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 73
Skąd: z kątowni obok kołowni
Wysłany: 07-09-2005, 15:50   

co ciekawe w mailu który dostałem od chello jest nowy regulamin (dostosowany do nowej taryfy ultra-czy jakoś tak)i tam jest napisane że obowiązuje od 5 października a cennik który też tam był obowiązuje od 1 września
 
 
linuxlover 
easy master


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-09-2005, 21:18   

offroad napisał/a:
jaki pojedynek?????
chciałeś chyba powiedzieć że masakrujemy tepse :twisted:


Wlasnie, tu nie ma czego porownywac chello na dzien dzisiejszy watpie zeby mialo rownego konkurenta. Pomijajac podwojone parametry lacza brak limitu zadaje ostatni cios tepsie.

Pozdrawiam LinuxLover
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,01 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: