Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Toya - oferta utrzymaniowa
Autor Wiadomość
tyrytyt 
light master

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 102
Wysłany: 25-02-2014, 10:26   Toya - oferta utrzymaniowa

Witam.
Czy ktoś z Was ma informacje czy Toya posiada oferty utrzymaniowe? Czy jedyną propozycją firmy jest to, co jest dostępne na stronie www? Głównie interesuje mnie pakiet tv+internet.
 
 
niewidzialny 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 43
Wysłany: 30-08-2018, 11:23   

Temat stary ale podbijam. Ja dzięki temu forum mam super ofertę od UPC :) Niemniej kolega ma tylko możliwość podpięcia TOYA. Znacie może jakieś fora czy tym podobne gdzie podobnie jak tu można by zgłębić wiedzę na temat ofert utrzymaniowych w TOYA ? Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
zabieg2 
light master

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 92
Skąd: Chorzów
Wysłany: 31-08-2018, 20:02   

Moja mama mieszka w Przemyślu. Od lat korzysta z Toyi. W tamtym roku namówiłem ją na przejście z analogu na cyfrę i internet zamiast orange. Naszukałem się w internecie jakiś informacji na temat ofert i możliwości negocjacji jak to jest w przypadku UPC. Niestety - pustynia . Skorzystałem z oferty będącej na oficjalnej stronie kablówki. Szkoda, bo za rok jak będzie się kończyć obecna oferta, chętnie wsparłbym się jakimś forum i doświadczeniami inych posiadaczy pakietów z Toyi.
Tak na marginesie. Pamiętam że o zmianę oferty i cenę pytałem trzy miesiące wcześniej. Nie zdecydowałem się, ale zapisałem propozycję cenową i imię konsultantki. Kiedy w styczniu trzy miechy później zajrzałem na stronę Toyi załamałem się bo ta sama oferta była już droższa o 20 zł.
Zaryzykowałem i poprosiłem o kontakt konsultantki z którą rozmawiałem we wrześniu.
Zadzwoniła, ja przypomniałem o rozmowie i ofercie którą mi proponowała. Miała wszystko w systemie i bez problemu zawarliśmy umowę na warunkach których w najnowszych ofertach już nie było. Może w przypadku przedłużania umowy też jest szansa ugrać mniej niż na oficjalne stronie?
_________________
  zabieg2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: