Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2018, 16:40   

Ile kosztuje pakiet max w możliwie najlepszej konfiguracji z internetem 120 mb/s dla nowych klientów.
Mojego tv nie ma na liscie sony xd 55xd9305.Umowa w ramach ktorej moge zrezygnowac przed uplywem 30 dni konczy sie w tym tygodniu.
Jest jakas opcja by wypróbowac moduł? W razie czego wrócić do poorzednich warunków?Tak zebym nie placił kary za pakiety premium.
Horizon działa bardzo dobrze, ale podoba mi sie np wlasna lista kanałów...
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2018, 16:45   

Moduł możesz dobrać w cenie +10 PLN do abonamentu jako multiroom
Ja tak zrobiłem a Horizon stoi wyłączony i się kurzy

Jak ci nie zadziała to w ciągu 14 dni możesz oddac
 
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2018, 18:00   

@GDA
Dzięki za info :!:
Imówię sobie wizytę technika. Oby w Punkcie nie robili z tym problemu
Aktywacja i wizyta technika pewnie dodatkowo płatne.Umowa na 12 m-cy, czy do końca umowy?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-01-2018, 18:06   

lexer napisał/a:
Umowa na 12 m-cy, czy do końca umowy?

Za :arrow: regulaminem, 24 miesiące.
lexer napisał/a:
Mojego tv nie ma na liscie sony xd 55xd9305....Jest jakas opcja by wypróbowac moduł?
Jeżeli Twój TV, w Menu wyszukiwania programów, ma wybór operatora UPC to jest kompatybilny.

Warto :arrow: się z tym zapoznać.
Nie ma to jak dobre Copy&Paste :P
lexer napisał/a:
Aktywacja i wizyta technika pewnie dodatkowo płatne
Jeżeli chcesz, to możesz zamówić MediaModuł CI+ :arrow: z samodzielną instalacją ( :arrow: aktywacja 9,89 zł), przywiezie Ci go Kurier.
_________________
 
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2018, 18:48   

To jeśli nie jest kompatybilny to zgoda na taki multiroom jak to zaproponował @GDA niekoniecznie może być wydana?
Wolałbym przy wizycie technika sprawdzić co i jak będzie działać..
W sumie mogę odmówić skoro 14 na możliwość rezygnacji.
Tylko , że są schody opłatą 10 zł i dodatkowo za chyba za Eleven?
Wszystkie opcje ruszą na module a promocja główna z 20 grudnia będzie obowiązywać?
Wie ktoś ile może kosztować instalacja modułu?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-01-2018, 18:53   

Może być tak jak napisał GDA, zgody UPC nie musi być, to Ty zamawiasz Multiroom, technik będzie wydziwiał jak będzie problem. Przygotuj przedtem TV, miej wyszukane programy zgodnie z instrukcją UPC.
Wizyta technika 50 zł, wszystkie dodatkowe programy PREMIUM i Eleven będą działać na module, w końcu to będzie multiroom.
_________________
 
 
neon 
Klikacz

Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 9
Wysłany: 14-01-2018, 19:58   

Cześć,

Dzięki Wam już nieraz udało mi się dobrze przedłużyć swoją ofertę i jak to zrobić, jak się kończy to wiem, ale...tym razem inna misja - muszę założyć TV rodzicom, którzy obecnie mają jedynie dekoder naziemnej tv.
Nie ma wymagań wielkich - pakiet Select by wystarczył, net zupełnie niepotrzebny i tu pojawia się "problem" bo jest to mało opłacalne. Jedno to znalazłem, to w Arkuszu Morthena, to 'Super Telewizja od UPC (2018-1)' za 50,99zł. Czy, żeby dostać taką propozycję "dla nowych" wystarczy o to poprosić, czy to też jakiś ukryte?

Sprawdzałem też utrzymaniowe (wziąć na czas nieokreślony i złożyć wypowiedzenie, żeby dostać się do utrzymaniówki - działa?) ale nie wygląda nic taniej, owszem mogę dostać w THH XIV w tej samej cenie Select + 60MB, ale samej TV chyba nie da się taniej wyciągnąć?
 
 
szeF 
light master

Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 65
Wysłany: 14-01-2018, 21:45   

Dobry Wieczór,
Czy nie można już przez internet złożyć wypowiedzenia?
Kiedyś był formularz na stronie, teraz go nie widzę. Może jakiś mail czy coś?
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 15-01-2018, 02:25   

Szybkim krokiem bliża się koniec 24-miesięcznej umowy i czas zastanowić się nad kolejną. :)

Obecnie jestem na WRU XX i rachunki przychodzą w kwocie 94.99zł za telewizję + internet 250. Jeśli nie przedłużę umowy to wzrośnie to do 99.99zł.

Obecnie zastanawia mnie ofera 'Twój Happy Home XIV (2017-2)' z Horizon MAX z PVR + internet 250. Czy ja dobrze to kalkuluję, że w tym promo będę płacił 99zł miesięcznie i po zakończeniu okresu zobowiązania będzie to 104zł?

Mi wychodzi:
+69zł Horizon Max PVR
+35,02 internet 250
+5 Mega Sport
-10.02 za obie zgody
==========
99zł miesięcznie

Tak to będzie wyglądało czy pominąłem coś (oczywiście pakiet bezpieczeństwa wyłączamy niemal natychmiast) lub coś się zmieniło w międzyczasie?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-01-2018, 08:55   

Tak to będzie wyglądało, nic nie pominąłeś i nic się nie zmieniło, te regulaminy są do 31 stycznia. Co będzie dalej nie wiadomo.

PS.
Dobrze, że sam wszystko podałeś, bo pytania o ofertę typu: "jaka najlepsza ..., co mogą uzyskać ..."usuwane przez moderatora
Rafal, a udzielanie odpowiedzi na tego typu pytania jest bardzo "passé" i także są :arrow: usuwane.
_________________
 
 
Nikelajer 
easy master

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 39
Wysłany: 15-01-2018, 10:20   

A ja trochę przespałem koniec umowy. Skończyła mi się 10 stycznia..
Tak sobie Was czytam i chyba zaryzykuje poczekanie do 1 lutego żeby zobaczyć czy coś nowego rzucą.
Obecnie mam Rewia Usług MAX XV (bo mi konsultant uparcie swego czasu wmawiał że WRU XX już nie jest dostępne na Warszawę...),a dokładniej:

Pakiet Max Extra HD 55,00
Pakiet Premium HBO HD 25,00
Opcja HBO OD / HBO GO 5,00
Pakiet Premium FilmBox 1,00
Pakiet Premium Cinemax HD 1,00
Internet UPC Fiber Power 250 Mb/s 54,99
Co razem daje 141,99 zł

Teraz najlepszą opcją dla mnie wydaje się THH XIII bo nie chce Horizona i korzystam CI+
A i jeszcze ta opcja z Select Extra HD + 13 zł za upgrade do Max też nie głupie żeby zaoszczędzić kolejne 7 zł
Z HBO raczej będę rezygnować bo jak przez pierwsze kilka miesięcy się oglądało tak później niekoniecznie. Nawet HBO GO jakoś nie zachęcało zawartością (nie, nie oglądam Gry o Tron :twisted: )
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 15-01-2018, 11:39   

szeF napisał/a:
Dobry Wieczór,
Czy nie można już przez internet złożyć wypowiedzenia?
Kiedyś był formularz na stronie, teraz go nie widzę. Może jakiś mail czy coś?


Wypowiedzenia nie. Odstąpienie i owszem.
Ślij list do Ogólnopolskiego biura UPC albo złóż wypowiedzenie osobiście. Tylko w jakimś konkretnym salonie, gdzie takie dokumenty przyjmują.
Ja wysłałem poleconym priorytetem i było OK :)
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-01-2018, 11:40   

napisał/a:

PS.
Dobrze, że sam wszystko podałeś, bo pytania o ofertę typu: "jaka najlepsza ..., co mogą uzyskać ..."usuwane przez moderatora
Rafal, a udzielanie odpowiedzi na tego typu pytania jest bardzo "passé" i także są :arrow: usuwane.

się porobiło...
_________________
 
 
szeF 
light master

Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 65
Wysłany: 15-01-2018, 19:13   

Obecnie posiadam
Max Extra HD + Multiroom CI+ 45,00 zł + 10 zł
Fiber Power 120 Mb/s 24,99 zł
Minuty do wszystkich Max 24,99 zł
C+ 49,90 zł
Razem 154,88 zł

Rozmowa z kimś podobno z DUK, od razu zaznaczyłem, że C+ nie będzie przedłużane.

Propozycja
Horizon max + multiroom
Fiber Power 120
Minuty do wszystkich
To wszystko za 125 zł, co jak podkreślił Pan jest ofertą lepszą od tej którą posiadam.
Tylko w czym ona lepsza, skoro gdyby nie dodatkowy C+ to w poprzedniej ofercie opłata to 105zł, czyli 20 zł mniej niż teraz mi proponują.
Mówiłem, że nie chce Horizona, to dostałem odpowiedź że bez horizona oferta będzie droższa.
Nic z tego nie rozumiem.

Widziałem w którymś poście

Cytat:
Za 79zł w THH XIII jest Max Extra HD PVR i 120Mbs +Multiroom HD Za 10zł, razem wychodzi 89 zł
+ telefon chyba 10PLN bo w takich cenach widziałem, to daje nam 99 zł

Ktoś ma może jakieś oferty? może być TV Max albo Select
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 15-01-2018, 19:17   

Lepsza bo masz nowszy dekoder i nowszy modemo-router
Dodatkowo w cenie Horizon GO i pakiet kanałów Mega Sport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: