Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2018, 10:27   

Kurde może rzeczywiście nie widać tych 1127 stron poprzednich?
 
 
Pipcio 
Klikacz

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 2
Wysłany: 13-01-2018, 10:56   

GDA napisał/a:
Kurde może rzeczywiście nie widać tych 1127 stron poprzednich?


Przeczytałem ostatnie 150 stron, jestem w miarę w temacie z ogarniętym plikiem google lecz bardziej chodziło mi o to czy zostać na aktualnej ofercie do końca lutego (w związku ze zmianą oferty i pronmocji), czy przejść na czas nieokreślony i negocjować?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2018, 11:03   

Oczywiście że negocjować
Po pierwsze zakończenie okresu promocyjnego równa się podwyżka
Po drugie zacznie Cię obowiązywać miesięczne wypowiedzenie a więc w lutym złożysz dopiero na koniec marca będzie obowiązywało i tak dalej
Skoro wiesz że chcesz zostać na kolejne 2 lata to już dziś składaj wypowiedzenie umowy wraz z zakończeniem okresu promocyjnego i negocjuj
 
 
cinek58 
Klikacz

Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 18
Skąd: Bydgoszczu
Wysłany: 13-01-2018, 17:37   

mały OT ... wie ktoś moze czy jest podobne forum odnosnie operatorów telefonii komórkowej ?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-01-2018, 17:43   

Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają.

Rafał, bardzo Cię proszę abyś nie usuwał moich postów, w których odpowiadam, radzę innym użytkownikom....To nie był OT i nie wiem dlaczego wraz z moją odpowiedzią usunąłeś też pytania użytkowników @pajelo i @Pipcio .

Zatem jeszcze raz odpowiadam @pajelo i @Pipcio

pajelo,

THH XIII
Max Extra HD i 250 Mb/s najtaniej są w THH XIII za 89 zł +dodatki Eleven/ 9.90 zł i HBO/30zł, razem wychodzi 128.90zł

Z dekoderem Horizon w THH XlV zapłaciłbyś 89 zł
+ HBO za 30zł =119 zł

W 110 zł się nie zmieścisz, ale w 112 tak, jeśli weźmiesz Horizon Select z Eleven i 250Mbs z THH XIV za 69 zł, a potem za +13 zł zrobisz upgrade Max. Czyli 82 zł +30zł HBO =112 zł.

Jeśli ugrałbyś samo HBO za 25 zł bez OD/GO za 5 zł, to płaciłbyś razem 107 zł i mniej się nie da.

Jak negocjować
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626&start=0


Pipcio ,

To zdecyduj się jaki net masz- 120Mbs czy 250Mbs?
Za 79zł w THH XIII jest Max Extra HD PVR  i 120Mbs +Multiroom HD Za 10zł, razem wychodzi 89 zł

Z netem 250Mbs +10 zł
HBO z OD/GO +30zł
Chcesz Compala, to dostaniesz.

Droga Kasiu, dobrze by było gdyby świeżo zarejestrowani użytkownicy, poświecili chociaż 30 min na zapoznanie się z tematem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rafal 13-01-2018, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Długi 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 25
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 13-01-2018, 17:49   

Witam.
Dwa lata temu dzięki radom z forum udało mi się wynegocjować dla rodziców coś takiego:
Select Extra HD (mediabox plus CI)
Pakiet Multiroom Select
Fiber Power 60 Mb/s (Ubee)
Za to wszystko płaca 64,99 na mc.
Umowa kończy się 18.02.2018 i wydzwaniają do nich z numeru 813 813 813.
Chcą zostać przy tym co mają tylko żeby nie musieli płacić więcej i mam pytanie czy z tego co czytam i patrze na plik z promocjami to jak dobrze zagadam to mogę maksymalnie zejść na 44+10+15,02 -10,02=59 zł
Czy taka kwota jest realna do ugadania bez składania wypowiedzenia skoro sami dzwonią a w bloku jest Netia?
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 13-01-2018, 17:51   

No a Ja miałem mieć dzisiaj instalację Horizona. Niestety pan technik dał ciała i odezwał się dopiero prawie dwie godziny po umówionym terminie.
Także UPC samo wkłada argumenty do ręki. Nie dość, że wciskają ludziom (znaczy się mi) kit, że nie ma regulaminu bez kosztowej instalacji, to jeszcze przysyłają (czy też próbują) niekompetentnych "fachowców". Ale o kasę wołają.... :/
Nie odpuszczę im tej bez kosztowej instalacji :)
_________________
 
 
pajelo 
Klikacz

Dołączył: 16 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: 13-01-2018, 20:11   

Dzięki za pomoc.

Jeszcze tylko pytanie... Co się kryje pod pojęciem upgrade Max?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2018, 20:22   

pajelo napisał/a:


Jeszcze tylko pytanie... Co się kryje pod pojęciem upgrade Max?

Walka z wiatrakami
Ale jak moderator zaczął reagować to wreszcie coś się dzieje

GDA - jak już kiedyś wspomniałem, to wy użytkownicy tworzycie nasze forum. Zgłaszajcie posty, które Twoim/Waszym zdaniem łamią regulamin.

Pozdrawiam Rafał
Ostatnio zmieniony przez Rafal 13-01-2018, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-01-2018, 10:10   

WojciechMT napisał/a:
No a Ja miałem mieć dzisiaj instalację Horizona. Niestety pan technik dał ciała i odezwał się dopiero prawie dwie godziny po umówionym terminie.
Także UPC samo wkłada argumenty do ręki. Nie dość, że wciskają ludziom (znaczy się mi) kit, że nie ma regulaminu bez kosztowej instalacji, to jeszcze przysyłają (czy też próbują) niekompetentnych "fachowców". Ale o kasę wołają.... :/
Nie odpuszczę im tej bez kosztowej instalacji :)

Do mnie ostatnio przyjechał technik,były pracownik Orange. Prosto w twarz mi się przyznał,że potrafi tylko wymienić horizona na kolejny i nic więcej. Są to pracownicy zewnętrznej firmy. Jak trafi się kumaty to macie farta.
_________________
  nordof
 
lexer
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2018, 13:37   

Ile kosztuje pakiet max z eleven przy opcji z modułem CI +?
Zostały chyba czas do piątku( ?)na ewentualną rezygnacje z pakietu podstawowego (umowa z 20 grudnia) bez dodatków.Jest mozliwy taki manewr i w jakiej cenie? :?:
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 14-01-2018, 13:56   

nordof napisał/a:
WojciechMT napisał/a:
No a Ja miałem mieć dzisiaj instalację Horizona. Niestety pan technik dał ciała i odezwał się dopiero prawie dwie godziny po umówionym terminie.
Także UPC samo wkłada argumenty do ręki. Nie dość, że wciskają ludziom (znaczy się mi) kit, że nie ma regulaminu bez kosztowej instalacji, to jeszcze przysyłają (czy też próbują) niekompetentnych "fachowców". Ale o kasę wołają.... :/
Nie odpuszczę im tej bez kosztowej instalacji :)

Do mnie ostatnio przyjechał technik,były pracownik Orange. Prosto w twarz mi się przyznał,że potrafi tylko wymienić horizona na kolejny i nic więcej. Są to pracownicy zewnętrznej firmy. Jak trafi się kumaty to macie farta.


Wiem coś o tym, bo miałem takie sytuacje kilka razy. A to przy okazji problemów z dekoderem. Zgłaszałem, zgłaszałem i zgłaszałem, że problem nadal występuje (mimo wielokrotnych wizyt ich techników) aż w końcu przysłali kogoś od siebie. I ... po po problemie.
No ale jak chcą ciąć koszty - takim nomen omen kosztem, to już jest ich sprawa.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-01-2018, 16:00   

lexer napisał/a:
Ile kosztuje pakiet max z eleven przy opcji z modułem CI +?
Nie ma pakietu "Max Extra HD", który dotyczy MediaModułu CI+ razem z Eleven.
Eleven dokupujesz :arrow: osobno za 9,90 zł.
_________________
 
 
goranj 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 38
Wysłany: 14-01-2018, 16:06   negocjacje

Cześć, mam aktualnie taką ofertę:

PAKIET PREMIUM HBO HD - ABONAMENT 25,00 zł
PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT 22,84 zł
Pakiet Premium CANAL+ SELECT 39,90 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT 9,90 zł
OPCJA HBO OD / HBO GO - ABONAMENT 4,99 zł
FIBER POWER 60 Mb/s - ABONAMENT 10,00 zł
MINUTY DO WSZYSTKICH 60 - ABONAMENT 4,99 zł

da się coś z tego jeszcze uszczknąć przy przedłużaniu? ew. coś dołożyć bez zwiększania opłaty? :) zaraz będą do mnie dzwonić.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-01-2018, 16:09   Re: negocjacje

goranj napisał/a:
mam aktualnie taką ofertę:

da się coś z tego jeszcze uszczknąć przy przedłużaniu? ew. coś dołożyć bez zwiększania opłaty?

Polecam :arrow: Arkusz Morthena, z niego będziesz mógł sam sobie policzyć co możesz uzyskać, bo przecież głupio, żebym za Ciebie to liczył wg :arrow: podobnego zestawienia, przecież na pewno świetnie sam sobie poradzisz. Lepiej sprawdzić samemu, a nuż się pomyliłem.

Z obowiązku podaję, że te wszystkie promocje są uznaniowe i można też pomyśleć o "Max Upgrade".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,75 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: