Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-09-2017, 01:28   

@batonx
...miej litość, jak Ty liczysz..
THH500 -lll
Horizon Max PVR+MyPrime i 500Mbs  (93+41,02+4,99−10,02)=128,99 zł.
Z pakietu bezpieczeństwa rezygnujesz..chyba że go chcesz.


@MrPepka
MrPepka napisał/a:

Kasia napisał/a:
Rozrywka z Multiroom - dotyczy tylko dekoderów bo one do poprawnego działania potrzebują kanału zwrotnego a karta jak mawiał klasyk "nie potrzebuje niczego"  Co to znaczy ? Mając karte nie masz dostepu do wypożyczalni, usług na żądanie i tym podobnych bzdur.

I w regulaminie jest to zapisane gdzieś? Istnieje zapis mówiący o tej regule?

Nie mnie cytujesz, ja tego broń Boże nie  napisałam..  :?   :P :evil:
Mało tego- uważam że to nieprawda :P
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=191017#191017


@slavko80 
Z regulaminu promocji "Rozrywka z Multiroom  (2016-1)"
I. W PROMOCJI OTRZYMUJESZ
Usługę do wyboru: Multiroom HD, Multiroom HD z nagrywarką,

Rozdział II i lll wymienia usługi objęte promocją i ich ceny
-Pakiet Multiroom HD - 10 zł
-Pakiet Multiroom HD z nagrywarką - 15 zł.

Regulamin nie określa urządzenia w usłudze Multiroom...a jedynie  czy będzie to urządzenie z nagrywarką czy bez.
Zatem..
1.Pakiet Multiroom HD za 10zł
obejmuje moduł Cl+(o ile TV wspolpracuje z Cl+), albo Mediabox.
2.Pakiet Multiroom HD z nagrywarką za 15zł
obejmuje Mediabox PVR , lub urzadzenie bez PVR- czyli moduł Cl+ (o ile TV wspolpracuje z Cl+) ,lub Mediabox.

slavko80,  konsultant był Ci po prostu nierzychylny...i tak- ja sama miałam w MR modułCl+za 10 zł z promocji "Rozrywka z Multiroom  (2016-1)" ...:)
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=177429#177429
i setki innych osób też. :mrgreen:
 
 
slavko80 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-09-2017, 10:17   

@Kasia
Dzięki za wyczerpujący wykład. Uzbrojony w te informacje spróbuje dzisiaj przekonfigurować ofertę na Multiroom z CI+.
  slavko80
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-09-2017, 10:27   

slavko80 napisał/a:
Kasia napisał/a:

Chodzi Ci o to że konsultant powiedział że w promocji "Rozrywka z Multiroom " są dostępne tylko Multiroomy Mediabox za 10 zł?
Jeśli tak to nieprawda.
Multiroom może być w mediamodule lub Mediaboxie bez PVR- za 10 zł, lub w Mediaboxie z PVR za 15zl.

Tak, właśnie tak powiedział. Że w w promocji Rozrywka Multiroom nie może być modułu CI+.


Niech wskaże zapis w przedmiotowym regulaminie- że "nie może być modułu Cl+" :twisted:
:idea: Dzwoń od razu, na gorąco.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-09-2017, 10:33   

Kasia napisał/a:
Niech wskaże zapis w przedmiotowym regulaminie

Widze że robi sie jak w sądzie

ludzie konsultant jest na prowizji - zarabia tyle ile sprzeda usług i może mówić co mu się żywnie podoba, a że to "kierownik nie pozwala" a to "że system mu nie puszcza" itp

nie dostałeś oferty którą chciałeś, próbuj kolejny raz do skutku
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-09-2017, 11:15   

GDA napisał/a:
ludzie konsultant jest na prowizji - zarabia tyle ile sprzeda usług i może mówić co mu się żywnie podoba, a że to "kierownik nie pozwala" a to "że system mu nie puszcza" itp

To akurat prawda tylko co by taki konsultant by stracił sprzedając dana promocję z modułem? No chyba, że w ogóle konsultant nie chciał mu sprzedać tej oferty (bardziej prawdopodobne).

[ Dodano: 19-09-2017, 11:16 ]
BTW: To chyba pierwszy temat na tym forum z 1000 stron.
 
 
Jason 
Klikacz

Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 7
Wysłany: 19-09-2017, 12:39   

Przepraszam bardzo, co oznacza PVR przy Horizon Max naprzykład?
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-09-2017, 12:48   

Jason napisał/a:
Przepraszam bardzo, co oznacza PVR przy Horizon Max naprzykład?

PVR (Personal Video Recorder) - nagrywarka. Horizon Max PVR to nic innego jak pakiet tv z dekoderem horizon z nagrywarką.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-09-2017, 12:49   

GDA napisał/a:
Kasia napisał/a:
Niech wskaże zapis w przedmiotowym regulaminie

Widze że robi sie jak w sądzie (...)nie dostałeś oferty którą chciałeś, próbuj kolejny raz do skutku

To nie jest rada tylko stwierdzenie faktu..

Czy w sytuacji gdy konsultant odmawia np. "bezkosztowej" mimo że klient spełnia warunki/ zapisy w regulaminie by z promocji skorzystać- to wystarczy userowi napisać
Cytat:

nie dostałeś oferty którą chciałeś, próbuj kolejny raz do skutku

:?:
Otóż nie wystarczy.
Można za to wskazać pytajacemu te zapisy w regulaminie które uprawniają go do skorzystania z promocji...wbrew temu co twierdzi konsultant.
Można doradzić by napisał reklamację- powołując się na konkretne zapisy tego regulaminu...
Pisanie w takiej sytuacji do pytajacego "oczywistej oczywistości"
Cytat:

nie dostałeś oferty którą chciałeś, próbuj kolejny raz do skutku
-nie rozwiąże jego problemu, nie wskaże sposobu dzięki któremu może uzyskać "bezkosztową"....czy jak w sytuacji @slavko80- MR za 10zł z promocji "Rozrywka z Multiroom (2016-1)"
...tak więc, tak więc :P

Jason
PVR to nagrywarka.


MrPepka napisał/a:
No chyba, że w ogóle konsultant nie chciał mu sprzedać tej oferty (bardziej prawdopodobne).

:shock: ... toż cały temat o tym że nie chciał i wcisnął @slavko droższy o 5 zł MR z jakieś tam innej oferty.
Ostatnio zmieniony przez Kasia 19-09-2017, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-09-2017, 13:07   

Kasia napisał/a:
toż cały temat o tym że nie chciał

Taa? Ja widzę tylko posty mówiące o tym, że nie mógł do tej promocji dobrać modułu i pytania dlaczego. Ale ja już sam nie wiem.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-09-2017, 13:10   

MrPepka napisał/a:

Taa?

Taa.

A widzisz w przedmiotowej promocji Pakiet Multiroom HD za 15 zł?...bo ja NIE :P -A taki właśnie dostał @slavko80 :P
 
 
waga000 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 22
Wysłany: 19-09-2017, 13:14   

A mógłbyś napisać trochę więcej na ten temat? Miałeś dekoder główny i drugi dekoder jako MR. Zadzwoniłeś w trakcie umowy do DUK i zamówiłeś następne 2 MR (kolejny dekoder i moduł CI+), a oni się tak zgodzili bez problemu?
Masz może regulamin tego MR za 5 zł, bo chyba nikt inny wcześniej w takiej cenie tej usługi nie dostał.
Te 3 Mediaboxy to są z nagrywarką czy bez?[/quote]
Robinie. Było tak najpierw miałem dekoder główny. Po 2 miesiącach zadzwoniłem domówiłem moduł CI następnie po roku zadzwonilem i dobralem następny dekoder. Wtedy wystrzeliłem się w jakąś promocję i ugodowego konsultanta. Teraz kończyła mi się umowa 24mc więc negocjowałem ale tylko to na czym mi zależało czyli kolejny dekoder. I miła Pani dała mi go za Wcześniej płaciłem 109.99 teraz 114.99. Jak już będę miał na mailu lub online wszystkie dane podrzucę screeny. A i Mediaboxy bez nagrywania Sorki za złe użycie cytatu. Piszę na szybko z telefonu
 
 
slavko80 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-09-2017, 14:36   

Jeszcze nie rozmawiałem z konsultantem na temat zmiany w umowie ale przyszło mi potwierdzenie zmian na koncie a wśród nich regulamin promocji Multiroom CI+ za 15 zł. Wieczorem mam mieć rozmowę - zobaczymy czy uda mi się zmienić promocje.
  slavko80
 
rafus 
light master


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 53
Wysłany: 19-09-2017, 15:32   

Moi drodzy, oferty dla nowych są słabe, a Rewie Usług są tylko dla obecnych klientów. Obecnie korzystam z usług innego dostawcy. Może mógłby ktoś doradzić... Mam taki pomysł, aby wziąć sam Internet na umowie bezterminowej z UPC, i kilka dni po podpisaniu umowy zadzwonić do DUK i żądać Rewie XIII (dwie usługi net+tv), a jeżeli odmówią skorzystać z 14 dniowej możliwości rezygnacji z usług i nie ponosić żadnych kosztów. Z tego co czytałem regulamin promocji spełniłbym wymagania. Co o tym myślicie? :roll: Uda się :?:
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-09-2017, 15:36   

dobry plan
może w wyłączeniem tego "żądać"
 
 
Anatol 
Klikacz

Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 4
Wysłany: 19-09-2017, 17:43   

Witajcie: dostałem na przedłużenie umowy: Horizon Max+Sport Mega+500 Mb/s za 119 zł na 2 lata. Dobra to oferta? Nic sie nie da wywalczyć?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,69 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: