Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
REBUS82 
classic master

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 185
Wysłany: 23-06-2017, 19:28   

Pitrek napisał/a:
REBUS82 napisał/a:
A moga tez bezkosztowna instalacji nie uwzglednic zamawiajac z linka i składajac reklamacje?.... jak przejedzie mi w twoim linku po adresie i zaakceptują to warunki bedą jak w tej XIII?
Spróbuj zamówić :arrow: tutaj.
Wpisz Twój adres, jak nie przejdzie to zostaniesz powiadomiony o tym.
Przy takim zamówieniu nie ma możliwości pozbyć się kwoty instalacji.
Po skutecznym potwierdzeniu zamówienia, dzwonisz do nich, powołujesz się na regulamin "bezkosztowej" i próbujesz ją uzyskać. Jak się nie uda to po instalacji składasz "reklamację".

A co polecasz samego selecta czy z netem lepiej wziac tego horiozna? Te horiozny sa lepsze z nagrywarka czy to nie ma znaczenia?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-06-2017, 19:45   

@REBUS82

Jakbym tylko miała taką moc sprawczą to bym Ci dała tę ofertę...
Tymczasem wiem tylko tyle że będąc na bezterminówce wypowiedziałeś Umowę i zostały Ci negocjacje z utrzymaniówką, ale tam nie chcą Ci dać tej oferty z TRU XIII .
Nie wymyślę nic ponad to co dotychczas Ci pisałam
https://forum.mediaswiat.pl/search.php?search_author=REBUS82 ...
To samo jeśli chodzi o "Bezkosztową instalację"-
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=186378#186378
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-06-2017, 19:47   

REBUS82 napisał/a:
A co polecasz samego selecta czy z netem lepiej wziac tego horiozna? Te horiozny sa lepsze z nagrywarka czy to nie ma znaczenia?
Ja nie mam żadnego dekodera, tylko "UPC MediaModuł CI+" więc Ci nie poradzę. Poczekaj aż GDA się odezwie. Horizony bez PVRa są mniej problemowe i na nich też jest dostępna usługa "Replay TV".
Internet nie ma nic do Horizona. Jeżeli byś go brał to lepiej bierz osobny modem. Do usług multimedialnych Horizon używa chmury i nie potrzebuje dostępu do internetu, on ma jakby swój "własny" intrenet, który leci przez przewód antenowy.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-06-2017, 19:56   

REBUS82
zobacz co o Horizon bez nagrywarki pisał ostatnio użytkownik nodenirr https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=186775#186775

Zresztą już o tym było...
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=186624#186624

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=186625#186625
 
 
REBUS82 
classic master

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 185
Wysłany: 23-06-2017, 20:27   

Kasia napisał/a:
REBUS82
zobacz co o Horizon bez nagrywarki pisał ostatnio użytkownik nodenirr https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=186775#186775

Zresztą już o tym było...
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=186624#186624

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=186625#186625


Decydujac sie na horozna dostane osoby modem router do internetu? bo podobno na samym horizonie internet szwankuje tak?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-06-2017, 20:30   

Jak się nie upomnisz to nie dostaniesz, przy finalizacji musisz poprosić o osobny modem.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-06-2017, 21:23   

REBUS82
jeśli nie weźmiesz osobnego modemu, a np. zepsuje Ci się Horizon -to wówczas wcale nie będziesz mieć internetu. Dlatego jeśli zdecydujesz się na ten dekoder, musisz zrobić tak jak napisał Ci Pitrek.
 
 
REBUS82 
classic master

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 185
Wysłany: 23-06-2017, 21:37   

Kasia napisał/a:
REBUS82
jeśli nie weźmiesz osobnego modemu, a np. zepsuje Ci się Horizon -to wówczas wcale nie będziesz mieć internetu. Dlatego jeśli zdecydujesz się na ten dekoder, musisz zrobić tak jak napisał Ci Pitrek.


Dzieki Kasiu a ty masz Horiozna czy zwykły.
Te linki te co mi podalas w cenie promocji XIII to sa z jakies innej lokalizacji sląskiej gdzie oferuja takie ceny jak w XIII bo na stronie glownej nie ma takich cen a mi na pomorzu tez takie nie wyswietlaja sie? Lepiej jest przeniesc uslugi na nowy adres i probowac cos ugrac z utrzymaniowka czy wziasc pod tym nowym adresem ten link co mi podałas wklepac i tyle?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-06-2017, 22:08   

REBUS82,

Ty chyba lubisz mnie męczyć, bo ja Ci już przecież to wszystko pisałam :mrgreen:
...i będę się powtarzać że Horizona nie mam tylko moduł Cl+. i jeśli Twój TV współpracuje z Mediamodułem Cl+ to polecałbym Ci go wybrać.

Linki nie są dedykowaną promocją pod konkretny adres, lokalizację.

Spróbuj po prostu wpisać swój adres i zobaczysz czy UPC nie odrzuci zamówienia. Jak się nie uda na jednym adresie to wpisz drugi. Jeśli jednak też UPC odrzuci zamówienie z linka, to wówczas pozostaną Ci tylko negocjacje telefoniczne.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-06-2017, 22:48   

Jeżeli chcesz bezstresowo nagrywać to z daleka od Horizona z PVR
jeżeli chcesz korzystać z Replay TV to musisz się liczyć na codzienne przywracanie ustawień fabrycznych aby to działało a nie wywalalo błąd sieci
Jeżeli chcesz skorzystać z Youtube w Horizon to nawet nie myśl o tym

Jedynie własny nowy telewizor gwarantuje przyjemne i bezproblemowe korzystanie z oferty UPC
 
 
Mroczek 
Klikacz

Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 2
Wysłany: 25-06-2017, 06:01   

Cześć Wszystkim!

Piszę, gdyż potrzebuje pomocy. Mianowicie jakoś styczeń/luty wypowiedziałem umowę z UPC. Zaproponowano mi następujące warunki: horizon max + 100mb/s + multiroom i jakieś dodatkowe kanały za złotówkę za 100 złotych. Mi odpowiadało.
Teraz w związku z wejściem abonamentu RTV, chcialbym tą kwotę obniżyć. Wiec czy warto skorzystać i wypowiedzieć umowę jeszcze raz (w związku z wycofaniem oferty na kanały CBS)?
Czy dział utrzymania w związku z takim wypowiedzeniem się ze mną skontaktuje?
Co mógłbym jeszcze ugrać? :roll:
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 25-06-2017, 08:34   

Mroczek napisał/a:
Cześć Wszystkim!
Mianowicie jakoś styczeń/luty wypowiedziałem umowę z UPC.
Teraz w związku z wejściem abonamentu RTV, chciałbym tą kwotę obniżyć. Wiec czy warto skorzystać i wypowiedzieć umowę jeszcze raz (w związku z wycofaniem oferty na kanały CBS)?

Jasne, że możesz, nie musisz czekać na wycofanie kanałów, bo nie ma różnicy czy je wycofują, czy nie.
Mroczek napisał/a:
Czy dział utrzymania w związku z takim wypowiedzeniem się ze mną skontaktuje?

Najprawdopodobniej tak z miłą wiadomością, oczywiście dla nich.
Mroczek napisał/a:
Co mógłbym jeszcze ugrać? :roll:

Na chwilę obecną zwrot ulg przyznanych przez operatora... zakładam, że umowa na 24 miesiące... to tak zwrot za jakieś 17 miesięcy...

P.S.
A teraz przeczytaj umowę, którą podpisałeś... Po co narażać się na koszty. Czytanie umów to dobra rzecz.
 
 
Mroczek 
Klikacz

Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 2
Wysłany: 25-06-2017, 10:36   

Rozumiem, przeczytam. Myślałem, że obejdzie się bez tego, zmiana oferty kanałów - mogę rozwiązać uwagę kiedy chce.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2017, 11:27   

Nie możesz
Podpisałes cyrograf na dwa lata nie czytając go to teraz PŁAĆ I PŁACZ
 
 
DajcieZnizke 
Klikacz

Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 17
Wysłany: 25-06-2017, 13:47   

a powiedzcie mi, już pal licho cene, ale czy te umowy da sie podpisać/wynegocjować na 12/16 miesiecy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,7 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: